Skocz do zawartości
IGNORED

PC-LINK PopPulsce USB - czy ktoś miał przyjemność


Imacman

Rekomendowane odpowiedzi

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin_gps - w przypadku Valab-a śmietnik z kompa słychać po USB. Podłączenie przez optyka daje sporą poprawę. Wiem, bo przerabiałem obie opcje. Wavelength korzysta z asynchronicznej transmisji i bufora wewnętrznego dla USB to na pewno jest jego plusem. Problem izolacji od śmieci z PC-ta też pewnie jakoś rozwiązali stąd jego jakość i cena niestety też. Nie ma co porównywać DAC-a za 800 do takiego za 8000.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając wątek widzę, że sporo osób korzysta z interfejsów USB->SPDIF.

Można wyciągnąć wniosek, że przy tańszych DAC-ach uzyskamy poprawę korzystając

z takiego urządzenia zamiast bezpośredniego połączenia USB. Można też przyjąć,

że wpięcie takiego gadżetu zamiast połączenia optykiem ze zintegrowaną kartą

także przyniesie jakąś poprawę, a z pewnością nie pogorszy jakości dźwięku.

 

Teraz jeszcze pytanie - czy ktoś z szanownych forumowiczów miał przyjemność

testować PC-Linka i jeszcze jakieś inne cudo USB->SPDIF w roli transportu

i może powiedzieć coś na temat wrażeń odsłuchowych?

 

Myślę tu o np takich ustrojstwach:

- Musiland Monitor 01

- hiFace

- Off-Ramp (wiem, inna klasa cenowa)

- PopPulsce USB

 

vs PC-Link (z modem lub bez). Szczęśliwie PC-Linka można odsłuchać przed zakupem,

reszty niestety nie, więc takie porównanie wniosło by jakąś dodatkową informację.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PC Link Trends Audio UD 10.1 jest bardzo dobry:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>kichanadeta

 

a jak sprawdzić czy to wyjście to nie zwykłe analogowe?

w ustawieniach karty?

tam chyba wszystko wskazuje na to, że to analogowe wyjście

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiFace zbiera pochlebne opinie na różnych forach.

to jakiego zakładając, że zainwestuję te 500,- w hiFace, to jakiego DACa w okolicach 1000,- byście polecali, który w zestawieniu zagra lepiej niż DACi za 1500,- mające USB?

Albo możemy troszekę poprzeczkę cenową podnieść: do 1500,- i porówując z DACami z USB do 2000,-

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiFace ma moim zdaniem jedną zasadniczą wadę, dlatego ciekawi mnie, czy ktoś porównywał np z PC-Linkiem. Mianowicie hiFace ma wyjście coaxial (RCA lub BNC), przez co nie daje izolacji elektrycznej od komputera takiej jaką daje Toslink. Wygląda na to że będę musiał wypróbować jedno i drugie. Jak mi się uda, to na pewno dam znać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goszu, 20 Mar 2010, 13:44

 

>hiFace ma moim zdaniem jedną zasadniczą wadę, dlatego ciekawi mnie, czy ktoś porównywał np z

>PC-Linkiem. Mianowicie hiFace ma wyjście coaxial (RCA lub BNC), przez co nie daje izolacji

>elektrycznej od komputera takiej jaką daje Toslink. Wygląda na to że będę musiał wypróbować jedno i

>drugie. Jak mi się uda, to na pewno dam znać.

 

W większości (jak nie we wszystkich) DAC'ach mamy na wejściu S/PDIF transformator separujący .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na modowaną wersję z zasilaniem bateryjnym.

 

Ale pewnie nawet taki HiFace nie zbliży się do tego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich forumowiczów!

To mój pierwszy wpis, więc wybaczcie, jeśli coś będzie niejasne :)

W skrócie: szukam obecnie transportu doprowadzającego sygnał z PC do mojego Xindak DAC-8 (swoją drogą to niezły DAC). Obecnie stosuję dwa połączenia: bezpośrednio kablem USB oraz coaxialem wychodzącym z Xonar Essence ST. Połączenie USB jest nienajlepszym rozwiązaniem (ograniczenie sceny, słabsza kontrola nad basem, w niektórych nagraniach nieprzyjemne, zapiaszczone wysokie tony - ogólnie jakość dźwięku gorsza o jakieś dwie klasy od coaxiala z Xonara).

 

Po różnych testach zdecydowałem się na wypuszczanie z Xonara dźwięku 24/96 i upsampling w DAC do 24/192 - daje to dynamiczne, przejrzyste brzmienie z dobrą sceną i lokalizacją źródeł pozornych i sporą ilością "powietrza" a wyjście lampowe DAC niweluje moim zdaniem cyfrową sygnaturę dźwięku. Jest to źródło o klasę lepsze od podłączonego toslinkiem Denona DCD 700AE. W sumie, to jestem zadowolony :)

 

Ale jest jedno "ale" - mam w domu dwa PC i źródłem jest obecnie mój, ale muszę ciągnąć kabel przez pokój, co nie jest najlepszym rozwiązaniem. Drugi PC, stojący bliżej DAC ma słabą kartę muzyczną i myślałem o jej wymianie (bo Xonara chcę w swoim kompie zostawić) - oczywiście naturalnym wyborem byłby drugi Xonar, ale rozważałem też (po ostrej selekcji) opcję z zakupem Echo MiaMIDI (ślepe testy odsłuchowe są tu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) )

No i wtedy natknąłem się na informacje o różnych transportach USB...

 

Moje wymagania: przyjmowanie sygnału 24/96, niski jitter i oczywiście głównie jakość oferowanego dźwięku.

Przejrzałem dość dokładnie info dostępne w necie i rozważam następujące opcje:

 

M2Tech hiFace (dużo pozytywnych opinii, lepszy od kliku transportów USB, nie trzeba kupować kabla USB, ale tylko jedno wejście i wyjście)

Musiland Monitor 02 US (w bezpośrednich odsłuchach podobno lepszy od Xonara STX/ST jak i kilku transportów USB - ale sporo problemów z driverami...)

Pop Pulse PC Link II (dobre opinie, ale na USB tylko 24/48 a do SPDIF z 24/96 trza by było kartę kupić, na plus także duża ilość wejść/wyjść - na przyszłość)

 

Ewentualnie jeszcze: Trends UD-10.1 USB (ale tylko 16/48...) lub TeraLink-X (ale podobno słabszy od hiFace).

Z droższych (i raczej odpadających) rozwiązań ciekawie wyglądają jeszcze Off-Ramp 3 i Off-Ramp Turbo 2, oraz Bel Canto USB Link 24/96.

 

Tak więc mam prośbę do posiadaczy któregoś z wyżej wymienionych transportów o podzielenie się uwagami odnośnie ich jakości i podesłanie choćby krótkiego opisu wrażeń odsłuchowych. Wiem, że Pop Pulse ma kilka osób, ale zbyt wiele o nim nie napisały... Z góry dzięki!

 

Trochę się rozpisałem...

Na koniec dodam jeszcze, że słucham plików FLAC z Foobara.

 

Pozdrawiam

Xentrix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buduj zestaw z głową. Ona na zawsze zostanie w Twoim systemie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rekomendację :)

Odnośnie PC Linka w wersji mod, to trochę zniechęca mnie oczekiwanie na zrobienie tego moda v.5.

No i żaden z poleconych przez Ciebie transportów nie przyjmuje przez USB sygnału 24/96. Tylko 24/48, a z czasem będę miał coraz więcej plików w tej wyższej jakości...

Czy Twoja rekomendacja wynika z odsłuchu porównawczego?

 

Czy ktoś ma hiFace'a, Musiland Monitor 02 US lub TeraLink-X i mógłby coś o nich napisać? Można też na prv.

 

Pozdrawiam

Xentrix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buduj zestaw z głową. Ona na zawsze zostanie w Twoim systemie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem hiFace'a u siebie, ale nie był mój więc już go nie mam. Jakość bardzo zadowalająca. Zwłaszcza przy wyższych częstotliwościach próbkowania. HiFace'a też można ładnie zmodyfikować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją rekomendację uzasadnia porównanie takiego PC Linka + taniego DAC-a typu Zhaolu do nowych odtwarzaczy CD z przedziału 4-5 kzł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barmanekm, Zyzio, Kvist - dzięki za info.

Ponieważ mam dość dobrego DAC-a, to zapewne każdy z poniższych transportów by się sprawdził:

hiFace, Musiland 02 US, Teralink-X, PopPulse, Trends UD-10.1.

Z ciekawości, to najchętniej sprawdziłbym wszystkie :) ale skłaniam się do wyboru między dwoma pierwszymi, muszę tylko sprawdzić dokładnie czy nie problemów z działaniem na kompach z moją płytą główną (bo obydwa urządzenia mają problem z driverami jednak).

A Teralinka to może kiedyś zakupię dla porównania, najwyżej odsprzedam znajomym :)

 

Pozdrawiam wszystkich

Xen

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buduj zestaw z głową. Ona na zawsze zostanie w Twoim systemie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy transport wypuścił właśnie Styleaudio - Carat T2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Specyfikacja wygląda znakomicie:

 

1. Digital Input : USB x 1 (USB input sampling : 24Bit/96Khz)

2. Digital Output : Optical x 1, Coaxial x 1, AES/EBU x 1

3. USB signal isolator : Analog Devices ADUM4160

4. USB power isolator : Analog Devices ADUM5000

5. Scientific Conversion’s Digital audio transformer

- For isolated 110ohm balanced and 750ohm unbalanced

6. Power : USB self power or external adapter

7. Reclocking circuit & TCXO 10ppm, WIMA, OSCON, 24K gold PCB

8. Main body size (WxHxD/mm) : 75 x 35 x 131

9. Windows 98SE, XP, Vista, Win7 & Mac

10. Recommended aging time : Min 50 hours

11. Including package : DDC, user manual, USB cable

 

Czy ktoś w tej klasie cenowej w ogóle robi separację na ADUM-ach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, ten CARAT T-2 też wygląda ciekawie, tylko

jak zawsze pojawia się pytanie o dźwięk jaki z niego wychodzi, no i ile kosztuje.

Za wielu informacji to jeszcze o nim nie ma....

 

Pozdrawiam

Xentrix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buduj zestaw z głową. Ona na zawsze zostanie w Twoim systemie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej konstrukcji nie ma co liczyć, że będzie to cena taka jak budżetowych pudełek, ze 250 bucksów trzeba będzie położyć jak nic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I nabyłem w końcu drogą kupna Poppulse od Kvista (dzięki!) oraz Teralink X-2 (przyjmuje sygnał 24/96, kosztuje jedyne 80 dolców, a przesyłka szła z Tajwanu jedynie tydzień :)) - za czas jakiś postaram się napisać krótkie porównanie, także z Xonarem Essence ST. Pierwsze wrażenia, z nawet niewygrzanego porządnie X-2 są takie, że zapewne zdeklasuje resztę stawki :)

Ale to się jeszcze okaże przy odsłuchach porównawczych.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buduj zestaw z głową. Ona na zawsze zostanie w Twoim systemie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

zyzio, 15 Cze 2010, 10:14

 

>Pojawił się hi-endowy PC Link Styleaudio Carat T II za ok. 1200 zł...drogi ale ma 96/24....

 

Tam jest więcej dobroci niż tylko odbiornik 96/24 :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Określenie 'high-end' nie ma definicji więc do tego nie ma sensu się odnosić. Faktem pozostaje że jest to konstrukcyjnie jeden z najbardziej zaawansowanych konwerterów USB-Digital. Dbałość o jakość i szczegóły widać choćby po tym, że ma separację na ADUM-ach.

 

Osobiście usilnie zwalczam myśl, żeby kupić tandem T2 + Sapphire. Zwalczam ją bo nie mam na to budżetu :/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Posiadam digitalpclink z dac'iem zhaolu d3 i macie może jakiś sposób na poogłaszanie i przyciszanie za pośrednictwem klawiatury (mam multimedialną i bardzo fajnie się przyciszało i poogłaszało np. z kartą asusa d2), a w przypadku tego digtalpclinka nie idzie, ktoś może to rozpracował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Carat TII jest już u mnie, drogi, ale solidnie wykonany, a dźwiękowo..... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Czy ktoś się bawił czymś takim?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W odróżnieniu od PCLINKa którego modował GradoFan ten przepuszcza passthrough DTS/AC3 a w stereo "Support up to 24Bit 96K"

DTSu czasem używam bo mam dekoder słuchawkowy do filmów i koncertów (dobrze się sprawdza) a do DACa wychodzę z laptopa po optyku.

Warto kupić ? Oprócz funkcjonalności oczywiście liczę na poprawę dźwięku z kompa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.