Jump to content
IGNORED

KABEL do gramofonu RPM 9 Evolution


darekmat

Recommended Posts

Witam, potrzebuje porady. Przygodę z gramofonem odświeżyłem dość niedawno po długich kilku latach. Dzisiaj posiadam Pro-Ject RPM 9 z ramieniem EVOLUTION, wkładkę Sumiko Blue Point No. 2, wzmacniacz PRIMARE R20, RCA miedzy wzmacniaczami ALBEDO MONOLITH, to wszystko gra na TRIANGLACH Genese TRIO. Poszukuje kabla który połączyłby mi gramofon z Primare. Wiem, że powinienem słuchać i porównywać ale nie mam za wiele możliwości i muszę od czegoś zacząć - może jakieś propozycje od doświadczonych kolegów.

Link to comment
Share on other sites

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Polecam z tej strony kabelki. Te miedziane ze środka oferty są na bazie miedzi i węgla- dużo lepsze od proponowanego VDH w każdym aspekcie brzmienia. Natomiast jak chcesz wybitnie to od razu najwyższy model. To co jest on w stanie wprowadzić na plus przechodzi pojęcie. Z gramofonami zgrywa się idealnie. Konstruktorzy wiedzieli jak to spasować ze sobą. Z wkładką blue point dzik robi sie magiczny.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.