Skocz do zawartości
IGNORED

Cyfra+ najnowsza promocja - jaki TV za 1zł?


gregorjan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś wie może ile calowy ten HD LG za 1 zł, tak z ciekawości bo nigdzie nie mogę doczytać, czy już ktoś wszedł w nową promocję - wygląda to całkiem , całkiem - ja chyba się skuszę bo stara umowa kończy mi się już na początku przyszłego roku, a tu wszystkie HD za darmo, canal plus 50%, hbo 6 miesięcy darmocha , decoder pvr za dychę , no i multiroom czyli 2 karty abonenckie.

 

Starzy abonenci podobno mogą dostać 23" za przedłużenie umowy, a le z tego co pobieżnie przeczytałem to lepiej wychodzi się na zawarciu nowej umowy na 24 miesiące - chyba ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja zrozumiałem i jest napisane tu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) to dostajesz 23 cale LG F HD pod warunkiem że jesteś abonentem cyfry minimum 9 miesięcy i posiadasz pakiet prestiżowy+ lub prestiżowy HD+ albo posiadasz dowolnie inny pakiet cyfry i rozszeżysz go do któregoś z wcześniej wymienionych.

Jedyny plus z tego co oni dają to multiroom bo telewizor to moim zdaniem padaczka a i tak im za niego zapłacisz w abonamencie bo z tego co wiem to nie przez cały okres umowy sa te gigantyczne zniżki. Ja przedłużyłem z nimi umowę na 13mies z czego przez jedenaście mam komfortowy+, 6 szt HD, canal+ i HBO oraz dekoder PVR za łączną miesięczną kwotę 92zł. Z tego co wstępnie liczyłem po zakończeniu promocji czyli przez ostatnie 2 m-ce umowy będzie mnie to kosztowało ok 130 zł.

Więc już nie tak słodko. Na twoim miejscu uważnie bym się nad tym zastanowił i dokładnie poczytał regulaminy promocji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, proszę się zastanowiź. Powiem więcej sam posiadam cyfre + jeszcze przez 10 miesięcy.

Byłem się pytać kumpla (on pracuje w punkcie cyfry) i powiedział, że tak naprawdę po pierwsze jest taki kilka kruczków, liczą się tylko najdrozsze pakiety z tym słabym co tu dużomówic TV i po drugie powiedział, że w gruncie rzeczy i tak lepjej wyjdę na aobnamencie na starych zasadach.

 

??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już wszystko wiem, bo byłem w punkcie i się dowiedziałem i mam też ulotkę, a więc przy umowie na 24 miesiące wygląda to tak:

- pakiet komfortowy - 50% taniej przez 11 miesięcy

- opcja canal+ - 50% taniej 24 miesiące

- opcja hbo - gratis 6 miesięcy

- wszystkie opcje HD - gratis 24 miesiące

- HBO digital - gratis 6 miesięcy

 

Sprzęty

- tv lg 23" full hd - to rzeczywiście bardziej monitor niż tv , ale do kuchni czy, sypialni czy właśnie jako monitor do kompa sie nada,

- decoder pvr hd - 10 zł miesiąc

- 2 karty abonenckie - wreszcie ktoś normalnie rusza głową!!!

 

Opłaty

- miesiące 1-6 48 zł

- miesiące 7-11 78zł

- miesiące 12-24 108 zł

 

Moim zdaniem brzmi to całkiem nieźle - tylko, że w tę promocję mogą wchodzić tylko nowi abonenci, a że mi się kończy umowa w lutym, to na początku grudnia wejdzie w tę umowę żonka, a w cyfrze miesiąc w którym się zaczyna umowę jest bezpłatny to rachunek i tak dostanę w styczniu.

No jeszcze zobaczę co tam polska konkurencja wymodzi ale polsat mnie trochę rozczarował, chociaż ma niedostępną gdzie indziej paczkę BBC /świetna rzecz/ a poza tym co miesiąc tydzień przed upływem terminu płatności już mnie bombardują smsami a na cyfrze i tygodniowy poślizg nie robi wrażenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.