Jump to content
IGNORED

Czy amalgamat jest szkodliwy?


Guest Cadam

Recommended Posts

Prezes PiS Jarosław Kaczyński ocenił, że w przypadku osiągnięć rządu Donalda Tuska trzeba bardzo dużego wysiłku, żeby pokazać choć jedną rzecz pozytywnie załatwioną ze społecznego punktu widzenia. Dwa lata rządów koalicji PO-PSL J.Kaczyński analizował w poniedziałek na antenie Radia Maryja.

- Z całą pewnością jest to rząd ogromnie sprawny propagandowo - co przy bardzo daleko idącym poparciu zdecydowanej większości mediów, nie jest tak bardzo trudne - podkreślił.

 

Jak dodał, "w kwestiach merytorycznych można tutaj odróżnić sfery zupełnej katastrofy, z finansami publicznymi czy służbą zdrowia na czele i sfery zdecydowanego niepowodzenia, które są właściwie wszędzie". - Szukać sukcesu jest bardzo trudno. Może gdyby się bardzo przyjrzeć, to gdzieś jakieś pojedyncze sprawy udałoby się, ale tak naprawdę jest to rząd zdumiewającej nieudolności - ocenił lider PiS.

Link to comment
Share on other sites

Guest G.Mark

(Konto usunięte)

Oczywiście, że jest. Bo niby dlaczego miałby nie być? Dentyści należą do światowego spisku, który za pomocą tej diabelskiej substancji, zamierzają wytruć 3/4 populacji. Tej oczywiście części, która ma popsute zęby. A jeśli mają nawet zdrowe, to amalgamat będą zrzucali na spadochronach nad żłobkami, przedszkolami i innymi siedliskami dziatek niewinnych.

 

GM

 

P.S. Najnowsze wyniki zawodów medialnych. Grypa 2, ruch drogowy ca. 40. Wygrywa grypa oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

A ile masz tych amalgamatów?

Zależy jak jest założony i czy nie trzeba wymieniać.

Jak się trzyma to nie ma sensu wymieniać bo i tak przeżyje na pewno polimerowe wypełnienia światłoutwardzalne, chyba że wokoło jest jakaś próchnica. W trzonowcach mogą być amalgamaty. Nie widzę też pilnej potrzeby wymiany małych wypełnień tego typu.

Link to comment
Share on other sites

Albo anteną odbiornika odbierającą rozkazy rządu światowego.

W niektórych przypadkach wypełniania pustego kanału zęba umieszcza się kilka cienkich drutów w wypełnieniu i powstaje wtedy taka zborjona konstrukcja - to dopiero antena.

Sugerujesz że dentyści są na pierwszej linii NWO?

Link to comment
Share on other sites

Lub ich przeżywają.

Zasłyszałem w tramwaju kilka lat temu, dwóch dziadków, opowiadali że w Poznaniu był taki dentysta, Grek na niego mówili, jak założył plombę to 30 lat trzymała, nie wiem czy na Głogowskiej czy gdzie indziej, ale akurat na linii tam kursującej miała miejsce ta rozmowa :-)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.