Skocz do zawartości
IGNORED

nowy wzmacniacz ale jaki?


Kriso81

Rekomendowane odpowiedzi

chcę zmienić swojego Denona pma 700 ae na coś co będzie grało naturalnie, ciepło, z dobrą dynamiką, basem, aby po paru godzinach słuchania nie męczył mnie dźwięk, słucham rocka, blusa pokój ok 25 m, zastanawiałem się nad XINDAK 06 i NAD 352 a co Wy byście polecili?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrus

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zanm Xindaka. Nad w stosunku do Denona bedzie zdecydowanie lepszy i tu odczujesz spora poprawe. Jednak za jakis czas pewnie znow bedziesz chcial cos poprawic wiec lepiej ustrzelic cos z drugiej reki(przypuszczam ze chcesz zakupic sprzet nowy z salonu), co zagra jeszcze lepiej od rzeczonego Nada (Xindaka przypuszczam tez) stad takie porady. Ja swojego Cyrusa kupilem za ok 1800 zl z drugiej reki. Poszukaj wiec czegos na rynku wtornym najlepiej z mozliwoscia odbioru osobistego. Jesli nie to komisy audio z mozliwoscia ewentualnego zwrotu sprzetu jesli nie podejdzie np:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ja nie kupie juz nigdy sprzetu nowego (no chyba ze powystawowy za 50 % wartosci taki tez mozna trafic) szkoda kasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ale jak kolega kupi lampowca, to zaraz okaże się, że kolumny trza zmieniać... Tak przypuszczam. Więc dobrze się zastanów i może podaj jaki masz obecnie sprzęt. Ja nie orientuję się na tyle, by doradzać, ale myślę, że kolumny wybór wzmaka mogą determinować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Kriso81, 22 Lis 2009, 22:18

 

>czy Xindak a-06 i Nad 325bee oraz Nad c352 grają ostro i natarczywie, że nikt ich nie poleca?

 

Mam NAD C325 :-) Wcześniej grał z Dali Concept, obecnie z B&W 685.

Bynajmniej dźwięk nie jest natarczywy, ostry... Wręcz przeciwnie - wg mnie miękki, "słodki" (hehehe), z bardzo fajnym basem. A słucham głownie muzyki rockowej, nie najostrzejszej, rocka elektronicznego i wybrane rzeczy z jazzu, muzyki filmowej aż po "Carmina Burana".

I NAD sprawdza się bardzo dobrze w każdej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka mocy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.