Skocz do zawartości
IGNORED

Onkyo TX-NR905 vs Yamaha RX-V3900 vs Pioneer VSX- LX70


denis81

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś dziwnie ten wątek przeistoczył się w pyskówkę a nie sensowne porady.

Co do wyboru amplitunera, uważam, iż należy wziąć pod uwagę kilka aspektów: brzmienie w stereo i w kinie, dopasowanie do kolumn itd. ważny jest także wygląd sprzętu ( i tu Onkyo delikatnie mówiąc prezentuje się masakrycznie).

Miałem kilka ampli. HK255, Denon 1909 i obecnie Yamaha 3800, z której jestem bardzo zadowolony, mnóstwo możliwości, czytelne menu i super brzmienie (jak na ampli). Wielość ustawień sprawia jednak, że potrzeba czasu by odnaleźć brzmienie, które najbardziej słuchaczowi odpowiada. Myślę, że krótki odsłuch w sklepie nie daje pełnego obrazu możliwości sprzętu i czasami profesjonalne testy mogą być pomocne. ( nie dotyczy brzmienia w stereo po analogu np. pure direct).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już przecież Onkyo TX 3007 ,5007. Ja tak długo zastanawiałem się nad wyborem modelu aż dołożyli możliwości :) Chodziło mi o poprawę stereo i w końcu zdecydowałem się na oddzielny zestaw do stereo. Teraz pewnie czas na zmianę samego KD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.