Skocz do zawartości
IGNORED

Przester na wyjściu karty.


Konio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zagadkę dla speców!

Posiadam kartę E-Mu 0202

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Oba wyjścia wykorzystuję: do małego jacka jest podłączony (kablem mały jack - 2x RCA) wzmak słuchawkowy Mikroforum, a do wyjść duży jack (kablem 2x jack - 2x RCA) wzmacniacz Teac.

I teraz robi się wesoło otóż gdy mam wyłączony wzmak Teac (w trybie standby) to dźwięk w słuchawkach podłączonych do Mikroforuma nieziemsko się zniekształca. Charczy po prostu , mega przester. Jak włączę TEACA to wszystko jest ok zarówno tu i tu.....

Jest to na pewno zniekształcenie na wyjściu karty. Znika gdy odłączę kable od wzmaka bądź wyciągnę je z karty.

Zniekształcenia są na wszystkich wyjściach tzn nie ważne czy wykorzystuję wyjście stereo do mikroforuma a dwa mono do teaca czy na odwrót zawsze jest przester jeśli wzmacniacz jest wyłączony (tzn. jest w trybie standby)

O co kurde loto?? Dobre rady mile widziane zanim coś spale.....

 

P.S

Nie wiedziałem gdzie umieścić wątek , w PC AUDIO bym się pewno odpowiedzi nie doczekał ;)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.