Jump to content
IGNORED

ROTEL RCD-965BX TUNING

jakub102

Recommended Posts

JAKIEŚ PROPOZYCJE?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

zalezy,co chcesz osiagnac, i tak jesli poszerzyc scene to wal mlotkiem murarskim w boczne scianki, jesli poglebic to analogicznie w tylna, co do samego dzwieku to znow zalezy co cie interesuje, jesli dzwiek jest za cieply to wiadomo -lodowka, chcesz slodszy-cukier :)

a teraz serio, mam identyczny-chyba jeszcze le, i chce sie podpiac pod temat, moglby mi ktos porownac ten sprzet do po pierwsze 1072rcd(czy to duzy upgrade) i do drozszych typu primare21 lub accuphase 78, nastepnie krell 280cd, i linn np:ikemi, wiem ,ze to rozne polki cenowe, i jestem sklonny wydac duzo wiecej, gdyz ma to grac juz na dluzej(tego mam ok 2 lata), nie wszystko jestem w stanie przesluchac, wiec moze troche pomocy-sorry za off

tuning nie wchodzi w gre, po prostu nastepne cd musi byc duzym krokiem do przodu, ten jest w swojej cenie(mowie o 965bx) bardzo dobry i zarobil juz na siebie, dla poczatkujacych (jak ja sprzed dwoch lat ) to strzal w dziesiatke, lecz przyszedl czas na zmiany, ale nie sztuka wydac tysiac dolcow czy dwa i potem nie byc zadowolonym( w moim przypadku musi to byc podpiete u mnie i przesluchane)

pozdrawiam

rs

cir, 11 Lis 2009, 17:58

>foxbat

>zobacz gdzie teraz zarzuca wędke twoj ulubieniec

>

Hidden Content

Jeżeli publikowanie pełnych opracowań na użytek DIY na forum mającym zawrotną ilość trzydziestu sześciu użytkowników uważasz za zarzucanie wędki, to gratuluję betonowego światpopoglądu

Hidden Content

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.