Skocz do zawartości
IGNORED

Supersilent, gdzie?


i_nemes

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos sie moze orientuje, gdzie mozna znalezc plyte norweskiego Supersilent pt. "6", poza sama wytwornia Rune Grammofon? Santadog kiedys ja wymienil w spisie plyt 2003 roku, moze wie jeszcze, gdzie ja kupic;-)? Universal ponoc dystrybuuje, ale cos nie moge znalezc... Probki z netu niezwykle mnie zaciekawily...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj moze na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, ale wlasnie, przeszukalem wiele sklepow i wszedzie, jezeli cokolwiek, to mozna dostac "1-3", a przynajmniej tak stoi na stronach www. Z recencji i probek, ktore mam, wynika, ze to plyta dosc odstajaca charakterem od ich najnowszego dziela - wiesz cos moze o tym? (czyt.: znasz moze ta pierwsza plyte i moglbys cos o niej napisac?). No i czy Ty dostales ta plyte ("6") w multikulti? Jesli tak, to moze warto do nich pisac. Jeszcze nie jestem na tyle zdesperwoany, zeby sprowadzac jedna plyte z norwegii w cenie dosc, hm, wygorowanej (ale nie zas tak...).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych pierwszych plyt nie znam zbyt dobrze, ale mysle ,ze warto kupic w ciemno. Bierz co uda Ci sie znalezc :)

Poszukaj moze w zagranicznych sklepach internetowych. Albo napisz do multikulti, moze wygrzebia ja z jakichs zakamarkow :)

Moja plyta zostala kupiona w Berlinie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukam, moze wygrzebie... A czy znasz (tudziez: czy zna ktos) kogos innego z wytworni Rune GramMofon i NorCD (nie jestem pewien, czy to pelna nazwa). Czy znajdzie sie tam cos ciekawego? Wykonawcy tacy jak Karl Seglem, Terje Isungset, no i Arve Henrikson, ktory gra z Supersilent. W necie troche probek jest, ale na ich podstawie nie moge sie zdecydowac, czy jest cos w tej muzyce ponad pluskot fal odbijajacych sie o norweskie fjordy;-). Na pewno nawet w beznadziejnej jakosci probkach netowych slychac pewna wspolna filozofie produkcji - zimna, z poglosem, 'norweska' wlasnie:-). A co wiecej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

----> Inemes

Jesli nie znajdziesz w zadnym sklepie, a nie masz nic przeciwko aby narazie miec to w formie kopii na CDR, to moge pozyczyc i Ci przegrac, bo sprawdzalem w katalogu jest w mojej bibliotece 5 i 6-tka.

Sam z ciekawosci ich poslucham, bo znam wiele niezlej muzyki z tamtych stron ale tej grupy chyba nie.

 

P.S. W DK prawo zezwala na skopiowanie, na wlasne potrzeby CD nawet z biblioteki, wiec nie mam zlego samopoczucia gdy to czasem dla siebie robie. Zwlaszcza ze czyste nosniki kosztuja tu ok.8-10 zlotych.

Dlatego w cenie sa tantiemy dla wykonawcow za przegrywanie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.