Skocz do zawartości
IGNORED

Co sądzicie o Ledowych telewizorach LCD Sharpa


profee

Rekomendowane odpowiedzi

Za jakieś 4,5 kzł mozna dostać 40calowy Sharp LCDserii LE700. Czy to prawda, że mają podświetlenie ok. 1000 szt. LED. Jakoby ma to być inaczej od np. LEDów Samsunga gdzie LEDY świecą tylko na obwodzie a w środku jest dalej świetlówka(ki). Tak sie pytam, bo obrazek jest niezły i żonie sie podoba. Kolor świetny, czerń głęboka.Chyba tez dźwięk niezły (w każdym razie głosniki 2x10W). O trwałość LEDowego świecenia sie nie pytam, bo tego nikt nie wie. Mają wejście USB, ale ktos mi powiedział, że nie wszystkie modele telewizorów z USB mogą odtwarzać z fleszki filmy. Obrazki i muzyke tak. Nie wiem czy to dotyczy też tej serii Sharpa czy konkurencji (Samsunga np.). Może ktoś z was cos wie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy podświetleniu bezpośrednim można się spodziewać lepszej równomierności i możliwości lokalnego wygaszania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O trwałość LEDów byłbym spokojny do następnej generacji TV ;)

Poza tym, i o ile dobrze zapamiętałem, gdzieś wyczytałem, że SHARP jako jedyny podaje stopień równomierności podświetlenia matrycy.

* * *

Już wcześniej pisałem, że te 40" nowe SHARPy b. mi się widzą, bo obraz mają klasowy.

(Nie wiem jednak jak się do nich mają najnowsze Philips'y, no i jakie ich ceny.)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharp ma podświetlenie strefowe - więc świeci równiej niż konkurencja z krawędziowym.

USB podaje zdjęcia i muzykę.

Świetnie też skaluje obraz .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - tu masz test

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję panowie i rzucam sie do czytania testu. Jestem po czytaniu testu tego TV na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Też go chwalą. Dla przyzwoitości podali jedną wadę. Ma to być artefakt: resztkowa blurriness obrazu przy szybkich scenach. Mnie to chyba nie wadzi bo nie lubuję sie w transmisjach sportowych ani filmach akcji. Zachęcam do dalszych wypowiedzi. Idąc za sugestią Andrea też zamierzam sprawdzić co słychać w podobnych Philipsach. Na wymienionym www podają też aktualne "top modele", a wśród nich 46cal Panas, 56cal Philips. Ja nie chcę więcej niż 40 cali. Za to dźwięk ma być OK bez uzycia amplitunera i systemu głośników kina domowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezygnowałem z czytania tej polskiej stronki bo nie cierpię jak sie uzależnia dostęp do treści od zarejestrowania, a próbie dokonania tegoz towarzyszy wystakujące okienko, które mój komputer (nie bez powodu zapewne) blokuje. Rejestracja jest niemożliwa, więc czytania nie będzie. Ciekawe, że Angolom nie jest potrzebna żądna rejestracja...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się na temat Philipsa 40PFL9704 z podświetlaniem diodowym bo taki posiadam, Sharpa tego widziałem w sklepie więc nie do końca mogłem pobawić się w ustawienie obrazu dźwięku itp.

Generalnie ten sharp nie zrobił na mnie większego wrażenia a już na pewno nie jego dźwięk, obraz owszem lepszy od Samsunga. Ale tak jak piszę to tylko tyle co w sklepie.

Philips: przede wszystkim nie tani (nabyłem go za 7,8kzł z dostawą do domu w jednym ze sklepów internetowych) ale z moich 3tygodniowych doświadczeń wart tej kasy pod względem obrazu porównywałem go z 50 calową Kuro kumpla i obydwaj stwierdziliśmy, że pod względem kontrastu, czerni nie widzimy różnicy. Obraz HD rewelacyjny brak choćby niewielkich szarpań, smużeń na transmisjach sportowych - meczach z Canal+ sport HD i eurosport HD, Na PS3 w grze NFS Shift też żadnych zastrzeżeń w jednym i drugim przypadku bardzo żywe kolory do tego stopnia że w pierwszej chwili wydają się dla gości przesadzone i niemożliwe jak na LCD ale po pewnym czasie zmieniają zdanie i podziwiają. Obraz SD z cyfrowej TV naziemnej też rewelacyjny bez porównania lepszy niż SD z analogowej anteny, który to nieznacznie jest lepszy moim zdaniem od typowych LCD.

Jeśli chodzi o multimedia to ten telewizor to bajka, z pendiva odtwarza filmy, zdjęcia, muzykę ponadto wpiąłem go w domową sieć po Wi-Fi i bez problemu przeglądam udostępnione materiały z komputera. Jako dodatkową niewątpliwą zaletę należy uznać możliwość przeglądania stron internetowych i to wszystkich nie tylko tych z NetTV i rzeczywiście działa np. przeglądanie audio stereo czy allegro bez kłopotu, nawigacja podobna do tej z tel komórkowych.

Dźwięk 2x15W realizowany za pomocą dwóch wysokotonowców i dwóch wooferków o śr ok. 10cm, efekt nie spotkałem się w żadnym TV z takim dźwiękiem no może odrobinę średnicy brakuje ale basy i wysokie rewelacja.

Obudowa przód szczotkowane aluminium z elementami plastiku, podstawa bez żadnych problemów zgrzytów, trzasków można obracać telewizor nie tak jak w przypadku innych gdzie ma się niodparte wrażenie że za raz coś się połamie. Solidny dość ciężki pilot aluminiowo plastikowy działa praktycznie pod dowolnym kątem. Dopełnieniem całości efektu wizualnego jest niewątpliwie niepowtarzalny u innych producentów Ambilight.

Może to tylko moje subiektywne odczucia ale jeśli budżet na to pozwala to na pewno nie zastanawiałbym się nad LCD innego producenta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aro

dziękuję za treściwy wpis z dużą dawka informacji. Postanowiłem przyjrzeć się jeszcze Ledowym telewizorom Philipsa, ale na razie w sklepach gdzie byłem nie było nic z tej działki. To co piszesz jest bardzo zachęcające, z wyjatkiem ceny. Podejrzewam, że w dużej mierze to przez ten ambilight, który mnie nie interesuje. 40 calowiec Ledowy Sharpa Aquos jest do kupienia za ok. 4,5 do 5 kzł (seria LE600E i LE700E, internet - sklep normalny). Odpowiednik Samsunga serii LE6000 5,2 kzł w EuroAGD. Zobaczę ile w necie. Wynika z tego, ze ponad 2,5 koła za ambilight, a nawet więcej bo ty kupowałeś w necie, gdzie taniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja kupowałem w nwcie a w sklepach niestety np. w Saturnie 10,5 kzł w Euro 9,9 kzł.

Nie sądzę żeby cenę robił tu ambilight ten "bajer" występuje u philipsa już parę ładnych lat.

Generalnie flagowe modele tego producenta nigdy do tanich nie należały. Jeszcze jedna ważna sprawa to nie jest nowa technologia dla philipsa (mam na myśli LED)seria 9704 jest drugą generacją tego typu tv w poprzedniej tj 9803 występowało o połowę mniej diod rozlokowanych po kilka sztw 128 sektorach, teraz jest to 1000 diod podzielonych na 224 sektory więc technologia jest sprawdzona i co więcej w dzisiejszych modelach ulepszona. Nie wiem jak sharp to dla niego początki jeśli chodzi o podświetlanie led ale to zawsze lepiej niż krawędziowe podświetlanie diodami jak w przypadku samsunga które uważam za największą ściemę. Nie wiem na ile ma to dla ciebie znaczenia ale to w końcu philips dostał tegoroczną nagrodę EISA dla modelu 46PFL9704 za TV LCD LED z moich obsewacji wynika że w pełni zasłużenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharpy o których mowiłem maja ok. 1000 szt. Led. Ja poważam bardzo Philipsa w zakresie innowacji technicznych, z których wiele u niego powstało. Dlatego będę jeszcze sie interesował tymi TV o których mówisz. EW ich następcami, daj boże tańszymi. Ale z moich obserwacji wynika, że przynajmniej z początku to ambilight bardzo podbijał cenę. No i 40 cal LED obecnie to juz nie model flagowy, na szczęście dla mnie. A jak u tych Philipsów z dźwiękiem ? Bo np. u Samsunga to qupa, sprzedają jakieś dodatkowe protezy na osobne pieniądze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dźwięk to jak pisałem rewelacja naprawdę nie spotkałem się z takim dźwiękiem w żadnym innym telewizorze.

Zależy co rozumiesz pod flagowy bo jeśli przekątną matrycy to owszem 40 cali to nie szczyt mozliwości. U philipsa ma się to akurat tak że seria PFL9704/12 zarówno o przekątnej 52,46i40 cali dysponuje identycznymi rozwiązaniami technicznymi i funkcjonalnymi jedyna różnica to przekątna ekranu i zużycie prądu ale te są ściśle od siebie zależne. Obecnie philips nie produkuje wyższej od tej serii tv za wyjątkiem amorficznego rodzynka 56PFL9954 ale to już typowa przekątna do kina domowego. Jak chcesz obejrzeć opisywaną "40" w w-wie to napewno jest w saturnie na Głebockiej. Tylko poproś gościa o pilota wyłącz tryb sklepowy niech przyciszy to co w pobliżu i pobaw się nim trochę. Polecam jak koleś zobaczy że interesujesz się tv za 10500zł bo tyle on tam kosztuje to pewnie nawet podłączy ci do niego co zechcesz. Ja tak kiedyś robiłem i nie bylo problemu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARO

Rozumiem, ale na telewizor 40 calowy mogę wydać rzędu 2x mniej niż te ceny które podajesz. Aż tak bardzo mi nie zależy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARO - świetny telewizor trzeba przyznać, ale przyłażenie do sklepu aby pooglądać i kupić potem w necie to mało eleganckie zachowanie, bardzo mało. Żeby nie było nieporozumień, przyłazić można, męczyć sprzedawców i sprzęt - nie.

 

ale co do telewizora racja, phili ma możliwości(bawiłem się 9803)a samsung 6000 i 7000 to padactwo. Jak kotlet sojowy - niby jedzenie przypomina, jakoś wygląda ale połknąć się nie da.

Sharp 600 - full led 50hz, no to trochę żenada bo sharp ma problemy z ruchem przy 100hz.

nie wiem w jakim celu ludzie kupują i podświetlanego ledowo sharpa i samsunga, za podobne pieniądze można nabyć z4500 sonego, 8404 philipa, lg sl8000 a nawet lg lh 7000 i każde z tych urządzeń moim zdaniem pracuje "lepiej" a napewno są płynniejsze w ruchu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragunovma - Rozumiem że w Twoich oczach, jako sprzedawcy, jest to nieeleganckie, i na pewno sam postępujesz w ten sposób że każdy sprzęt kupujesz w sklepie w którym go oglądasz, lub chodzisz od sklepu do sklepu i szukasz gdzie taniej, po czym dopiero zabierasz się za "męczenie sprzedawcy i sprzętu".

Czyli, KUPUJMY WSZYSTKO w salonach! Przepłacanie jest na topie, i takie eleganckie :) ;) :)

No i nie męczmy sprzedawców! Niech przysypiają sobie spokojnie po kątach.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragunovma, 19 Lis 2009, 23:35

 

>nie wiem w jakim celu ludzie kupują i podświetlanego ledowo sharpa i samsunga, za podobne pieniądze

>można nabyć z4500 sonego, 8404 philipa, lg sl8000 a nawet lg lh 7000 i każde z tych urządzeń moim

>zdaniem pracuje "lepiej" a napewno są płynniejsze w ruchu.

 

Bo LED jest "trendy" i "fajnie brzmi". Kupujący (amatorzy) zupełnie nie patrzą na to że LED w kiepskim TV (np. matryca i/lub elektronika) nie sprawi że obraz będzie dobrej jakości ... byle by był LED. Ja tam wolę dobry TV na CCFL niż padakę na LED.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... sie wszyscy zrobili ekologiczni ;)

 

A na temat - pomiarów nie widziałem ale LED na pewno pobierają mniej. Jak za jakiś czas ceny z LED będą przynajmniej porównywalne do modeli z CCFL to też chętnie bym kupił LED'a - ale teraz LED to strata pieniędzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. tzn. jak ktoś nie chce kupować hi-end za grubą kasę to ma do wyboru kiepski LED lub świetny CCFL - Ja tu wybrałbym świetne CCFL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyle

wcale nie upieram sie przy LCD/LED, po prostu zainteresowałem sie takimi telewizoramina zasadzie co wnosi nowe źródło światła. Napisz o jakichs świetnych LCD ze świetlówką (bo to chyba masz na mysli przez CCFL = zdaje sie Cold Cathode Fluorescent Lamp). Poszedłbym zobaczyc czy to coś dla mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Areo napisz proszę w jakim sklepie internetowym kupiłeś ?

Rozmawiałem z szefem marketingu Philipsa i stwierdził że Philips Polska nie sprzedaje tego modelu w sklepach internetowych.

Model ten dostępny był w cenie 9999 tylko w Euro i MM (wybranych sklepach).

 

Co do telewizora Philipsa to pierwszy model LCD na świecie który pokazał lepszą czerń niż plazma Pioneera. Ale ma też swoje wady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - poczytaj test

 

Co do Sharpa serii led

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - tu masz test

 

Ale w Klasie cenowej 8400 zł masz jeszcze Toshibę 46SV685 - model który jest najbliższej jakości Pioneera w lasie cenowej. Czerń rewelacyjna, wyposażenie również .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie najciekawszym i jak dla mnie najlepszym telewizorem z podświetleniem led jest lg lh9000. kosztuje chore pieniądze zwłaszcza że wygląda pod względem opakowania na MAKSYMALNIE 4000.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem test na hdtiwi dla sharpa 700. pomijam wszystko, ale ocena sharpa w kategorii "płynność SD" 8/10 to coś co zaciekawiło. bardzo.

 

osobiście dla sharpika wystawiam ocenę w stylu 4/*

* - wybierz dowolną liczbę większą/równą 7890

 

jeżeli jego płynność jest oceniona tak wysoko to co jest gorsze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lg lh 4000/5000/7000

phili 8404/9664

samsung 650/750/7000

sony z4500/5500

a dziś z sharpem nawet w5500 wyszedł zwycięsko z potyczki

myślę że jednak sharpik jako konkurencję co do płynności to ma tylko jvc dv1 i toshibę xv635

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do namiarów ma sklep to one: ELSETT Electronics Sp.J.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) z Leszna i owszem masz rację nie można go było kupić w sklepie internetowym wszędzie gdzie pytałem o ten model to mieli go w ofercie ale dostępność przesuwali z tygodnia na tydzień. Sklep powyżej nie jest stricte sklepem internetowym choć prowadzi sprzedaż przez internet są natomiast dystrybutorem philipsa. A i jeśli chodzi o zamówienie tego TV to zrobiłem to przez tel. a potwierdziłem mailem, więc nie do końca internetowy. Całość trwała od czwartku do wtorku więc w sumie 4 dni robocze i TV był u mnie i tak jak pisałem wcześniej kosztował mnie z dostawą 7800 zł + 20zł kurierowi za wniesienie do mieszkania bo marudził.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

profee, 16 Lis 2009, 21:13

 

>rezygnowałem z czytania tej polskiej stronki bo nie cierpię jak sie uzależnia dostęp do treści od

>zarejestrowania, a próbie dokonania tegoz towarzyszy wystakujące okienko, które mój komputer (nie

>bez powodu zapewne) blokuje. Rejestracja jest niemożliwa, więc czytania nie będzie. Ciekawe, że

>Angolom nie jest potrzebna żądna rejestracja...

 

 

nawet gdybys sie zarejestrowal, to i tak nie przeczytasz - bo musisz za to zaplacic wykupujac abonament...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.