Skocz do zawartości
IGNORED

H\K AVR155+DVD29 jak to poprawnie uruchomić???


STREET

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...znajomy mój kupił taki zestaw i poprosił mnie o pomoć żebym to podłączył i ustawił optymalnie, a ja jako że nie jestem fanem KD i nie uzywam to mam z tym problem. Udało mi się uzyskac obraz z oraz dźwięk...ale! no właśnie jeżeli chodzi o obraz to nie miałem do niego żadnych zastrzeżeń, ale jezeli chodzi o dźwiek to była to zupełna porażka. grało fatalnie bo nie byłem w stanie dojść do ustawień optymalngo dźwięku ( podłączyłem tak jak radzi 99% internautów DVD-hdmi-TV, DVD-coax-Ampli).

Problem jest tego typu,że nie mam pojęcia jak wejśc w zaawansowane ustawienia bo nie mam polskiej serwisówki (mieszkam w holandii). czy jest na forum jakiś uzytkownik takowego ampli lub całego zestawu???

Może wie ktoś gdzie znaleźć serwis manual po polsku??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ile czasu ja będę jeszcze miał potrzebować, by zarobić to wszystko, wygrać i pokupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jesteś "specem" od KD to zacznij od najprostszego sposobu: wepnij od frontu mikrofon do kalibracji i w menu znajdź opcję "auto setup". Odpal ją a system zacznie kalibrować się, uwzględniając m.in. gabaryt pomieszczenia, czestotliwości poszczególnych głośników itp. Na początek do poprawnego grania to powinno wystarczyć. Powodzenia!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jakieś rozwiązanie......tylko skąd tu wziąść mikrofon ;-)

A wiesz coś na temat tego, gdzie można serwisówke polską dorwać w siecie???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ile czasu ja będę jeszcze miał potrzebować, by zarobić to wszystko, wygrać i pokupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z serwisówką po polsku??? Gdzie ją znaleźć w sieci??

Jest na forum może jakiś uzytkownik, co w kilku krokach poprowadziłby do happy endu ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ile czasu ja będę jeszcze miał potrzebować, by zarobić to wszystko, wygrać i pokupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.