Jump to content
IGNORED

Kolumny do 500zł

1pioter1

Recommended Posts

witam, szukam kolumn do pokoju 12m2 narazie (za niedługo 25m2). Posiadam wzmacniacz Pioneer a-616 mark II. Zależy mi na miękkim niskoschodzącym basie, średnica słyszalna ale na niej mi zbytnio niezależy, oraz dobra góra. na allegro znalazłem kolumny jamo s408 czy to dobry wybór w tej cenie ?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dziękuje za odpowiedzi, pozdrawiam

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Aukcja nie moja,żeby nie było.

Denon PMA 925R, Sony TA F690ES, ST-S590ES, NuBERT NuBox 360, AKG K550, Graham Slee Solo klon, BCL.

"Doświadczenie jest ostatecznym kryterium prawdy".

slyszalem ta wieze kiedys. powiem Ci jedno, wiekszosc kolumn zagra zdecydowanie lepiej niz to hipermarketowe badziewie ;) ale jedna uwaga. nie polecam podlaczac glosnikow do wzmacniacza z tej wiezy, bo sie tylko zawiedziesz - nie dosc ze slaby to jeszcze wprowadza ogrom zaklucen. zakup jakiegos klocka chociazby nawet naszej rodzimej unitry (ponizej 100 pln) zagra duzo lepiej =)

Witam,

Powiem tak- za taką cenę warto kupić te Jamo. Ciekaw jestem w jakim są stanie technicznym, ponieważ zdjęcia tego niestety nie pokażą. Ale z Twoim wzmakiem zagrają naprawdę fajnie i będziesz zadowolony. Za tą kaskę nie kupisz nic lepszego. Nie jest to opinia wzięta z gazet; słyszałem te kolumny. Jak na ten przedział cenowy grają wzorowo. Popatrz także na kolumny Kody. Jeśli coś znajdziesz w tej cenie to też warto kupić coś z tej firmy.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.