Jump to content
IGNORED

Nagrywarka DVD 250 GB - jaki model polecacie

Inżynier37

Recommended Posts

nka po pierwsze droga (choc sam ja mam), po drugie w starszych nagrywarkach udostepnia tylko 80gb, co przy nagrywaniu w hd nie pozwala poszalec. nowsze rekordery nki maja, o ile dobrze pamietam 250gb dostepne do nagrywania. poza tym rekordery nie sa uzytkownika, sa mu tylko wypozyczane, co przy braku mozliwosci zgrania materialu z dyskow hdd powoduje, ze przy rozwiazywaniu umowy z nagraniami na rekorderze nki bedziesz musial sie rozstac.

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Witam.

Dwa lata temu,też miałem dylemat jaka nagrywarkę kupić.

Czytałem recenzje w różnych gazetach i w internecie.

Wlaściwie wybór był bardzo trudny.Wszystkie miały obraz

bardzo dobry w największej jakości XP i każda miała jakieś

mniejsze lub większe problemy w eksploatacji.Była jedna

firma,o której nikt nie pisał nic dobrego ani złego i w

ciemno właśnie kupiłem ją DVR-555 PIONIER.

Nagrywam,kasuję,przegrywam,odtwarzam prawie co dzień i jest

nie do zdarcia.Obraz też jest bardzo dobry,dobrze widać sceny

nocne no i jako klocek też prezentuje się świetnie.

POLECAM.

Ja mam Sony już prawie 5 lat. Wybrałem głównie ze względu na poważny wygląd i solidną obudowę. Ale jak dotąd pomimo ciężkich warunków chodzi bezawaryjnie. Zastrzeżenia można mieć, jednak będę ją wspominał pozytywnie najbardziej z powodu bezszmerowego dysku, i cichutkiego "chuchowego" wentylatora. Zadnych pisków, gwizdów ani wycia, to w tego rodzaju sprzęcie jest dużo ważniejsze niż szczegóły techniczne czy cena.

Teraz korzystam z nagrywarki pokładowej w telewizorze, ale gdybym miał kupować stacjonarną to wybrałbym Loewe. Jak na tę markę, sprzedają ją w bardzo rozsądnej cenie.

No i warto rozważyć czy nie przydałby Ci się większy dysk, jest kilka 400 gigowych. Przy obecnych przekątnych telewizorów, warto nagrywać z najwyższą możliwą rozdzielczością, więc jeden film razem z blokami reklamowymi zajmuje ok. 15 giga. A podejrzewam że entuzjazm do zbierania filmów na płytach szybko Ci przejdzie gdy zobaczysz ile czasu trwa nagrywanie z przeskalowaniem rozdzielczości, no i przekonasz się jak "trwałe" są wspóczesne tanie płyty, hehe.

• 1 month later...

Od poniedziałku 8 lutego tylko w dobrych dyskontach spożywczych:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.