Jump to content
IGNORED

vienna mozart grand zmiana na co!


wul71

Recommended Posts

jestem na etapie zmiany lokum obecnie vienny grają w20m2 ijest to absolutne minimum do tych kolumn moim zdaniem.w nowym domu będę mił ok.17,5 18m2 bardziej prostokąt i tam vienny mogą się udusić.mó typ top akustyk rd1,ponieważ słuchałem kiedyś rr2 i to granie mi się podobało.podobno wysokotonowy iluminator 6600 pod pewnymi względami jest trochę lepszy od ringa .nie słyszałem iluminatora więc pytam szanownych kolegów.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam w 18m2 Bach Grand. Myslalem o Mozartach, ale w moim pomieszczeniu bas Mozartow z cala pewnoscia by sie nie zmiescil. Pod pewnymi wzgledami Bachy sa nawet lepsze od Mozartow - lepsza kontrola basu oraz brak wycofania przelomu srednicy i gory. Szkoda, ze w ofercie Vienny nie ma wysokiej klasy monitorow tylko jedyne Haydny.

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za odpowiedż ale odnośnie drugiej części mojego pytania planuję zakup kitu akustyka prawdopodobnie rd1 na d3004/6600 którego nie słyszałem(słyszałem rr2 i mi się podobało- pierścieniowy revelator)i czy warto dopłacić do revelatora czy jednak 6600 będzie bezpieczniejszym wyborem no i tańszym.

Link to comment
Share on other sites

Morven, 21 Lis 2009, 12:06

 

"Szkoda, ze w ofercie Vienny nie ma wysokiej klasy monitorow tylko jedyne Haydny."

 

Jest specjalna wersja Haydn'ów Grand - była nawet na AS'09 ale chyba była podłączana. Cenę usunięto.

Z limitowanej edycji:

 

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Link to comment
Share on other sites

Patrząc na to co masz i z czym to grało (Vienna) sprawdziłbym teraz Harbeth`a (zakładam, że Vienny ci się podobały), w 18m się zmieszczą.

Drugi strzał do sprawdzenia to monitory Totema.

Zależy czego szukasz. Herbatniki będą uczciwsze, Totki będą wyraźnie lansowały swoją wizję (która oczywiście ma swój urok, co lepsze to kwestia własnych oczekiwań i upodobań).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.