Skocz do zawartości
IGNORED

Opinie o Krell 300iL


elvis512

Rekomendowane odpowiedzi

Po już dłuższych odsłuchach chciałem się podzielić dobrze zdefiniowanymi spostrzeżeniami związanymi z 300iL . Nie wiem na jakiej podstawie co niektórzy piszą, że jest suchy i ostry?! zależy raczej od towarzystwa, a przede wszystkim kolumn.. Jak słuchają w parze z jakimiś detalicznymi, sterylnymi kolumnami może i tak gra całość, ale to raczej nie wina 300iL .. Z moimi Tempo 2, gra ciepło, mięsiście bardzo muzykalnie, tworzy się bardzo przyjemna aura z dużą dawką stereofonii oraz głębi dźwięku no i niesamowity sprężysty, dobrze kontrolowany bas. Polecam naprawdę!!

 

pozdrawiam

elvis512

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elvis512, 24 Lis 2009, 21:27

 

>Po już dłuższych odsłuchach chciałem się podzielić dobrze zdefiniowanymi spostrzeżeniami związanymi

>z 300iL . Nie wiem na jakiej podstawie co niektórzy piszą, że jest suchy i ostry?! zależy raczej od

>towarzystwa, a przede wszystkim kolumn.. Jak słuchają w parze z jakimiś detalicznymi, sterylnymi

>kolumnami może i tak gra całość, ale to raczej nie wina 300iL .. Z moimi Tempo 2, gra ciepło,

>mięsiście bardzo muzykalnie, tworzy się bardzo przyjemna aura z dużą dawką stereofonii oraz głębi

>dźwięku no i niesamowity sprężysty, dobrze kontrolowany bas. Polecam naprawdę!!

>

>pozdrawiam

>elvis512

 

widzisz, tu pojawia się mały problem, bo chodzi o dobranie poszczególnych elementów, czy jak to nazywasz towarzystwa. jak ktoś sobie wybierze kolumny o danej (która nie będzie pasowała do krella) charakterystyce, to napisze o krellu to, co ty o kolumnach, że to ich wina. tu się koło zamyka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.