Jump to content
IGNORED

ponawiam zapytanko o monitory do marantz pm8003 w ok 14 m2

penny

Recommended Posts

Słuchałem proac studio 100 i elac bs244 w sklepie z moim wzmakiem i cd sa 8003 czyli tak jak mam u siebie i sprzedawca zasugerował mi że proac mogą byc zbyt ukazujące wady elektroniki i z czasem mogą męczyć tą cechą przy dłuższych odsłuchach, jakieś doświadczenia z tymi kolumnami ktos miał może? słucham pink floyd , Jarre'a ,ale i metallica ,sporo bluesa . Wkrótce muszę dokonać wyboru , wiec z góry dziekuje za jakies sugestie.

Starszy model Sonus Faber może się okazać dobrym wyborem, czy akurat Signum, to nie wiem, ja wolałbym Minuetto lub jeszcze lepiej Minima Amator.Zakładam, że pomieszczenie do słuchania muzyki nie jest zbyt duże, skoro piszesz o monitorach.Sonusy są wbrew pozorom nie tak łatwe do prawidłowego napędzenia, wiadomo będzie grało, ale nie tak jak mogłoby.Miałem kiedyś Minuetto i tańszy wzmacniacz Marantz PM62mkII(choć te 1600zł. w 1995 roku to było jednak trochę grosza).Grało tak sobie.Dopiero z Densenem B100 zabrzmiało prawidłowo.Ale PM8003 to całkiem dobry wzmak, wiec powinno się udać.

Z Sonusów warto jeszcze zwrócić uwagę na Concerto, tańsze Concertino mają niestety mało wyrafinowane głośniki wysokotonowe.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.