Jump to content
IGNORED

H\K AVR155+DVD29 jak to poprawnie uruchomić???

STREET

Recommended Posts

Witam...znajomy mój kupił taki zestaw i poprosił mnie o pomoć żebym to podłączył i ustawił optymalnie, a ja jako że nie jestem fanem KD i nie uzywam to mam z tym problem. Udało mi się uzyskac obraz z oraz dźwięk...ale! no właśnie jeżeli chodzi o obraz to nie miałem do niego żadnych zastrzeżeń, ale jezeli chodzi o dźwiek to była to zupełna porażka. grało fatalnie bo nie byłem w stanie dojść do ustawień optymalngo dźwięku ( podłączyłem tak jak radzi 99% internautów DVD-hdmi-TV, DVD-coax-Ampli).

Problem jest tego typu,że nie mam pojęcia jak wejśc w zaawansowane ustawienia bo nie mam polskiej serwisówki (mieszkam w holandii). czy jest na forum jakiś uzytkownik takowego ampli lub całego zestawu???

Może wie ktoś gdzie znaleźć serwis manual po polsku??

Ile czasu ja będę jeszcze miał potrzebować, by zarobić to wszystko, wygrać i pokupować.

Jeśli nie jesteś "specem" od KD to zacznij od najprostszego sposobu: wepnij od frontu mikrofon do kalibracji i w menu znajdź opcję "auto setup". Odpal ją a system zacznie kalibrować się, uwzględniając m.in. gabaryt pomieszczenia, czestotliwości poszczególnych głośników itp. Na początek do poprawnego grania to powinno wystarczyć. Powodzenia!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.