Skocz do zawartości
IGNORED

Integra Hybrydowa


rafsyl

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam informacji o integrach hybrydowych a dokładnie o producentach takich urządzeń.W sieci jakoś mało jest zaznaczone czy to pełny tranzystor czy hybryda ,oczywiście zmam kilka modeli np.Pathos ,Unison ale jeszcze ni mało może znacie więcej...

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

w Polsce najbardziej popularne integry hybrydowe (przedwzmacniacz lampowy / końcówka tranzystorowa) to Vincent ze słynnymi SV-226mk i SV-236mk (pracuje w klasie A) oraz Unison Research serii Unico. Jest to ciekawe rozwiązanie, dające charakterystyczne brzmienie lampowe bez kompromisów związanych z ograniczeniami mocy. Dodatkowo istnieje możliwość bardzo prostego, domowego upgradu w postaci zmiany lamp na inne odpowiedniki.

Jeśli istnieją Cię szczegóły, proszę o kontakt

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jlesien

 

Z tym charakterystycznym brzmieniem lampowym to ja bym tu był bardziej ostrożny.A jeśli masz na myśli miękki bas,dopaloną kolorami średnicę i lukrowaną górę to musiałbym nawet zaprotestować;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafsyl, 22 Lis 2009, 18:57

 

>Szukam informacji o integrach hybrydowych a dokładnie o producentach takich urządzeń.W sieci jakoś

>mało jest zaznaczone czy to pełny tranzystor czy hybryda ,oczywiście zmam kilka modeli np.Pathos

>,Unison ale jeszcze ni mało może znacie więcej...

>Pozdrawiam

 

Witaj,

ja bym Cię namawiał na posłuchanie SoundArt Jazz. Wydaje mi się, że w zestawieniu z Twoim "o mnie" nie będzie mezaliansu i może zabrzmieć bardzo dobrze. No i cena jest duuuużo niższa, niż za podobnie brzmiące konstrukcje zagraniczne. Nie sugeruj się przy tym dźwiękiem na tegorocznym AudioShow - moim zdaniem wzmacniacz pokazał tam 1/5 swoich możliwości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Brałem pod uwagę SonudArt Jazz ale po odsłuchu odeszła mi ochota ,jak na razie to tylko Pathos Logos mnie przekonuje ale szukam czegoś jeszcze innego.

Nie zrozumcie mnie ale to co jest na naszym rynku prawie wszystko jest mi znane

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafsyl, 23 Lis 2009, 10:39

 

>Witam,

>Brałem pod uwagę SonudArt Jazz ale po odsłuchu odeszła mi ochota ,jak na razie to tylko Pathos Logos

>mnie przekonuje ale szukam czegoś jeszcze innego.

>Nie zrozumcie mnie ale to co jest na naszym rynku prawie wszystko jest mi znane

>Pozdrawiam

 

Jeżeli Ci odpowiada Pathos to ja na Twoim miejscu nie szukałbym dalej. Gdybyś jednak chciał koniecznie czegoś innego to uważaj na Vincenta - znajomy kupił sobie parę lat temu najwyższą hybrydę tego producenta i mocno przeklinał swój wybór,, bo był kilkanaście razy w serwisie.

Zobacz może ten wątek - tam niktórzy koledzy bardzo chwalą wzmacniacz tenor audio. Tyle, że cena jest już mocno zwariowana...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.