Skocz do zawartości
IGNORED

jaki to film?


Piotr__

Rekomendowane odpowiedzi

To forum bedzie chyba najbardziej odpowiednie i mam nadzieje ze jakos wspolnie odnajedziemy wymieniony film:

akcja dzieje sie w latach 70-80 rezyser nakrecil zaledwie kilka filmow, gra w nim tylko kilkoro aktorow, glowni bohaterzy: kobieta (ktoras z bardzo znanych modelek z lat 90, blondynka) szuka wyjasniena sprawy jaka wydarzyla sie w jej dziecinstwie w jakiejs przyczepie campingowej w lesie, zawodowo zajmuje sie odrysowywaniem rozlin itp do naukowych ksiazek. Film charakteryzuje sie bardzo ciekawymi ujeciami, wystepuja w nim co istotne mocno znaznaczone elementy ze sprzetem Hi-fi amplituner z przepiekna niebieska skala marantz z lat 70, jakis chyba sansui, prosty gramofon walizkowy z lat 70, muzyka jest mocna strona filmu. Lecial kilka lat temu kilka razy na tv4 czy tv puls niestety od dawna go tam nie widzialem.

Serdecznie dziekuje za ewentualna pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tytulow a wlasciwie polskich wersji tlumaczen dla tego firmu jakie ocieraja mi sie o uszy to moglo brzmiec: "dawno temu..." "zdarzylo sie kiedys" czy moze podobnie ale nie chcialbym sugerowac bo nie wiem gdybym wiedzial nie prosilbym o pomoc :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...

Sprawdź to:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli tamten film został rozszyfrowany, to ja też poproszę o pomoc w przypomnieniu tytułu filmu:

 

Anglik w czasie IIw światowej odnajduje w Iranie zaginione miasto, ale w miejscu, gdzie rosjanie chcą wybudować lotnisko. Dostaje zatem w łeb i ląduje najpierw w Moskwie na przesłuchaniach u Berii a później na Syberii w gułagu.

 

Jaki jest tytuł tego filmu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

irczysko -> wielkie serdeczne dzieki to wlasnie ten film, znalazlem sam wczoraj az szkoda ze pozno zerknalem do watku bo trwalo to kilka godzin, jesli ktos go ma chetnie odkupie, bo niestety dystrybucji w polsce chyba nie ma, byl wyswietlany natomiast na tv4 kilka lat temu. Naprawde przepiekne zdjecia i ujecia, takze sprzetu audio z lat 70.

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i zachecam do rozwijania wielce pomocnego watku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja się podłączę pod wątek :)

film prawdopodobnie z lat osiemdziesiątych(jakoś wtedy go oglądałem).. horror, jego polski tytuł to "twierdza" - oryginalny "the keep", film z muzyką tangerine dream.. akcja dzieje się podczas II-wojny gdzieś w rumuni(chyba), przez przypadek zostaje uwolniony jakiś starożytny demon, który w trakcie filmu przybiera coraz bardziej humanoidalny kształt..

a pytanie moje brzmi:

czy ktoś ten film posiada w jakiejkolwiek formie i skłonny byłby się nim podzielić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.