Jump to content
IGNORED

mbl CDP 1 - zna ktos ten Cd ?


jary7

Recommended Posts

Z jakiejś włoskiej strony

 

CD PLAYERS precio unitario

mbl CDP1 4.969 DM $ 2.872

 

W 2001 roku w cenniku był tylko CDP2 już, wiec CDP1 musi byc starsze. Kalkulujac cene wez pod uwage, ile w odpowiednim roku kosztowal sredniej klasy samochod. Przeliczanie dolara do ceny obecnej nie ma sensu, w kazdym kraju nawet na zachodzie masz kilku procentowa inflacje.

Link to comment
Share on other sites

Raz miałem MBL CDP-1 u siebie i mogę powiedzieć, że jest bardzo solidnie zbudowany (raczej ciężki będzie z 8-10 kg).Waga sugeruje, że może mieć dobrze rozbudowaną sekcje zasilania (2 trafa).Zwróciłem uwagę na solidny napęt (chyba metalowa szuflada). Całość sprawiało wrażenie bardzo solidnego CD. Co do dźwięku to już trochę gorzej od oczekiwań. Napewno jest barzo szczegułowy ale bardzo przypominał szkołę rotelowskiego brzmienia na jednej lini bez rozbudowanych planów i sceny. Pewnie w tedy (10 lat temu) to był hi-end. Porównywaliśmy jego brzmienie do Musical Fidelity 3.5 i niestety Musical był zdecydowanie bardziej muzykalny i ciekawszy od MBL. Nie mniej może jakaś modyfikacja postawiłaby go na nogi.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.