Skocz do zawartości
IGNORED

Subwoofer do kina, jaki ?


panerai_47

Rekomendowane odpowiedzi

Ja moze z innej beczki ale nie chce zakładać nowego wątku, czy warto inwestować w kolce pod subwoofer , jaki to przyniesie efekt czy poprawa brzmienia będzie znacząca?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych domowych odsłuchach mogę tylko powiedzieć, nareszcie:). Sub daje poziom ciśnienia, nieosiągalny dla małych sub-ów. Przy oglądanym filmie 2012, wreszcie czuć trzęsienie ziemi. Gra lekko, swobodnie a jednocześnie nie wzbudza dźwięku innych przedmiotów w pokoju co miało miejsce przy odsłuchiwanych małych sub-ach. Jeśli macie tylko miejsce w pokoju to polecam ten subwoofer.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jeszcze daje sub?:) Ano to, że pozostałe głośniki lepiej grają. Mam tu na myśli szczególnie tylne, nie wiem jak i dlaczego, może przez to iż maja odcięty dół pasma. Ale na to uwagę zwróciła moja żona, że na filmie teraz jej "przedmioty" wokół głowy latają. Aha sub się rozgrzewa i gra coraz lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.