Jump to content
IGNORED

Ogłoszenia, zmasowany atak na asonika


Ricardozamora

Recommended Posts

Zastanawia mnie czy to jakaś zorganizowana akcja, czy każdy małpuję po kolejnej osobie i jeszcze bardziej sprawia że ogłoszenia są mało przejrzyste czy jak to nazwać?? To sprawi że będzie niej ogłoszeń sygnowanych "asonik"?? A może już całkiem spowoduje że ogłoszenia nie będą nadawały się do swobodnego czytania??

Link to comment
Share on other sites

No właśnie wczoraj chyba "rochu" coś zabawnego napisał w ogłoszeniach... No i OK:)

 

Ale patrzę rano czy po południu, kilka bliźniaczych wpisów. A wieczorkiem to już cała chmara.

 

Trochę śmieszne, taki owczy pęd (jest takie sformułowanie?), no ale może "asonik" ograniczy jakoś swe ogłoszenia przez to? (choć nie wierzę w to).

 

Coś a la łańcuszek anty-asonikowy powstało.

 

A rozwiązaniem powinien być chyba limit ogłoszeń na użytkownika. Pisałem kiedyś o tym w wątku z propozycjami do moderacji, ale nic to nie dało (jak i o wielu rzeczach które by usprawniły działanie forum...). Także te propozycje i tak nie są wdrażane w rzeczywistość niestety...

Link to comment
Share on other sites

i bardzo dobrze!

żaden owczy pęd bo już zamieszczałem kilka razy delikatne sugestie na giełdzie apropo asonika i innego przydupasa - maniosławy. Tak się składa, że także wystawiam parę rzeczy na giełdzie i szlag mnie trafia jak moje ogłoszenie po kliku godzinach ląduje kilka stron niżej tylko dlatego, ze asonik i koledzy codziennie podbijają swoje oferty. Co to k**wa ma być, portal aukcyjny? czy forum tematyczne z działem ogłoszeń DLA FORUMOWICZÓW?!

Mam nadzieję, ze więcej osób się przyłączy - może to zwróci uwagę administracji na problem.

Panowie do dzieła - jak teraz tego nie pociągnięcie to pieprzony asonik będzie codziennie tu podbijał swoje ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

No wiem, rozumiem, ale to nic nie da raczej... Niejaki użytkownik "anzelm" ostro szydzi w ogłoszeniach i moderacja też ma to gdzieś, pewnie do rana. No ale fakt, czterema ogłoszeniami asonikowymi można by zegarek regulować:)))) Ale nie da nic ten atak raczej;/ Jedyne wyjście to limit ogłoszeń chyba.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie jest największą głupotą ponawianie tego samego ogłoszenia codziennie. To ma taki efekt jak reklamy w polsacie i innych mediach, gdzie reklamujący próbują na siłę coś komuś wcisnąć. Tak samo taki asonik próbuję na siłę wciskać te swoje g.... wciskając (reklamując) je codziennie.

Czy przez to sprzeda ich więcej? Nie sądze! Swoim działaniem wręcz zniechęcił innych do swojej osoby. Osiągnął efekt odwrotny do zamierzonego.

Ja osobiście dodałem go do listy ignorowanych i nawet z ogłoszeń zniknął. :)))

Link to comment
Share on other sites

Redaktor, 19 Lis 2009, 00:45

 

>Jutro rano coś z tym zrobię.

 

A co z wyszukiwarką? Administracja ma nas do tego stopnia w dupie że nie odpowie w ogóle? Nie napiszecie nic, nawet "walcie się na ryj"???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

???

Link to comment
Share on other sites

To nie jest atak tylko obrona forum przed nachalną pseudoreklamą utrudniającą przeglądanie ogłoszeń zamieszczanych przez forumowiczów.

Nie jest to żaden owczy pęd - także nie raz pisałem żeby administracja ukróciła tego typu działalność przez ograniczenia czasowe w dodawaniu limitowanej liczby ogłoszeń.

Chociaż dla normalnego użytkownika forum nie jest to potrzebne i nikt normalny nie będzie ponawiał tak często ogłoszeń, żeby być tylko na pierwszej stronie. Nawet przez szacunek dla innych ogłoszeniodawców.No i najważniejsza sprawa: to są ogłoszenia DARMOWE i nie służą do regularnego handlu, do tego służą płatne portale aukcyjne i sklepy internetowe, więc postawa nasza jest formą obrony przed komercją i służy wszystkim forumowiczom.

Ze swojej strony zdejmuję ogłoszenie, bo cel zostal chyba osiągnięty.

Link to comment
Share on other sites

Asonik przynajmniej zamieszczając nowe ogłoszenie, usuwał stare.. Popatrzcie ile ogłoszeń się dubluje, ile wisi nieaktualnych. To jest dopiero paranoja!!!.Sprytnie wykorzystał brak regulacji, ale przynajmniej porządku pilnował:-)))). Zresztą, jak się czegoś szuka, można wybrać zakładkę, np kolumny podstawkowe. No chyba, ze traktujemy giełdę jak poranną prasę i musimy wszystko przeczytać.

 

ps. co z wyszukiwarką, będzie kiedyś sprawna?

Link to comment
Share on other sites

grynio, 28 Wrz 2009, 21:35

 

>Jozwa uprzejmie proszę o założenie blokady czasowej na dodawanie ogłoszeń, bo juz pierdolca można

>dostać od tego MAGIC ERASER.

>Zablokuj te handlowe ADHD.Pleeeeaaase.

 

Redaktor, 29 Wrz 2009, 09:12

 

>W tej chwili Magic Eraser jest 1 szt na 10 stron wstecz.

 

Jak Jozwa posprzątał to potem zaczął pilnować

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.