Skocz do zawartości
IGNORED

Zakrzywienie Przestrzeni ABX - koniec drogi.


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

we, 8 Lis 2009, 22:46

 

>No widzisz, taki nie rozumny jestem widocznie.

 

dobrze, że chociaż to rozumiesz, ale lepiej czytaj zamiast pisać, mniej wstydu rodzicom przyniesiesz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od moich rodziców to się martw, a nawet się odczep!, nie rób wycieczek do mojej osoby bo raczej nie masz podstaw ku temu.

Jak na razie to tylko komentujesz zamiast napisać coś więc, dogadywać i krytykować to widać sens twego życia, i nie interesuje mnie duma twoich rodziców....

Tyle, nie zamierzam zaśmiecać wątku tak jak ty robisz.

Jak chcesz mi coś więcej napisać to na PW, no chyba że nie masz szacunku do nikogo, do założyciela wątku, a nawet masz wszystkich w ..... to będziesz tu pisał dalej, i pewnie się nie zawiodę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rochu, 8 Lis 2009, 23:03

 

>we,

>nie denerwuj się.

>Kolega x1 to XYZPaweł we własnej sposobie.

>A to jak wiadomo, taki nasz forumowy wujek Staszek, mistrz ciętej riposty ; )

 

Tak właśnie zauważyłem, i ten teks, "nic nie rozumiesz, co mnie właściwie nie dziwi .....", to chyba dużo musiał moich wpisów czytać że mnie tak dobrze zna, i to akurat moich, zaszczyt normalnie, albo, co jest najbardziej prawdopodobne to tak jak piszesz.

Spoko, Twoje zdrowie %, :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we, 8 Lis 2009, 22:58

 

>Od moich rodziców to się martw, a nawet się odczep!, nie rób wycieczek do mojej osoby bo raczej nie

>masz podstaw ku temu.

 

Ja Ci tylko dobrze radzę, za darmo !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XYZ

 

To przecież Twoje ulubione powiedzonko

 

"dobrze, że chociaż to rozumiesz, ale lepiej czytaj zamiast pisać, mniej wstydu rodzicom przyniesiesz..."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[email protected], 9 Lis 2009, 00:34

 

>XYZ

>

>To przecież Twoje ulubione powiedzonko

>

>"dobrze, że chociaż to rozumiesz, ale lepiej czytaj zamiast pisać, mniej wstydu rodzicom

>przyniesiesz..."

 

jestem wiernym fanem XYZPawła, więc niektóre powiedzonka od niego być może nieświadomie przejmuję... mówię to z dumą !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we, 8 Lis 2009, 21:39

 

>Ja sobie nie wyobrażam żeby ktoś mi mówił jak głośno mam słuchać, tyle i ani ciut głośniej....BO

>CO!, bez sensu kurna.

>A głośniej to nie bo lepiej wszystko słychać, a to właśnie nie o to chodzi?.

 

Przykro mi, ale z tej wypowiedzi wynika, że naprawdę nie zrozumiałeś idei wyrównania głośności. Nikt Ci nie każe słuchać głośniej czy ciszej. Słuchaj jak chcesz, tylko, jak ktoś przyjdzie z innym klockiem i ustawi identyczny poziom głośności, to na 99,9% nie rozpoznasz który gra. pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Historia, tylko paczki: Dali 3b, 400, Skyline1000, Euphonia MS5, Infinity Kappa 7RS, 8RS, 7.2, 8.1, 8.2, 9.2, 90, SM112, Thiel CS3.6, B&W 801F, Quadral Taurin, Amun, Ascent 650, Martin Logan Mosaic, Onkyo SC-900, THOR Evo 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz jest naduzycie. Ja twierdze, ze w 50% i co z tym zrobisz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rochu, 9 Lis 2009, 01:05

 

 

>>to XYZ ma jakichs fanow?? Wspolczuje im.

>To tacy audio-dresiarze.

>Nie wiedziałeś?

 

Czym się charakteryzują audio-dresiarze ? Może tym, że nawołują do obicia komuś mordy ?

Znam takich: Arek_45 i rochu :)

Jeszcze tchórze, bo sami tego nie chcą robić tylko wzywają innych, silniejszych dresiarzy...

 

To oni ? Tacy co nic nie mają pod czaszką i tylko argument siły im pozostaje ?

(pozornie, bo nie wiedzą jak wygląda XYZPawel...)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xniwax, 9 Lis 2009, 08:59

 

>To juz jest naduzycie. Ja twierdze, ze w 50% i co z tym zrobisz?

 

Ja nie twierdzę, że 99,9% prób będzie nietrafnych, prawdopodobnie ilości prób trafnych i nietrafionych będą do siebie zbliżone (jak piszesz, po około 50%), co tylko udowodni, że sprzęt będzie praktycznie nierozróżnialny.

 

P.S.

W razie czego dopiszę, że powinno się pomierzyć charakterystyki, jak w którymś urządzeniu nie jest ona "w miarę" liniowa, to urządzenie możemy uznać za niesprawne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Historia, tylko paczki: Dali 3b, 400, Skyline1000, Euphonia MS5, Infinity Kappa 7RS, 8RS, 7.2, 8.1, 8.2, 9.2, 90, SM112, Thiel CS3.6, B&W 801F, Quadral Taurin, Amun, Ascent 650, Martin Logan Mosaic, Onkyo SC-900, THOR Evo 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50% niczego nigdy nie udowadnia. Dowodem moze byc tylko 100%. Nigdy 5, 55 czy 99%.

 

Albo rybka albo pipka. Tu nie ma miejsca na odcienie szarosci i gdybanie albo cos jest albo tego nie ma . Tak więc test ABX jest nic nie warty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xniwax, 9 Lis 2009, 10:52

 

>50% niczego nigdy nie udowadnia. Dowodem moze byc tylko 100%. Nigdy 5, 55 czy 99%.

>

>Albo rybka albo pipka. Tu nie ma miejsca na odcienie szarosci i gdybanie albo cos jest albo tego nie

>ma . Tak więc test ABX jest nic nie warty

 

W takim razie, jak na 100% udowodnić, że wzmacniacze się różnią (oprócz wzmocnienia). Da się ? Bo jak nie to pipka ;) (argument: bo słyszę, że się różnią, nie jest na miejscu, testy ABX udowadniają że nie. A jakie testy udowadniają, że tak ?)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Historia, tylko paczki: Dali 3b, 400, Skyline1000, Euphonia MS5, Infinity Kappa 7RS, 8RS, 7.2, 8.1, 8.2, 9.2, 90, SM112, Thiel CS3.6, B&W 801F, Quadral Taurin, Amun, Ascent 650, Martin Logan Mosaic, Onkyo SC-900, THOR Evo 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xniwax, 9 Lis 2009, 10:52

 

>50% niczego nigdy nie udowadnia. Dowodem moze byc tylko 100%. Nigdy 5, 55 czy 99%.

>

>Albo rybka albo pipka. Tu nie ma miejsca na odcienie szarosci i gdybanie albo cos jest albo tego nie

>ma . Tak więc test ABX jest nic nie warty.

 

Żeby udowodnić słyszalność wystarczy ponad 75% poprawnych odpowiedzi, 25% się zostawia na ludzkie błędy.

Prawdopodobieństwo uzyskania takiego wyniku przypadkowo jest bardzo niskie, przy minium 10 próbach. 50% oznacza, że słuchacz zgadywał, bo takie odpowiedzi można uzyskać rzucając kostką przy teście. Małpa też by taki wynik uzyskała :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co małpa miałaby to robić (udowadniać, iz jest na wyższym poziomie niz zwolennicy XYZ - naciagane i całkiem niepotrzebne). W sumie sprowadza się to do bezsensownosci takowego testu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xniwax, 9 Lis 2009, 10:52 "Tak więc test ABX jest nic nie warty."

 

- jak ktoś nie rozumie podstawowych rzeczy (kompletnie elementarnych) to nie zrozumie idei ABX

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że tutejsi zwolenicy nie rozumieją tej idei, nie mówiąc o wykorzystaniu jej w praktyce. To wystarczajacy powód do niepowaznego traktowania "pseudo zwolenników" czegos o czym nie mają pojęcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xniwax, 9 Lis 2009, 11:24

 

>Po co małpa miałaby to robić (udowadniać, iz jest na wyższym poziomie niz zwolennicy XYZ -

>naciagane i całkiem niepotrzebne). W sumie sprowadza się to do bezsensownosci takowego testu.

 

udało Ci się skończyć podstawówkę z taką umiejętnością rozumienia słowa pisanego ?!?

i jeszcze obrażasz... Typowe w sumie dla niektórych ludzi, którzy mają problemy z rozumieniem świata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xniwax, 9 Lis 2009, 11:32

 

>Problem w tym, że tutejsi zwolenicy nie rozumieją tej idei, nie mówiąc o wykorzystaniu jej w

>praktyce. To wystarczajacy powód do niepowaznego traktowania "pseudo zwolenników" czegos o czym nie

>mają pojęcia.

 

Xniwax jest jedynym, który rozumie w pełni o co tutaj chodzi. I dlatego jeśli uzna on że coś słychać to znaczy że słychać. Z autorytetami się nie dyskutuje.

Szczególnie wtedy, kiedy sami nie rozumieją o co w tym wszystkim chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark Levinson,Krell,Cary Audio,Electrocompaniet najwyższe modele tych zacnych firm a z drugiej strony najniższy model

powiedzmy Cambridge Audio-grają tak samo,nie do odróżnienia w/g tych co tak twierdzą.

To przecież(w/g nich oczywiście)konstruktorzy doskonałych marek to nikt inny jak zwykli oszuści a Ci wszyscy co nabyli te urządzenia to idioci.(czytacie to co piszę,ze zrozumieniem?)Przecież nie ma między nimi różnicy!Udowadnia to test ABX!Zaraz pierdylne ze śmiechu,sam nie wierzyłem,że są ludzie na tym forum co traktują testy ABX poważnie.

No chyba,że są biedni a wtedy należy im współczuć(zazdrość jest wówczas wytłumaczeniem),lub ich zganić za nieróbstwo.

Mam sąsiada,który usilnie próbuje mnie przekonać,że Polonez jest tej samej klasy samochodem co BMW

tylko nieco więcej pali.

Coraz mu bliżej......

Pozdrowienia dla wszystkich biednych i wyrazy współczucia.

Proletariusze wszystkich krajów łączcie się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark Levinson,Krell,Cary Audio,Electrocompaniet najwyższe modele tych zacnych firm a z drugiej strony najniższy model

powiedzmy Cambridge Audio-grają tak samo,nie do odróżnienia w/g tych co tak twierdzą.

To przecież(w/g nich oczywiście)konstruktorzy doskonałych marek to nikt inny jak zwykli oszuści a Ci wszyscy co nabyli te urządzenia to idioci.(czytacie to co piszę,ze zrozumieniem?)Przecież nie ma między nimi różnicy!Udowadnia to test ABX!Zaraz pierdylne ze śmiechu,sam nie wierzyłem,że są ludzie na tym forum co traktują testy ABX poważnie.

No chyba,że są biedni a wtedy należy im współczuć(zazdrość jest wówczas wytłumaczeniem),lub ich zganić za nieróbstwo.

Mam sąsiada,który usilnie próbuje mnie przekonać,że Polonez jest tej samej klasy samochodem co BMW

tylko nieco więcej pali.

Coraz mu bliżej......

Pozdrowienia dla wszystkich biednych i wyrazy współczucia.

Proletariusze wszystkich krajów łączcie się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modrzew47, 9 Lis 2009, 12:39

 

nie pierdylnij ze śmiechu, po prostu sprawdź ... póki co takimi wpisami niczego, poza ignorancją własną, nie udowadniasz ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

... żeby był jakiś porządek i sens tego wszystkiego nieznanego i tajemniczego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x1

 

Frustracji jakiejś dostajesz, która niczego nie wnosi li tyko obraża Ci twoje ego.

Przedwszystkim upewnij sie czy ktoś nie zna lepiej tematu z autopsji i przestań bredzić bo nie masz patentu ani na rozumienie swiata, a tym bardziej innch. Zacznij od siebie i zakończ na sobie. Tak będzie lepiej dla swiata i dla innych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojt_81, 9 Lis 2009, 10:57

 

>W takim razie, jak na 100% udowodnić, że wzmacniacze się różnią (oprócz wzmocnienia). Da się ? Bo

>jak nie to pipka ;) (argument: bo słyszę, że się różnią, nie jest na miejscu, testy ABX udowadniają

>że nie. A jakie testy udowadniają, że tak ?)

 

Już to pisałam ale raz jeszcze. Kolumny sie różnią i to każdy potwierdzi. Udowodnij mojej teściowej, że się różnią. Dla niej wszystko gra tak samo. Nie wierzę, że po wielu próbach z kolumnami nie pomylisz się chociaż raz.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rivendel, 9 Lis 2009, 15:56

 

>Już to pisałam ale raz jeszcze. Kolumny sie różnią i to każdy potwierdzi. Udowodnij mojej teściowej,

>że się różnią. Dla niej wszystko gra tak samo. Nie wierzę, że po wielu próbach z kolumnami nie

>pomylisz się chociaż raz.

>Pozdrawiam

 

Jeśli będziemy prowadzić próby bardzo długo (powiedzmy z 10 godzin), a różnice między kolumnami będą niewielkie to za pewne, ze względu na zmęczenie mógł bym się zacząć mylić. Po drugie, jeśli Twoja teściowa nie ma znaczącego ubytku słuchu, to za pewne słyszy różnice między kolumnami. Po prostu ma to gdzieś zapewne, co jej gra. Pozdrawiam serdecznie Ciebie i teściową.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Historia, tylko paczki: Dali 3b, 400, Skyline1000, Euphonia MS5, Infinity Kappa 7RS, 8RS, 7.2, 8.1, 8.2, 9.2, 90, SM112, Thiel CS3.6, B&W 801F, Quadral Taurin, Amun, Ascent 650, Martin Logan Mosaic, Onkyo SC-900, THOR Evo 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściowej to może do takich testów nie prośmy.

Nic prostszego, jeśli Krelle, Levinsony, Accuccufaze (!), Elektrokompaniety różnią się od dobrego wzmacniacza za 2000 zł (na wszelki wypadek nie brałbym najtańszego, bo za duża szansa że coś z nim będzie nie tak) to da się to usłyszeć w teście ABX, nawet nie trzeba (tak uważam) wyrównywać bardzo precyzyjnie głośności. Bo te różnice brzmieniowe które mają być udowodnione nie występują jedynie na poziomie równych głośności, tylko w całym prawie jej zakresie. Inaczej oznaczałoby to, że brzmienie wzmacniacza zmienia się płynnie z głośnością a tak nie jest (do pewnego stopnia oczywiście, bez sytuacji krańcowych)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matee.

Porównaj najpierw sam,ten sprzęt nabyty w Biedronkowej promocji z czymś zacnym a potem uskuteczniaj opinie nieudaczników,że nie ma różnicy bo jakiś tam test ABX czy ABS czy jakiś jeszcze inny to potwierdza.To wierutne brednie są i tyle.Ciekaw jestem co na to projektanci,tacy jak Nelson Pass czy jemu podobni.Dopiero by się uśmiali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.