Jump to content
IGNORED

Nakamichi IA-2 proszę o pomoc, opinię, cokolwiek.


spagat

Recommended Posts

Witam.

W wolnej chwili przeglądając allegro wypatrzyłem dość ciekawą propozycję (dla mnie jest ciekawa):

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy Ktoś z Szanownych Forumowiczów, może mi nakreślić ten wzmacniacz i jego rozsądną wartość. Chodzi mi o drugi wzmacniacz w zastępstwie dla Diory na czas dokonywania jej kolejnych modów (za cicho mi wtedy), a jak Diorka będzie grała to będzie w sypialni do poduchy pogrywał.

Nie chcę by jakość dźwięku zniżyła mi się znacząco podczas modów Diory. Szczerze napiszę, że moją uwagę zwrócił ten wzmak swoim wyglądem i niejakim prestiżem marki. Jednak nie chciałbym kupić czegoś co jeszcze szybciej bym sprzedawał...

Preferuję dźwięk melodyjny, porywający, głęboki, miękki, ale nie rozlazły, nie lubię szybkiego, łupiącego, twardego basu.

Proszę o szczere wypowiedzi, no i ta cena, jak to z nią tak serio jest?

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witaj

Obawiam się, że IA-2 vs Diora nawet po modyfikacjach tej ostatniej spowoduje iż stanie się on głównym Twoim wzmacniaczem.

IA-2 to spokojna góra, bardzo muzykalny i wyeksponowany środek, solidny bas - zwłaszcza gdy źródło OK ale jego charakter będzie tylko taki jak źródła.. Bardzo ładne stereo. Generalnie solidna konstrukcja o przyjemnym muzykalnym brzmieniu. Głownie do muzyki. Do filmów nie polecam. Czuły na źródła. Nie polecam odtwarzaczy DVD. Może skończyć sie to lądowanie ww w koszu. Przy dobrym źródle gra o wiele lepiej niż obecnie kosztuje. Rozsądna cena to 600-800 zł za stan idealny.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.