Skocz do zawartości
IGNORED

ekran taga harmony opinie


anxion

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Czy ktos moze posiada ekran tej firmy ?? taga harmony

czy to sa dobre ekrany czy raczej nie warte ceny

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

dzieki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się tylko z niezbyt ciekawymi opiniami - poszukaj poprzez Google.

 

Na Twoim miejscu nawet chwilę bym sie nie zastanawiał i dołożył 350 pln. za dobry produkt

z napędem elektrycznym na pilota. To podczas "szarpania" powstaje większośc naprężeń, a i

komfort używania większy. Dlaczego 350 pln. Akurat mam dla Ciebie EXTRA propozycję, gdyż kolega

zakupił taki ekran i poprzez swoją "głupotę" nie może go zamontować we wnęce. Dałem tutaj

info, które wygląda tak :

 

 

OKAZJA ! ! !

 

Absolutnie nowy, raz wyciągnięty z opakowania, na gwarancji

(niefortunny zakup bez pomiaru łącznej szerokości )

Kolega zbytnio się pospieszył i dokonał zakupu bez konsultacji...eh...

i parę stówek ta wiedza go będzie kosztować)

 

EKRAN PROJEKCYJNY ROYAL SCREEN HD - ROZWIJANY ELEKTRYCZNIE

( pilot + kasetka manualna z pamięcią położeń krańcowych)

Powierzchnia MATT WHITE HD (gain 1.0) , na krawędziach bordery 5 cm,

górny border ok. 30 cm. Powierzchnia robocza (biel) o wymiarach 205 x 115 cm.

Stan oczywiście sklepowy, kompletny z solidnym kartonowym opakowaniem i

2 letnią, polską gwarancją - gotowy do natychmiastowej wysyłki.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

CENA - 899 pln.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio spoko ale ja potrzebuje grey :(

 

poniewaz ja tez zrobilem blad i zakupilem tydzien temu white i w moim pomieszczeniu to tragedia z obrazem dlatego chce wymienic na grey

 

ale dzieki za oferte

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ja tez zrobilem blad i zakupilem tydzien temu white"

 

ZWRÓĆ - masz 10 dni na zwrot, jeśli nie kupowałeś osobiście w sklepie.

Kolega idiota (sorry) zamiast zlecić wysyłkę poprzez sklep, poprosił znajemego o zakup

i wysyłkę - stracił tym samym prawo do zwrotu bez podania przyczyny... cudnie to załatwił ! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" w moim pomieszczeniu to tragedia z obrazem dlatego chce wymienic. "

 

 

Możesz opisać problem - za jasne, za ciemne ? Czego oczekujesz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu mam biale sciany i wydaje mi ze swiatlo odbija sie od scian i zamiast czarnego mam szary i czasami obraz tak jak by za mgla

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maracz rozwiń temat - bo Twój wpis nic nie daje...

 

Ja mam ekran tej firmy i powiem tak stosunek jakości do ceny super, zadowolony jestem z niego bardzo w biurze mam ekran suprema i napiszę śmiało że jest gorszy od taga zdecydowanie pod względem materiałowym,wykończeniowym itd...

 

Wiadomo wszystkim się nie dogodzi i ilu użytkowników tyle zdań, lecz moim skromnym zdaniem za te pieniądze ekrany taga są najlepsze na rynku, no ale ja się nie znam na nich ja je tylko używam :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ekran TAGA HARMONY AMBER i powiem krótko,nie polecam tego ekranu gdyż jest koszmarnie pofalowany a mechanizm zwijający jest wadliwy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, jeśli ktoś chciałby dokonać trafnego i taniego zakupu,to zapraszam do działu ogłoszeń:

 

Absolutnie nowy, raz wyciągnięty z opakowania, na gwarancji

EKRAN PROJEKCYJNY ROYAL SCREEN HD - 16/9 - ROZWIJANY ELEKTRYCZNIE

( pilot + kasetka manualna z pamięcią położeń krańcowych)

Powierzchnia MATT WHITE HD (gain 1.0) , na krawędziach bordery 5 cm,

górny border ok. 30 cm. Powierzchnia robocza (biel) o wymiarach 205 x 115 cm.

Stan oczywiście sklepowy, kompletny z solidnym kartonowym opakowaniem i

2 letnią, polską gwarancją - gotowy do natychmiastowej wysyłki.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

CENA - 899 pln.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BoDeX, 9 Gru 2009, 20:10

 

>Mógłbyś wkleić fotkę i napisać jaki to masz model ?

 

Jeżeli to do mnie to proszę mam ten model zresztą w tym sklepie zakupiony:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że format nieco nie taki jaki być powinien (16/10), ale to Twój wybór .

1299 pln. ma się nijak do 899 z oferty powyżej, ale co najważniejsze, to jednak aktualny

wygląd ekranu - poczytałem trochę opinii i śmiem twierdzić, że jesteś wyjątkiem, jeśli chodzi

o zadowolenie - fotka pod kątem 30 stopni pod światło 30 stopni, dałaby jakiś obraz sytuacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BoDeX, 10 Gru 2009, 14:37

 

>Szkoda, że format nieco nie taki jaki być powinien (16/10), ale to Twój wybór .

>1299 pln. ma się nijak do 899 z oferty powyżej, ale co najważniejsze, to jednak aktualny

>wygląd ekranu - poczytałem trochę opinii i śmiem twierdzić, że jesteś wyjątkiem, jeśli chodzi

>o zadowolenie - fotka pod kątem 30 stopni pod światło 30 stopni, dałaby jakiś obraz sytuacji.

 

Pozwól kolego BoDeX że będę decydował sam o tym jaki format być powinien i jaki jest dla mnie i mojego projektora odpowiedni - i fakt jest to mój wybór. A to czy jestem wyjątkiem...hm... nie zastanawiałem się nad tym ale raczej nie - ja stwierdzam fakty a nie reklamuję tak uparcie jak Ty jakąś Firmę - bez sensu zresztą ;-) A na robienie fotek pod kątem jaki sobie życzysz nie mam czasu. To Forum powinno być dla użytkowników a nie dla pracowników... BoDeX jeżeli reklamujesz to umiej się do tego przyznać. BEZ ODBIORU...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no pewnie - Ty decydujesz jaki ekran kupujesz, moja uwaga nie była złośliwa, a jedynie

miała na celu zwrócenie uwagę, że to Forum KINO DOMOWE i format 16/10 to lekkie nieporozumienie.

Znaleźć projektor HD o takim RATIO to sztuka niezwykła - nic więcej.

 

Niczego nie reklamuję - podaję jedynie okazję do nabycia na tacy, to skrzętnie wybrany ekran,

a przez zwykłą ludzką głupotę teraz musi zostać przez kolegę sprzedany za okazyjną cenę .

Gdybyś nie miał tego co masz, to na 100% byłbyś zainteresowany - nie odbieraj tej frajdy innym.

 

Więcej zmarnowałeś czasu na odpowiedź, niż poświęciłbyś na kliknięcie tego super ekranu i

namacalnie udowodniłbyś nawet kiepskim aparatem z komórki, że jest gładko , bo to jest główny

mankament tego produktu, a tak w dalszym ciągu każesz wszystkim wierzyć na słowo ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Znaleźć projektor HD o takim RATIO to sztuka niezwykła - nic więcej."

 

 

Proszę Cię jaka to sztuka???? Aktualnie mam Optoma EP1080 tak,tak 16:10 tylko kompatybilna...Docelowo będzie to Leica Pradovit D-1200. Mam nadzieję iż Twoja ciekawość zaspokojona :-)

 

Dobrze spełnię Twoją prośbę zrobię zdjęcia ale jak do domu zajadę bo pracować trzeba :-) pobawię się z dziećmi i pstryknę i mam nadzieję że zobaczysz iż jest płasko lub ja mam oko zwichrowane :-) w co wątpię ale...I nikomu nie każę wierzyć na słowo zainteresowani wiedzą gdzie są sklepy gdzie takie ekrany jak również innych producentów można zobaczyć dotknąć przetestować itd... Mi na sprzedaży nie zależy a na obiektywizmie - lecz wszechwiedzący są wszędzie.

A tak na marginesie to FORUM AUDIO STEREO.... raczej :-) Nie zacietrzewiaj się tak kolego, bo i po co sprzedaży tym nie zwiększysz a my KLIENCI i tak wybierzemy to co będziemy chieli wybrać i wydać na to naszą kasę - prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz natywną rozdzielczość z kompatybilnością - jak oglądasz 16/9 np. z BluRaya ? 11% rozciągasz na panelu w pionie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BoDeX, 11 Gru 2009, 00:03

 

>Mylisz natywną rozdzielczość z kompatybilnością - jak oglądasz 16/9 np. z BluRaya ? 11% rozciągasz

>na panelu w pionie ?

 

 

Oglądam tak jak mi jest wygodnie - chyba mi tego nie zabronisz?

 

Co cię boli? Kolego... to Forum do dzielenia się uwagami na temat produktów a nie forum naukowo-wykładowe :-)

 

Skup się lepiej na promowaniu tych ekranów które to linki tak wszędzie wsadzasz :-) BEZ ODBIORU!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ptzecież było proste i nieagresywne, ale jak widzę łatwiej się obrazić :)

Jak dziecko, eh, jak dziecko ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.