Skocz do zawartości
IGNORED

Czy żyjemy w państwie III Świata czy w jeszcze gorszym ?


meloman 62

Rekomendowane odpowiedzi

>> Jaro_747, 14 Gru 2009, 10:56

 

Z tymi samochodami to nie jest taka prosta sprawa. Po co przedsiębiorca (taki którego jeszcze nie stać na kierowcę) kupuje limuzynę? Po to żeby dojechać szybciej (czas to pieniądz) i być mniej zmęczonym jazdą a więc bardziej produktywnym. Zwłaszcza na polskich drogach jest to istotne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie-a co powiecie na to???Jan Krzysztof Bielecki-prezes banku z zarobkiem 2300000pln/mies.

rezygnuje z funkcji-powod,do tej pory niewiadomy.A nie wszyscy wiedza,ze bedac premierem to on

doprowadzil do sytuacji,gdy na granicy staly tiry o dlugosci 48 skladow pociagow towarowych ze

sprzetem,czyli elektronika.Najlepsze jest to ze mogly przejechac bez cla przez granice przez dwa

dni,lecz chyba nie wszyscy zdazyli zaladowac i bylo przadluzenie wjazdu do trzech dni.

Potem kariera Pana premiera potoczyla sie szybko-awanse na intratne posady bankowe w Anglii,potem

w Polsce-co bedzie teraz????Po tym przewozie bezclowym powstalo wiele montowni telewizorow min.

taka firma GOLD-STAR-ART.B.Czy myslicie ze te tiry znalazly sie tam przypadkiem,skoro wiesc o wjezdzie

bezclowym zostala ogloszona tydzien przedterminem wjazdu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>misiomor, 14 Gru 2009, 11:04

 

Jak rozumiem Lexusem dojedzie szybciej niż jakimś np. Fordem Mondeo zwłaszcza na polskich drogach ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> Jaro_747, 14 Gru 2009, 11:16

 

Zdziwiłbyś się ale tak. Automat plus mocny silnik i tylny napęd bądź AWD, a do tego wysoka buda (dobra widoczność plus mniejsza wrażliwość na oślepianie) dają na polskich drogach sporą przewagę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,co wyście tacy głupcy?,tylu inteligentnych,tylu z was miało świetne wyniki w teście na inteligencję i dajecie sobie wmówić PKB i inne ściemy aparatu władzy jaki teraz w Polsce istnieje.

 

Pieniądze są,pieniądze są w równowadze do dóbr wyprodukowanych,a tylko problem tkwi w zabieraniu przez naszą komunistyczną władzę z powrotem pieniędzy z naszych kieszeni,większych niż wymagałby tego jakikolwiek kodeks,czy konstytucja.

 

Kwoty jakie przychodzi płacić za usługi są zawyżane,chcesz dziecku aparat słuchowy kupić-zapłać 3000zł!,za co za odrobinę elektroniki która''trzaskana''za 6 groszy!

 

Widać na nie znajdzie się lekarstwa na głupotę i niewiedzę społeczeństwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>misiomor, 14 Gru 2009, 11:20

 

To niech sobie przedsiębiorca za tę przewagę zapłaci.

 

A może lepiej niech siedzi na dupie i myśli zamiast szwendać się autem? Do jeżdżenia tańsi będą tzw. "przedstawiciele handlowi" czyli komiwojażerzy ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> Jaro_747, 14 Gru 2009, 11:42

 

Karanie (podatkami) za zwiększanie wydajności pracy - way to go!

 

"A może lepiej niech siedzi na dupie " - niech jedzą ciastka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>misiomor, 14 Gru 2009, 11:47

 

Widzę, że traktujesz samochody jak fetysz i rozum ci odbiera.

Czy NAPRAWDĘ myślisz, ze posiadanie luksusowego samochodu (bo o takich tu mówimy) jest sposobem na zwiększenie wydajności pracy i podnoszenie konkurencyjności naszych przedsiębiorstw???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> Jaro_747, 14 Gru 2009, 11:52

 

Ja widzę jakie samochody kupują sobie przedsiębiorcy - i próbuję zrozumieć dlaczego.

 

Sam - owszem, samochody lubię, ale posiadanie SUV-a uważałbym za przykrą i kosztowną konieczność. Dla przyjemności lubię samochody niskie i dobrze trzymające się drogi przy dużej prędkości a nie czołgi do przeciskania się w mieście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>misiomor, 14 Gru 2009, 11:57

 

>Ja widzę jakie samochody kupują sobie przedsiębiorcy - i próbuję zrozumieć dlaczego.

 

A mnie się zdaje, że każdy od razu chce pokazać jaki z niego człowiek sukcesu i zamiast zainwestować w firmę kupuje ładne autko żeby przyszpanować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mentalności psa ogrodnika nie mam - i zamiast domagania się obłożenia VAT-em samochodów firmowych wolałbym raczej skasowanie poboru tak drakońskich podatków od benzyny dla wszystkich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>misiomor, 14 Gru 2009, 12:09

 

Ja tam mentalności psa ogrodnika nie mam i nie domagam się obłożenia VAT-em samochodów firmowych tylko zastanawia mnie że naszego państwa nie stać na leczenie obywateli a stać na to, żeby odpuszczać VAT za towary w gruncie rzeczy luksusowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> Jaro_747, 14 Gru 2009, 12:15

 

Niewiele państw z socjalistyczną opieką zdrowotną stać na leczenie obywateli tak żeby obywatele byli zadowoleni.

 

Ja tam wolę żeby przedsiębiorca mógł dojechać na czas i nie-zmęczony, niż stary tłusty babsztyl miał nieograniczony dostęp do lekarza celem wygadania się i leczenia powikłań obżarstwa i siedzenia na d..ie przed TV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem fajnie jest uciec od tematu i popierdzielić sobie jaki to socjalizm zły i wszystkiemu winny.

A ja jeszcze raz pytam dlaczego państwo za moje pieniądze popiera konsumpcję ludzi bogatych.

Jak ktoś chce siedzieć wysoko i mieć duże szyby może kupić Berlingo - jeszcze trochę towaru załaduje. Ostatnio przed knajpą widziałem Jaguara z kratką. Vat można sobie odliczyć przy zakupie Porsche Cayenne, BMW X5, BMW X6, Audi Q7, o Mercedesach i Lexusach nie wspomnę.

 

Kłania się Max Weber i jego "Etyka protestancka i duch kapitalizmu".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>A ja jeszcze raz pytam dlaczego państwo za moje pieniądze popiera konsumpcję ludzi bogatych.

 

W Berlingo byłoby dobrze, w Lexusie jest źle. Gdzieś trzeba by wytyczyć granicę. Gdzie???

 

Generalnie jest to efekt przeregulowania Państwa, a te kratki to nie superbonus dla bogatych przedsiębiorców, lecz wyjątek od wyjątku w przepisach.

 

Sytuacja zasadnicza:

Firma odlicza sobie VAT od wszelkich zakupów.

 

Wyjątek

Samochody

 

Wyjątek od wyjątku

Określone kategorie samochodów.

 

Na zachodzie nie istnieje chyba ani powyższy wyjątek, ani wyjątek od wyjątku. Dlatego wstawianie kratek do Jaguarów jest zbyteczne, VAT się odlicza bez kratek.

Skorygujcie mnie, jeżeli się mylę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> Jaro_747, 14 Gru 2009, 12:41

 

Spróbuj jadąc Berlingo szybko włączyć się do ruchu z podporządkowanej - droga mokra, jadą ciurkiem i jeden sygnalizuje prawoskręt. Nie te opony, przedni napęd, słaby silnik, jeszcze konieczność poświęcenia jakiejś części uwagi na sprzęgło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> Less, 14 Gru 2009, 12:53

 

Te kratki to przejaw polskiej bezsilnej nienawiści klasowej - nie chcesz się podzielić z tłustą babą to chociaż jeździj z takim syfiastym badziewiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

"Kłania się Max Weber i jego "Etyka protestancka i duch kapitalizmu".

 

Pardon, ale rzekłbym, że z etyką i duchem kłóci się raczej socjalistyczne przekonanie utrwalone przepisem, jakoby samochód był czymś zupełnie innym, wyższym, bardziej wysublimowanym, niż reszta sprzętów firmy. I że w zwiazku z tym wyjątkowym mistycznym statusem trzeba za niego łupić, aż wióry lecą - wbrew logice, duchowi prawa i rozsądkowi. Żeby kapitalista nie mógł na siedząco, a tylko na stojąco albo po prostu piechotką. Dobrze mu tak, krwiopijcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Less, 14 Gru 2009, 12:53

 

>Sytuacja zasadnicza:

>Firma odlicza sobie VAT od wszelkich zakupów.

>Wyjątek

>Samochody

>Wyjątek od wyjątku

>Określone kategorie samochodów.

 

O ile dobrze rozumiem sytuacja jest taka, ze VAT odliczamy jeżeli środek trwały służy uzyskaniu sprzedaży opodatkowanej. Od samochodów ciężarowych VAT odliczamy w całości, od osobowych 60% ale nie więcej jak 6000,- zł.

 

Jak jest na tzw. zachodzie nie wiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Redaktor, 14 Gru 2009, 13:41

 

>"Kłania się Max Weber i jego "Etyka protestancka i duch kapitalizmu".

>

>Pardon, ale rzekłbym, że z etyką i duchem kłóci się raczej socjalistyczne przekonanie utrwalone

>przepisem, jakoby samochód był czymś zupełnie innym, wyższym, bardziej wysublimowanym, niż reszta

>sprzętów firmy.

 

Najprościej byłoby zlikwidować w całości możliwość odliczania VAT i byłoby po problemie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiomor, 14 Gru 2009, 12:58

 

>>> Jaro_747, 14 Gru 2009, 12:41

>

>Spróbuj jadąc Berlingo szybko włączyć się do ruchu z podporządkowanej - droga mokra, jadą ciurkiem i

>jeden sygnalizuje prawoskręt. Nie te opony, przedni napęd, słaby silnik, jeszcze konieczność

>poświęcenia jakiejś części uwagi na sprzęgło.

 

Muszę uświadomić Kolegów w pracy, że są cichymi bohaterami w codziennym boju o lepszą, kapitalistyczną przyszłość ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Less.

Nie mylisz się ale nie wziąłeś jednej rzeczy pod uwage!

Żyjemy w kraju idiotów i oszołomów,do tego w kraju złodziejskim.

Słyszałeś kiedyś,że zabrakło wypłat dla urzędników?Nigdy!A dla służby zdrowia i owszem.

Rozwinięcie tej myśli prowadzi do odpowiedzi na tytułowe pytanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Redaktor, 14 Gru 2009, 13:41

 

>trzeba za niego łupić, aż wióry

>lecą - wbrew logice, duchowi prawa i rozsądkowi. Żeby kapitalista nie mógł na siedząco, a tylko na

>stojąco albo po prostu piechotką. Dobrze mu tak, krwiopijcy.

 

Czysta demagogia. Miliony ludzi kupują samochód płacąc VAT. Skoro kogoś nie stać na VAT do samochodu to widocznie nie stać go na Mercedesa czy Lexusa. Niech sobie kupi tańszy o ten VAT i będzie O.K.

Może przedsiębiorcy zaczną sobie odliczać VAT w knajpie, bo akurat prowadzili negocjacje?

No tak, ale oni już sobie cały obiadek puścili w koszty, więc nie ma o czym mówić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O ile dobrze rozumiem sytuacja jest taka, ze VAT odliczamy jeżeli środek trwały służy uzyskaniu sprzedaży opodatkowanej.

 

No i co nie służy? Chociażby na negocjacje trzeba dojechać.

 

>Może przedsiębiorcy zaczną sobie odliczać VAT w knajpie, bo akurat prowadzili negocjacje?

 

Robią to nieprzerwanie od dawien dawna. Wydatki na ten cel nie mogą tylko przekraczać bodajże 0,2% obrotów firmy. Więc znowu duży może więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rząd forsuje projekt blokowania stron internetowych. Chce większych uprawnień policji w sieci. I ma zakusy, by śledzić, gdzie dokładnie każdy z nas i kiedy rozmawia przez komórkę.

- Nie wiem, czy można jeszcze mówić, że internauci mają prawo do prywatności. Bo nie wiadomo, kto miałby to gwarantować. Szykują się wręcz radykalne zmiany w prawie, których nikt nie konsultuje ze społeczeństwem - mówi Piotr Waglowski, prawnik specjalizujący się w prawie dotyczącym internetu.

W drugim, listopadowym projekcie, rząd - bez konsultacji społecznych i z operatorami - wprowadził "rejestr usług i stron niedozwolonych", które mieliby blokować dostawcy internetu. Zawierałby m.in. firmy e-hazardowe, strony pedofilskie czy propagujące faszyzm. O tym, kogo konkretnie blokować, decydowałyby np. policja i ABW. Ich żądanie miałby operatorom internetowym "niezwłocznie" przekazywać Urząd Komunikacji Elektronicznej. A operatorzy w ciągu sześciu godzin musieliby zablokować strony. Ile czasu miałoby zająć odwołanie od błędnie podjętych decyzji? Nie wiadomo.

 

- Ten projekt jest bezprecedensowo zły - oceniło Polskie Towarzystwo Informatyczne. - Próba wpisywania do rejestru wszystkich stron w światowym internecie zawierających wymienione w projekcie treści jest niewykonalna. Wymagałaby nieustannej weryfikacji np. serwisów typu YouTube i podejmowania decyzji, czy skecz Monty Pythona z Hitlerem propaguje ustrój faszystowski.

 

Zdaniem ekspertów, gdyby rejestr miał filtrować cały internet, musiałby mieć serwery porównywalne do Google'a."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Miszczowie intelektu po prostu!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na zlecenie pracodawcy, czyli KGHM, ZUS skontrolował Joannę Hofman, która od dwóch lat przebywa na zwolnieniach lekarskich. Lekarz uznał, że jest zdrowia i powinna wrócić do pracy - podaje "Dziennik Gazeta Prawna". Od końca listopada żona posła PiS jest jednak na kolejnym zwolnieniu. - Moja żona jest szykanowana przez ZUS tylko dlatego, że jest małżonką osoby publicznej - uważa Adam Hofman, który zapowiada pozew przeciwko Zakładowi.

Joanna Hofman jest zatrudniona w KGHM. W pracy nie pojawiła się od dwóch lat - w tym czasie była już na zwolnieniu chorobowym, świadczeniu rehabilitacyjnym, urlopie macierzyńskim, urlopie wypoczynkowym oraz urlopie wychowawczym, z którego wróciła 4 września tego roku, by dzień później przedstawić kolejne zwolnienie lekarskie.

 

Jak wynika z dokumentacji, do której dotarł "Dziennik Gazeta Prawna", 25 listopada Joanna Hofman "odzyskała zdolność do pracy". Tego samego dnia trafiła jednak do kaliskiego szpitala na oddział psychiatryczny, gdzie dostała kolejne zwolnienie lekarskie.

Joanna Hofman została zatrudniona w KGHM w kwietniu 2007 roku w czasie, gdy rządziło PiS. Wtedy prezesem tej jednej z największych spółek Skarbu Państwa był Krzysztof Skóra, członek Prawa i Sprawiedliwości i kandydat tej partii w wyborach parlamentarnych w 2005 r. Hofman została głównym specjalistą w wydziale komunikacji korporacyjnej z pensją około 6 tysięcy złotych. W maju tego roku, wydział został zlikwidowany."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Fajna fucha nie? Wiec na tym polega "Państwo Solidarne". Pytanie tylko czy dla wszystkich czy tylko dla swoich i to tych najbezczelniejszych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"W czerwcu 2009 radny z Bełchatowa Kazimierz S. - jak twierdzi on sam - "odsłaniał kulisy mafii hazardowej". Prokurator ma jednak inne zdanie - były już radny jest oskarżony o to, że grał na automatach za pomocą monety na sznurku. - Będzie oskarżony o kilkakrotne oszustwo - mówi szefowa prokuratury w Bełchatowie. Policjanci przyłapali go na gorącym uczynku, kiedy monetą na sznurku grał na automatach. Prokuratura utrzymuje, że radny (dawniej PiS, potem niezależny) oszukiwał w ten sposób w wielu barach. Grozi mu do 8 lat więzienia.

 

S. nigdy nie był szeregowym, szarym działaczem lokalnym. Do krajowych mediów przebił się co najmniej dwa razy: gdy uratował nastolatkę przed samobójstwem, oraz gdy na portalu randkowym w internecie napisał "Swojego małego kazia bardzo szanuję - bo na śmietniku go przecież nie znalazłem :-)".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wybil się z PiS na niezależność i proszę jak się to skończyło! Niech to będzie przestroga dla wszystkich pragnących wyrwać się spod kaczych skrzydeł ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.