Skocz do zawartości
IGNORED

wzmacniacze lampowe AYON


Gość masterofdeath6

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem okazję słuchać u siebie przez tydzień Crossfire'a i gdyby tylko było mnie nań stać to nie zastanawiałbym się ani przez moment. Wszystkie zalety najlepszej lampy połaczone z niesamowitym wykopem bardzo dobrego tranzystora - naprawde rewelacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja porównywałem spirita z Primaluna ProLogue Two i jak dla mnie spirit zagrał lepiej, był bardziej muzykalny. Słuchałem jeszcze MERCURY i ten to dopiero pokazał klasę :) ale to już ponad 20 tyś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Spirita od 4 miesiecy i nie wyobrazam sobie przyszlosci bez niego. Wyciagnal cala esencje muzyki z reszty toru (slucham tylko w trybie triody). Czy jest wart swojej ceny? Polecam wlasnej ocenie kazdemu. Pewnie nie wszedzie sie wpasuje. Moja recenzja na jego temat w watku z Ayon Spark w tytule. Pewnie sa lepsze lampy, ale dla mnie Spirit jest w stanie przekazac sedno i ducha muzyki, i to mi wystarczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayona widziałem dwa razy. To co mnie najbardziej urzekło to piękny montaż i porządek w środku. Oczywiście układ i rozmieszczenie mogło by być lepsze, widocznie woleli ładniejsze rozmieszczenie gałek pod względem wyglądu całego wzmacniacza niż krótszą drogę sygnału.

Jak gra jeszcze nie wiem, z chęcią bym porównał Spirita z moim czterokrotnie tańszym MA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam Mirosław Andrejuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masterofdeath6

(Konto usunięte)

Właśnie takie porównanie jest dość intrygujące :>

co do wyglądu - mi osobiście te ayony się podobają, ale puszki były by ładniejsze czarne niż chromowane. A możesz mniej więcej powiedzieć o charakterze jego grania? ciepły/zimny/szczegółowy i takie tam poezje ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.