Jump to content
IGNORED

metaliczny dżwięk....

rivaldo

Recommended Posts

nie wiem który zakres dokładnie ale to sie pojawiło przy zmianie wzmacniacza ten cd z amlitunerem ymaha v-350 ale dzwięk był mglisty,a teraz jest na odwrót ,i chciałem dodać że cd (yamaha)ma rególowaną głośność wyjścia .jak nieco go ściszę to jakby sie poprawiał ale nie do końca.

A może to zwykły przester jeszcze przy przedwzmacniaczu ?

Jakie kable ma Twój CD i wzmak ? (3 żyłowe czy 2 żyłowe) Czy masz trójżyłową listwę antyprzepięciową? Czy masz w domu instalację z uziemieniem czy zerowaniem ... a może to zwykła dwużyłówka i zerujesz w gniazdku lub nie zerujesz wcale ?

tak to sopran jest metaliczny po czasie uszy bolą spiew jest swiszczacy ale tak sie dzieje jak zgłosnie po cichu fajnie gra ,zmieniałem kable,ustawienia kolumn,podłączałem z innego zródła nic nie pomaga nawet jak podłączyłem do dvd to samo.

doszliśmy z kolegą ze przyczyną tych zniekształceń prawdopodobie jest potencjometr głośności,jak się go puknie

to są szmery i nawet znika jeden kanał,czy on jest do czyszczenia,ewentualnie do wymiany czy ktoś wie czy warta jest naprawa i ile będzie mnie to kosztować,warto zanieść do serwisu?czy ktoś jest z trójmiasta i potrafi to naprawić i za ile ewentualnie.z góry dziękuje .

Guest discomaniac71

(Konto usunięte)

unick

17 Lis 2009, 00:45

O mnie » Ignoruj » PW »

stat: 1391 / 223 / 0

Tranzystorowe wzmacniacze tak już mają. To zupełnie normalne.

Na szczescie nie wszystkie;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.