Skocz do zawartości
IGNORED

co wybrać?nad c320bee v hk670?


cab

Rekomendowane odpowiedzi

witam!jest to prośba w imieniu mojego kumpla, ma tylko cd,pokój 24m2 i chce dobrać wzmacniacz i kolumny, chodzi o wybór między nad c 320bee a hk 670, a kolumny to audio academy phoebe lub paradigm 3v3, i jeszcze pytanko czy może wybrać jakiś używany tańszy wzmacniacz i dołożyć do lepszych głośników?

dzięki za każdą pomoc.pozdrowionka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, HK670 to bym porownywal raczej z NADem c350/352, c320BEE jest slabszy, ale to tez swietna maszynka i teraz jest w promocji. brzmienie nieco inne niz HK670, musialbys porownac. na pewno doplacajac te kilkaset zl dostajesz po prostu nieco lepszy i mocniejszy wzmak. ja sie zastanawialem nad c352 i HK607 i wybralem w koncu harmana. slucham slucham i jestem zadowolony, wyrazna roznica to juz pulap cenowy min. 3200-4000zl, a ze te 2000 z groszem HK jest ok, nowy nad c352 jeszcze drozszy.

widzisz, kwestia gustu i finansow w koncu - albo podstawowy anglik, ale dopracowany i uznany, albo mocniejszy amerykaniec z mocnym brzmieniem. no i wyglad tez zupelnie inny :), do HK pasuje niedrogi odtwarzacz cd tej firmy, to tez mozna miec na uwadze.

co do kolumn to ich nie zna, ale na pewno ten element systemu od razu najlepiej kupic jak najlepszy :), potem mozna elektronika nadganiac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja porównywałem ostatnio NADa 350 i HK 670 Kupiłem HK 670... ale sam posłuchaj.... mi się podobał HK. Grają zbliżonym dzwiękiem lecz HK ma potężniejszy bas, troszkę iną szkołę brzmieniową prezentuje, poza tym solidniejszy i ładniejszy :)

 

pozdrawiam

Sebastian

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, jak bestek pisze :), choc dla mnie nieco bardziej brzminie tych wzmakow sie roznilo, ale tez wybralem HK, c320BEE to juz nieco inna sprawa, jest tanszy i cena moze decydowac, na pewno jest to dobracowany wzmak, oryginalnie wlasnie jego chcialem miec jak swoj pierwszy sprzet :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za szybką odpowiedź, sprzęt będzie na ładnych pare lat, to raczej będzie to hk670, co do kolumn to kumpel chcial jeszcze przesluchac jmlab chorusy 714, a to pod wplywem dobrych recenzji w prasie, ale gazety gazetami...... a moze ktos cos słyszał o tym modelu?

pozdrowionka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wyboru kolumn to zostało to specjalnie zawężone do dwóch, góra trzech modeli ,żeby się w koncu zdecydować, a poza tym modele te były wytypowane przez nas na podstawie analizy paru kolorowych czasopism :) kumplowi troche się spieszy i dlatego wybór musi byc przyspieszony, chociaz ja juz wiem, ze lepiej przedluzyc ten czas kompletowania sprzetu i wybrac dobrze w miare mizliwosci, no ale istnieje obawa ze kasa moze sie rozejsc i trzeba ją dobrze zainwestowac :)

dzieki za odpowiedzi.

pozdrowionka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.