Skocz do zawartości
IGNORED

Czemu znikają tematy


Rebciu

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę mi wyjaśnić dlaczego moje tematy na bocznicy o PawleXYZ znikneły tzw. "niebytem". Proszę publicznie podać niezgodności z regulaminem. Potem porównać te niezgodności z tematami XYZ, a na samym końcu ewentualnie mnie zbanować - dając mi jednoznacznie do zrozumienia, że na tym forum jestem niemilewidziany. W takim wypadku obiecuję, że więcej nie napiszę tu jakiegokolwiek posta - bez szopek w stylu miękkich bananów obleganych to forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem - a co w nich cennego było?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe galaktyki znikają wessane przez czarne dziury więc kto by się przejmował jakimś tematem nota bene na bocznicy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomasz dudzinski

(Konto usunięte)

Rebciu .

Jeśli już miałbym zabrac tu głos to tylko może w kwestji durnowatych i niepowaznych wpisów XYZPaweł . Czy nie jest nic piękniejszego i bardziej wartościowego niż czytanie , a przy tym przekamazanie się z jakims psychicznie chorym człowiekiem . Od paru lat na tym forum XYZPaweł wręcz karmi się waszyi wpisami , a co i otto ma to wsztstko głęboko w du..e... A redakcjia pozwala na to na tym forum co czyni to forum mniej powaznym . My tu wszyscy wiemy jaki jest i jaki poziom prezentuje XYZPaweł , ale jak świeża osoba wchodzi z zewnątrz i czyta te bzdurne dyrdymały to pewnie grubo się zastanawia nad tym ''Co ja tu robie ''.

Proponuje nie karmic trola a trol sam wyginie , nie zwracac na niego wogóle uwagi .

A redakcje na prawde prosze o uczciwe i pozytywne rozpatrzenie całej sprawy wokół XYZPawła . Myśle że zajmnie w tej sprawie kompetentne miejsce.

A tak na marginesie to XYZPaweł to jakas wizytówka Tego forum?

Rebciu proponuje włączyc sobie muzyczke i miec to głęboko gdzies , bo tak naprawde nie wiem czy coś tu zdziałamy w tej sprawie .

Zycie jest za piękne ,żeby poświęcac czas niepotrzebnie jakimś psychopatom .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Rebciu - wątki zostały skasowane, ponieważ bardzo szybko stawały się miejscami pyskówek i osobistych wycieczek między Trójwymiarowym oraz jego zwolennikami / oponentami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Dodam, że zakładanie wątków skierowanych przeciw forumowiczom jest sprzeczne z regulaminem, który zakazuje osobistych napaści.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fr@ntz, 29 Lis 2009, 09:24

 

>Rebciu - wątki zostały skasowane, ponieważ bardzo szybko stawały się miejscami pyskówek i

>osobistych wycieczek między Trójwymiarowym oraz jego zwolennikami / oponentami.

 

A wątki Pawła XYZ czym "zieją"?

I co? Są DOBRE, a tamte złe?

 

TRAGICZNE jest to, że ten "człowiek" w dalszym ciągu nieprzerwanie troluje i bezkarnie hasa po lesie, blokując wszystkich i wszystko, co mu się podoba, często bez JAKIEJKOLWIEK logicznej przyczyny.

A dziwne, a wręcz żenujące, że Szanowni niezmiennie TOLERUJĄ to postępowanie, mimo prowadzonych pozornie rzeczowych dyskusji oraz niezmiennie standardowych, prześmiewczych i pogardliwych wpisów, skierowanych również w Waszą stronę.

 

Czyżby obowiązywała zasada "istnienia", stosowana przez "czołowe" postaci naszego show biznesu typu Doda czy Manadryna?

 

Co WAS łączy?

O co chodzi?

Dlaczego znikają tematy?

Ale nie Jego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zukzukzuk.

Pytanie co łączy Graafa z X-1 i XYZ-tem.Dobre pytanie?Tutaj prawdopodobnie byś znalazł odpowiedź na swoje z kolei pytanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor, 29 Lis 2009, 09:30

 

>Dodam, że zakładanie wątków skierowanych przeciw forumowiczom jest sprzeczne z regulaminem, który

>zakazuje osobistych napaści.

 

Temat sobie funkcjonował przez prawie miesiąc i w sumie był trochę kontrofensywą dla tych wszystkich ABXów. Przekazałem tam te fajne liściki jakie dostałem od "Wszechmogącego", a tu co klops i pousuwali. Ja wiem, że może jesteście zarobieni itp. ale może przydało by się poinformować autora wątku, że po miesiącu funkcjonowania temat został uznany za "niezgodny z polityką" forum i wylatuje. Traktujecie nas przedmiotowo i oby to się nie obróciło przeciw Wam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Nikt tu nie jest wszechobecny i wszechmogący. Moderatorzy nie są tu zawodowo, pracują z doskoku społecznie. Dlatego niektóre sprzeczne z regulaminem wątki lub wpisy utrzymują się przez jakiś czas. Nie sądzę, aby było to jakoś szczególnie niepojęte.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Zukzuk, najlepiej zapytaj XYZ osobiście, co go łączy z moderacją tego forum. Sądzę, że w odpowiedzi wywiąże się pyszna dyskusja, tylko że nie będzie miała ona wiele wspólnego z tematyką tego forum. Może natomiast dostarczyć miłej rozrywki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor, 29 Lis 2009, 11:00

 

>Zukzuk, najlepiej zapytaj XYZ osobiście, co go łączy z moderacją tego forum. Sądzę, że w odpowiedzi

>wywiąże się pyszna dyskusja, tylko że nie będzie miała ona wiele wspólnego z tematyką tego forum.

>Może natomiast dostarczyć miłej rozrywki.

 

Pytałem - co Was łaczy z Nim?

Bo kontynuowanie "tego" tematu CIĄGLE jest farsą, jaką było od 2000 wpisów! Dlaczego więc nie możemy robić tego Wszyscy (tzn. kontynuować tej farsy)? A nie - robią to tylko poplecznicy XYZ i Wy? Przecież obraźliwe wpisy zawsze można usuwać:)

 

I co? Jest OK, bo nikt WAM nie przeszkadza w rzeczowej dyskusji?

 

To mi wygląda na umycie rączek w stylu Piłata:)

Jak pasuje, to My mamy, pokazujemy swoje możliwości! A jak nie - to radź sobie - My nie możemy (nie chcemy, nie powinniśmy) nic zrobić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Pytałem - co Was łaczy z Nim?

 

zukzukzuk, jeśli o mnie chodzi - nie znam człowieka. Oprócz tego że brakuje mu wychowania i kontroli nad własnymi emocjami - czasami też zdarza mu się napisać coś sensownego. Poruszył on temat testów z którymi byłem zawodowo związany i nie mogłem patrzeć jak ktoś wykorzystuje te hasła zupełnie nie rozumiejąc istoty metodyki i przeznaczenia testów. Przy okazji tej dyskusji wyszło kilka niespójności w argumentacji XYZ, który posługuje się demagogicznymi hasłami na określanie pospolitych spraw.

W wątku o testach Lutka i paltona doświadczenia obydwu kolegów są cenne. Muls też czasami coś dorzuci z sensem, czasami z humorem. XYZ nic do wątku nie wnosi oprócz kpiarskiego tonu i zamieszania, sam żadnych doświadczeń nie robi. Ale założył ten wątek i ma prawo w nim pisać. Inni użytkownicy zazwyczaj nie wytrzymują agresywnego tonu XYZ i stąd wynikają kłótnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

mlb, 29 Lis 2009, 12:06

 

>>Pytałem - co Was łaczy z Nim?

>

>zukzukzuk, jeśli o mnie chodzi - nie znam człowieka. Oprócz tego że brakuje mu wychowania i kontroli

>nad własnymi emocjami -

 

bardzo ciekawe. Ja muszę mieć olbrzymią kontrolę, żeby ze spokojem takich bzdur wysłuchiwać.

 

>Inni

>użytkownicy zazwyczaj nie wytrzymują agresywnego tonu XYZ i stąd wynikają kłótnie.

 

taaak, w czasie drugiej wojny Niemcy nie wytrzymali agresywnych i kpiarskich tonów Żydów i ich wymordowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

rochu, 29 Lis 2009, 12:49

 

Dlaczego to mnie ciągle obraża i nie dostało jeszcze bana ?

 

Wczoraj zrobiło trollerski najazd na forum i NIC. Szły wyzwiska w moim kierunku i NIC.

 

To się nazywa audiofilska sztama :))) Gratuluję towarzystwa Redaktorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak dużo osób Cię tu nie chce,to co jeszcze tu robisz?Nie będe wymieniał cech charakterologicznych bo to jest bez sensu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecność Pawła na forum jest korzystna! Każde Hi-Fi, diyaudio, audiohobby jest tak samo skostniałe, monotematycznie nudne i bez życia. Tutaj w wątkach Pawła wypłynęło wielu nieaktywnych użytkowników do tej pory siedzących pasywnie, rozpoczęły się dyskusje normalnie nie poruszane, a mimo to tradycyjne tematy jak się toczyły tak się toczą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlb, 29 Lis 2009, 12:06

 

>>Pytałem - co Was łaczy z Nim?

>

>zukzukzuk, jeśli o mnie chodzi - nie znam człowieka. Oprócz tego że brakuje mu wychowania i kontroli

>nad własnymi emocjami - czasami też zdarza mu się napisać coś sensownego. Poruszył on temat testów z

>którymi byłem zawodowo związany i nie mogłem patrzeć jak ktoś wykorzystuje te hasła zupełnie nie

>rozumiejąc istoty metodyki i przeznaczenia testów. Przy okazji tej dyskusji wyszło kilka

>niespójności w argumentacji XYZ, który posługuje się demagogicznymi hasłami na określanie

>pospolitych spraw.

>W wątku o testach Lutka i paltona doświadczenia obydwu kolegów są cenne. Muls też czasami coś

>dorzuci z sensem, czasami z humorem. XYZ nic do wątku nie wnosi oprócz kpiarskiego tonu i

>zamieszania, sam żadnych doświadczeń nie robi. Ale założył ten wątek i ma prawo w nim pisać. Inni

>użytkownicy zazwyczaj nie wytrzymują agresywnego tonu XYZ i stąd wynikają kłótnie.

 

Wreszcie konkret!

 

Jednak nadal będę podnosił palec i nalegał na "Rząd" tego forum.

 

Sam przyznajesz, że XYZ NIC nie wnosi do wątku oprócz... wiadomo.

Więc po co go kontynuować? W myśl zasad, że autor wątku ma prawo? Prawo do robienia szopek?

 

Przecież Wy to prawo tworzycie i Wy możecie to prawo zmieniać (jeśli okazuje się, że są luki wykorzystywane do różnych, "nieczystych, niesmacznych gierek").

 

Nie możecie, czy nie chcecie usunąć wątku? (w związku z kpiarskim tonem i zamieszaniem, które wnosi autor – jak sam pisałeś). Inni za powyższe – są skutecznie BLOKOWANI.

Tymczasem okazuje się, że Paweł XYZ NADAL bezkarnie błaznuje, a Wy NIC nie możecie zrobić - argumentując, że to Jego wątek!

 

Paweł może pajacować, może wykluczać, może robić wycieczki personalne, a Rząd NIC nie może!

Reszta userów NIC nie może, bo jest wykluczona!

Rząd nie może ich przywrócić, bo nie ma mocy urzędowej:(

Tylko dlatego, że to są wątek/wątki Pawła? Bzdura jakaś...

 

A może wątki są "dobrem" twórców i użytkowników forum???

 

Tymczasem, inne tematy znikają. Bezproblemowo można je usuwać (zarzuty są te same!)!

Gdzie jest równe traktowanie?

 

Z jednej strony bezwład, niemoc. Z drugiej anarchia…

 

Czy chodzi o forum pod hasłem: XYZ rządzi, XYZ radzi, XYZ nigdy Cię nie zdradzi:):):)???

 

Kto tu rządzi?

A jeśli Ktoś tu rządzi (mam nadzieję) - to niech robi to, jak trzeba...

 

Najlepszego samopoczucia!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

zukzukzuk, 29 Lis 2009, 18:35

 

>Czy chodzi o forum pod hasłem: XYZ rządzi, XYZ radzi, XYZ nigdy Cię nie zdradzi:):):)???

>Kto tu rządzi?

 

Jak to kto tu rządzi ? To proste, ja tu rządzę :)

Dlatego mogę pisać tylko w swoich wątkach, dla niepoznaki...

 

ZukZuk, hurra, hurram hurra :))

 

zuk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi żuku gnojowy!

 

Wszyscy rozumiemy, że w oczy kłuje Cię ten temat. Jest tak: w testach ABX nikomu nigdy nie udało się rozróżnić żadnego wzmacniacza/cedeka/kabla od innego, a nawet w testach jawnych już po zrównaniu poziomów głośności, różnic brak! Takie są fakty.

 

Co z tym zrobisz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarik.

Ja Ci odpowiem.Weź sobie do porównań Passa XA-250.5 i 3-watowy wzmak na lampie 2A3,podepnij sobie pod jeden i drugi te same kolumny,powiedzmy Dynaudio C-4 i posłuchaj.Jak nie będzie różnicy to ja jestem koń trojanowski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarik, 29 Lis 2009, 22:29

 

Bez urazy. Jesteś młody (przypuszczam), hardy (bo klikasz zza ekranu) i co nieco "otępiony" (czego jestem pewny).

Nie potrafisz zrozumieć istoty rzeczy... Nikt się nie kłóci o wyniki ABX!

 

Klepiesz jak wielu młodych teoretycznie wszystkowiedzących - co to w d... byli i g... słyszeli.

A mają najwięcej do powiedzenia.

 

Podobnie jak poprzednik - zapraszam Ciebie na ślepy test Rotela i Antileona (to w końcu równe, mocne prawidłowe wzmaki) w połączeniu z B&W 801. Zrobimy średnio - glośno, żeby było wyraźniej dla młodego i starszego słuchającego. Się okaże:)

 

Tylko nie pękaj jak "wojujący ustami" Koledzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś paranoja. Zakładam temat o znikających wątkach, a i tak wskakują tu trójwymiarowi szerzyć swoją wiarę. Czy wy się dobrze czujecie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.