Jump to content
IGNORED

Cyfra+ najnowsza promocja - jaki TV za 1zł?


gregorjan

Recommended Posts

Witam,

czy ktoś wie może ile calowy ten HD LG za 1 zł, tak z ciekawości bo nigdzie nie mogę doczytać, czy już ktoś wszedł w nową promocję - wygląda to całkiem , całkiem - ja chyba się skuszę bo stara umowa kończy mi się już na początku przyszłego roku, a tu wszystkie HD za darmo, canal plus 50%, hbo 6 miesięcy darmocha , decoder pvr za dychę , no i multiroom czyli 2 karty abonenckie.

 

Starzy abonenci podobno mogą dostać 23" za przedłużenie umowy, a le z tego co pobieżnie przeczytałem to lepiej wychodzi się na zawarciu nowej umowy na 24 miesiące - chyba ...

Link to comment
Share on other sites

Z tego co ja zrozumiałem i jest napisane tu

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) to dostajesz 23 cale LG F HD pod warunkiem że jesteś abonentem cyfry minimum 9 miesięcy i posiadasz pakiet prestiżowy+ lub prestiżowy HD+ albo posiadasz dowolnie inny pakiet cyfry i rozszeżysz go do któregoś z wcześniej wymienionych.

Jedyny plus z tego co oni dają to multiroom bo telewizor to moim zdaniem padaczka a i tak im za niego zapłacisz w abonamencie bo z tego co wiem to nie przez cały okres umowy sa te gigantyczne zniżki. Ja przedłużyłem z nimi umowę na 13mies z czego przez jedenaście mam komfortowy+, 6 szt HD, canal+ i HBO oraz dekoder PVR za łączną miesięczną kwotę 92zł. Z tego co wstępnie liczyłem po zakończeniu promocji czyli przez ostatnie 2 m-ce umowy będzie mnie to kosztowało ok 130 zł.

Więc już nie tak słodko. Na twoim miejscu uważnie bym się nad tym zastanowił i dokładnie poczytał regulaminy promocji.

Link to comment
Share on other sites

Tak jest, proszę się zastanowiź. Powiem więcej sam posiadam cyfre + jeszcze przez 10 miesięcy.

Byłem się pytać kumpla (on pracuje w punkcie cyfry) i powiedział, że tak naprawdę po pierwsze jest taki kilka kruczków, liczą się tylko najdrozsze pakiety z tym słabym co tu dużomówic TV i po drugie powiedział, że w gruncie rzeczy i tak lepjej wyjdę na aobnamencie na starych zasadach.

 

??

Link to comment
Share on other sites

no już wszystko wiem, bo byłem w punkcie i się dowiedziałem i mam też ulotkę, a więc przy umowie na 24 miesiące wygląda to tak:

- pakiet komfortowy - 50% taniej przez 11 miesięcy

- opcja canal+ - 50% taniej 24 miesiące

- opcja hbo - gratis 6 miesięcy

- wszystkie opcje HD - gratis 24 miesiące

- HBO digital - gratis 6 miesięcy

 

Sprzęty

- tv lg 23" full hd - to rzeczywiście bardziej monitor niż tv , ale do kuchni czy, sypialni czy właśnie jako monitor do kompa sie nada,

- decoder pvr hd - 10 zł miesiąc

- 2 karty abonenckie - wreszcie ktoś normalnie rusza głową!!!

 

Opłaty

- miesiące 1-6 48 zł

- miesiące 7-11 78zł

- miesiące 12-24 108 zł

 

Moim zdaniem brzmi to całkiem nieźle - tylko, że w tę promocję mogą wchodzić tylko nowi abonenci, a że mi się kończy umowa w lutym, to na początku grudnia wejdzie w tę umowę żonka, a w cyfrze miesiąc w którym się zaczyna umowę jest bezpłatny to rachunek i tak dostanę w styczniu.

No jeszcze zobaczę co tam polska konkurencja wymodzi ale polsat mnie trochę rozczarował, chociaż ma niedostępną gdzie indziej paczkę BBC /świetna rzecz/ a poza tym co miesiąc tydzień przed upływem terminu płatności już mnie bombardują smsami a na cyfrze i tygodniowy poślizg nie robi wrażenia.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.