Jump to content
IGNORED

Czemu znikają tematy

Rebciu

Recommended Posts

Proszę mi wyjaśnić dlaczego moje tematy na bocznicy o PawleXYZ znikneły tzw. "niebytem". Proszę publicznie podać niezgodności z regulaminem. Potem porównać te niezgodności z tematami XYZ, a na samym końcu ewentualnie mnie zbanować - dając mi jednoznacznie do zrozumienia, że na tym forum jestem niemilewidziany. W takim wypadku obiecuję, że więcej nie napiszę tu jakiegokolwiek posta - bez szopek w stylu miękkich bananów obleganych to forum.

Guest tomasz dudzinski

(Konto usunięte)

Rebciu .

Jeśli już miałbym zabrac tu głos to tylko może w kwestji durnowatych i niepowaznych wpisów XYZPaweł . Czy nie jest nic piękniejszego i bardziej wartościowego niż czytanie , a przy tym przekamazanie się z jakims psychicznie chorym człowiekiem . Od paru lat na tym forum XYZPaweł wręcz karmi się waszyi wpisami , a co i otto ma to wsztstko głęboko w du..e... A redakcjia pozwala na to na tym forum co czyni to forum mniej powaznym . My tu wszyscy wiemy jaki jest i jaki poziom prezentuje XYZPaweł , ale jak świeża osoba wchodzi z zewnątrz i czyta te bzdurne dyrdymały to pewnie grubo się zastanawia nad tym ''Co ja tu robie ''.

Proponuje nie karmic trola a trol sam wyginie , nie zwracac na niego wogóle uwagi .

A redakcje na prawde prosze o uczciwe i pozytywne rozpatrzenie całej sprawy wokół XYZPawła . Myśle że zajmnie w tej sprawie kompetentne miejsce.

A tak na marginesie to XYZPaweł to jakas wizytówka Tego forum?

Rebciu proponuje włączyc sobie muzyczke i miec to głęboko gdzies , bo tak naprawde nie wiem czy coś tu zdziałamy w tej sprawie .

Zycie jest za piękne ,żeby poświęcac czas niepotrzebnie jakimś psychopatom .

Fr@ntz, 29 Lis 2009, 09:24

>Rebciu - wątki zostały skasowane, ponieważ bardzo szybko stawały się miejscami pyskówek i

>osobistych wycieczek między Trójwymiarowym oraz jego zwolennikami / oponentami.

A wątki Pawła XYZ czym "zieją"?

I co? Są DOBRE, a tamte złe?

TRAGICZNE jest to, że ten "człowiek" w dalszym ciągu nieprzerwanie troluje i bezkarnie hasa po lesie, blokując wszystkich i wszystko, co mu się podoba, często bez JAKIEJKOLWIEK logicznej przyczyny.

A dziwne, a wręcz żenujące, że Szanowni niezmiennie TOLERUJĄ to postępowanie, mimo prowadzonych pozornie rzeczowych dyskusji oraz niezmiennie standardowych, prześmiewczych i pogardliwych wpisów, skierowanych również w Waszą stronę.

Czyżby obowiązywała zasada "istnienia", stosowana przez "czołowe" postaci naszego show biznesu typu Doda czy Manadryna?

Co WAS łączy?

O co chodzi?

Dlaczego znikają tematy?

Ale nie Jego?

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Redaktor, 29 Lis 2009, 09:30

>Dodam, że zakładanie wątków skierowanych przeciw forumowiczom jest sprzeczne z regulaminem, który

>zakazuje osobistych napaści.

Temat sobie funkcjonował przez prawie miesiąc i w sumie był trochę kontrofensywą dla tych wszystkich ABXów. Przekazałem tam te fajne liściki jakie dostałem od "Wszechmogącego", a tu co klops i pousuwali. Ja wiem, że może jesteście zarobieni itp. ale może przydało by się poinformować autora wątku, że po miesiącu funkcjonowania temat został uznany za "niezgodny z polityką" forum i wylatuje. Traktujecie nas przedmiotowo i oby to się nie obróciło przeciw Wam.

Redaktor, 29 Lis 2009, 11:00

>Zukzuk, najlepiej zapytaj XYZ osobiście, co go łączy z moderacją tego forum. Sądzę, że w odpowiedzi

>wywiąże się pyszna dyskusja, tylko że nie będzie miała ona wiele wspólnego z tematyką tego forum.

>Może natomiast dostarczyć miłej rozrywki.

Pytałem - co Was łaczy z Nim?

Bo kontynuowanie "tego" tematu CIĄGLE jest farsą, jaką było od 2000 wpisów! Dlaczego więc nie możemy robić tego Wszyscy (tzn. kontynuować tej farsy)? A nie - robią to tylko poplecznicy XYZ i Wy? Przecież obraźliwe wpisy zawsze można usuwać:)

I co? Jest OK, bo nikt WAM nie przeszkadza w rzeczowej dyskusji?

To mi wygląda na umycie rączek w stylu Piłata:)

Jak pasuje, to My mamy, pokazujemy swoje możliwości! A jak nie - to radź sobie - My nie możemy (nie chcemy, nie powinniśmy) nic zrobić.

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

>Pytałem - co Was łaczy z Nim?

zukzukzuk, jeśli o mnie chodzi - nie znam człowieka. Oprócz tego że brakuje mu wychowania i kontroli nad własnymi emocjami - czasami też zdarza mu się napisać coś sensownego. Poruszył on temat testów z którymi byłem zawodowo związany i nie mogłem patrzeć jak ktoś wykorzystuje te hasła zupełnie nie rozumiejąc istoty metodyki i przeznaczenia testów. Przy okazji tej dyskusji wyszło kilka niespójności w argumentacji XYZ, który posługuje się demagogicznymi hasłami na określanie pospolitych spraw.

W wątku o testach Lutka i paltona doświadczenia obydwu kolegów są cenne. Muls też czasami coś dorzuci z sensem, czasami z humorem. XYZ nic do wątku nie wnosi oprócz kpiarskiego tonu i zamieszania, sam żadnych doświadczeń nie robi. Ale założył ten wątek i ma prawo w nim pisać. Inni użytkownicy zazwyczaj nie wytrzymują agresywnego tonu XYZ i stąd wynikają kłótnie.

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Guest

(Konto usunięte)

mlb, 29 Lis 2009, 12:06

>>Pytałem - co Was łaczy z Nim?

>

>zukzukzuk, jeśli o mnie chodzi - nie znam człowieka. Oprócz tego że brakuje mu wychowania i kontroli

>nad własnymi emocjami -

bardzo ciekawe. Ja muszę mieć olbrzymią kontrolę, żeby ze spokojem takich bzdur wysłuchiwać.

>Inni

>użytkownicy zazwyczaj nie wytrzymują agresywnego tonu XYZ i stąd wynikają kłótnie.

taaak, w czasie drugiej wojny Niemcy nie wytrzymali agresywnych i kpiarskich tonów Żydów i ich wymordowali...

Guest rochu

(Konto usunięte)

Redaktorze, jak długo pozwolisz temu kosmicie wyłazić poza własne bajoro?

Czy zakaz pisania XYZ w cudzych wątkach dalej obowiązuje?

Guest

(Konto usunięte)

rochu, 29 Lis 2009, 12:49

Dlaczego to mnie ciągle obraża i nie dostało jeszcze bana ?

Wczoraj zrobiło trollerski najazd na forum i NIC. Szły wyzwiska w moim kierunku i NIC.

To się nazywa audiofilska sztama :))) Gratuluję towarzystwa Redaktorze.

Obecność Pawła na forum jest korzystna! Każde Hi-Fi, diyaudio, audiohobby jest tak samo skostniałe, monotematycznie nudne i bez życia. Tutaj w wątkach Pawła wypłynęło wielu nieaktywnych użytkowników do tej pory siedzących pasywnie, rozpoczęły się dyskusje normalnie nie poruszane, a mimo to tradycyjne tematy jak się toczyły tak się toczą.

mlb, 29 Lis 2009, 12:06

>>Pytałem - co Was łaczy z Nim?

>

>zukzukzuk, jeśli o mnie chodzi - nie znam człowieka. Oprócz tego że brakuje mu wychowania i kontroli

>nad własnymi emocjami - czasami też zdarza mu się napisać coś sensownego. Poruszył on temat testów z

>którymi byłem zawodowo związany i nie mogłem patrzeć jak ktoś wykorzystuje te hasła zupełnie nie

>rozumiejąc istoty metodyki i przeznaczenia testów. Przy okazji tej dyskusji wyszło kilka

>niespójności w argumentacji XYZ, który posługuje się demagogicznymi hasłami na określanie

>pospolitych spraw.

>W wątku o testach Lutka i paltona doświadczenia obydwu kolegów są cenne. Muls też czasami coś

>dorzuci z sensem, czasami z humorem. XYZ nic do wątku nie wnosi oprócz kpiarskiego tonu i

>zamieszania, sam żadnych doświadczeń nie robi. Ale założył ten wątek i ma prawo w nim pisać. Inni

>użytkownicy zazwyczaj nie wytrzymują agresywnego tonu XYZ i stąd wynikają kłótnie.

Wreszcie konkret!

Jednak nadal będę podnosił palec i nalegał na "Rząd" tego forum.

Sam przyznajesz, że XYZ NIC nie wnosi do wątku oprócz... wiadomo.

Więc po co go kontynuować? W myśl zasad, że autor wątku ma prawo? Prawo do robienia szopek?

Przecież Wy to prawo tworzycie i Wy możecie to prawo zmieniać (jeśli okazuje się, że są luki wykorzystywane do różnych, "nieczystych, niesmacznych gierek").

Nie możecie, czy nie chcecie usunąć wątku? (w związku z kpiarskim tonem i zamieszaniem, które wnosi autor – jak sam pisałeś). Inni za powyższe – są skutecznie BLOKOWANI.

Tymczasem okazuje się, że Paweł XYZ NADAL bezkarnie błaznuje, a Wy NIC nie możecie zrobić - argumentując, że to Jego wątek!

Paweł może pajacować, może wykluczać, może robić wycieczki personalne, a Rząd NIC nie może!

Reszta userów NIC nie może, bo jest wykluczona!

Rząd nie może ich przywrócić, bo nie ma mocy urzędowej:(

Tylko dlatego, że to są wątek/wątki Pawła? Bzdura jakaś...

A może wątki są "dobrem" twórców i użytkowników forum???

Tymczasem, inne tematy znikają. Bezproblemowo można je usuwać (zarzuty są te same!)!

Gdzie jest równe traktowanie?

Z jednej strony bezwład, niemoc. Z drugiej anarchia…

Czy chodzi o forum pod hasłem: XYZ rządzi, XYZ radzi, XYZ nigdy Cię nie zdradzi:):):)???

Kto tu rządzi?

A jeśli Ktoś tu rządzi (mam nadzieję) - to niech robi to, jak trzeba...

Najlepszego samopoczucia!

Guest

(Konto usunięte)

zukzukzuk, 29 Lis 2009, 18:35

>Czy chodzi o forum pod hasłem: XYZ rządzi, XYZ radzi, XYZ nigdy Cię nie zdradzi:):):)???

>Kto tu rządzi?

Jak to kto tu rządzi ? To proste, ja tu rządzę :)

Dlatego mogę pisać tylko w swoich wątkach, dla niepoznaki...

ZukZuk, hurra, hurram hurra :))

zuk...

Drogi żuku gnojowy!

Wszyscy rozumiemy, że w oczy kłuje Cię ten temat. Jest tak: w testach ABX nikomu nigdy nie udało się rozróżnić żadnego wzmacniacza/cedeka/kabla od innego, a nawet w testach jawnych już po zrównaniu poziomów głośności, różnic brak! Takie są fakty.

Co z tym zrobisz?

Tarik, 29 Lis 2009, 22:29

Bez urazy. Jesteś młody (przypuszczam), hardy (bo klikasz zza ekranu) i co nieco "otępiony" (czego jestem pewny).

Nie potrafisz zrozumieć istoty rzeczy... Nikt się nie kłóci o wyniki ABX!

Klepiesz jak wielu młodych teoretycznie wszystkowiedzących - co to w d... byli i g... słyszeli.

A mają najwięcej do powiedzenia.

Podobnie jak poprzednik - zapraszam Ciebie na ślepy test Rotela i Antileona (to w końcu równe, mocne prawidłowe wzmaki) w połączeniu z B&W 801. Zrobimy średnio - glośno, żeby było wyraźniej dla młodego i starszego słuchającego. Się okaże:)

Tylko nie pękaj jak "wojujący ustami" Koledzy.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.