Jump to content
rafal735r

Elektronika, Elektronika, Elektronika!

Recommended Posts

19 minut temu, Wari napisał:

Trochę informacji na ten temat:

link 1

link 2

Dzięki, widzę że to grubsze wydawnictwo.

Heco The New Statement - PAD Poseidon Ban-Ban - McIntosh MA252 + AQ Thunder + Kepler – Divine Acoustics / PAD Poseidon XLR - Moon 280D + AQ NRG-4  / Digital PAD Genesis XLR / AES/EBU - Emotiva ERC-3 + AQ NRG-4 + Orea Bronze - IsoAcoustics / + RCA Harmonix CI 230 MK2 Improved / AQ Carbon USB - PC-DAC (Tidal, iRiver) / GigaWatt PF-1 MK2 + AQ Blizzard /   (NAD D1050 DAC - tanio sprzedam)

Zdecydowałem się po odsłuchu kupić tą płytkę . Większości może być znany ten kawałek z filmu drive

Tutaj cała płytka do posłuchania 

• Like 1

Cambridge Audio CXC->(Kable cyfrowe - coaxial,Usb A B ) Wireworld Chroma 7->XiangSheng DAC-05A->Kimber Kable Tonik->Music Hall a35.2->Kimber Kable 4PR->Dynaudio Emit M20.Sieciowe diy.

W "Nowej Fantastyce" Marek Starosta ma stałą rubrykę pt. "Zastrzyk przyszłości". Pisze w niej o przyszłości, która dzieje się już dzisiaj.

W nowym numerze miesięcznika (06/2019) zamieścił artykuł pt. "Powiedzą, że się sprzedał". Artykuł dotyczy bardzo ciekawego przypadku muzyki elektronicznej, celowo nie podaję szczegółów - warto przeczytać.

Guest ata77
W dniu 26.04.2019 o 11:44, SynSama napisał:

Rozumiem, że to ku pokrzepieniu 200 tys. niewinnych ofiar, skutkiem tego kretynizmu nazywanego powstaniem, tak ? !!!

Raczej subiektywna forma upamietnienia aktu odwagi zwyklych ludzi. Bez oceny slusznosci.

cos do kotleta 😉

gdyby sie komus w niedziele nudzilo

Davay - Tri poloski

Transowy elektro łupak z Rosji :

-Dykcja i Puls względnie pomiędzy i spójnie pełnym pasmem.

Dzisiaj dostałem płytkę z gatunku synthwave Lucy in Disguise / Unknown Frequency. Bardzo fajna, relaksacyjna, polecam.

20190607_210053.jpg

• Like 1

Ten wątek chyba dobrze pasuje do mojego "problemu".

Wybieram się na koncert Kraftwerk w ramach Tauron Nowa Muzyka (21.06. K-ce)

Ktoś z tu piszących tam będzie?

Wcześnie, bo już w zeszłym roku zakupiłem jednoosobowy karnet na dwa dni, czyli na 21 i 22 czerwiec (chyba w ramach "czarnego piątku") w dość promocyjnej cenie (200 zł).

Dziś już wiem, że drugiego dnia (22.06) nijak nie będę mógł zaszczycić swoją obecnością tej imprezy. Mam wiec do odstąpienia drugi dzień (za 100 zł)...może ktoś coś???

W "razie co" - proszę na PW.

Kto gra w dniu 22.06 ?

------>>>   http://festiwalnowamuzyka.pl/timetable/

• Like 1

Dwa moje ostatnie nabytki

Bernd Kistenmacher

R-10336291-1495550725-7695-jpeg.jpg

R-2337563-1277948280-jpeg.jpg

Pierwsza "Disintegration"dźwięki mroczne mogące posłużyć sie do kolejnej czesci  Blade Runner 😉

druga niby podwodna lecz nazwa nie za bardzo kojarzy sie z wodą... chodź male wtręty są i tutaj tego żywiołu

ogólnie odbiegające  od Berlińskiej szkoły ( szczególnie pierwsza )

Wracając do klunowych klimatów, to ostatno wpadło mi w uchi to:

W ogóle Oliver jest GIT.

....Onkyo....Denon....Teac....Burmester....BMN....Sony....Straight Wire....Supra....Sommer...