Skocz do zawartości
IGNORED

marantz pm-64 desperat szuka kogos kto podjal by sie reperacji prawdopodobnie malej usterki (warszawa)


cubi

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem na allegro pare dni temu. chcialem dac w prezencie siostrzencowi bo wiem ze gra prawie ze wszystkim cieplo i przyjemnie. piekny nieporysowany, wlasciciel mowil ze wszystko ok i sadzac po rozmowie ufam mu. wiec problem wystapil pewnie podczas transportu. buczy dosyc glosno, taki dziwny dzwiek z piszczeniem. buczenie jednostajne i nie zalezne od odkrecenia potencjometru glosnosci. muzyka przebija sie w tle i oprocz tego dziala poprawnie. nie wiem czy to powazny problem, jutro sprawdze czy na sluchawkach to samo.

mam drugi taki sam model, ktory kiedys mi sie mocno zepsul wlacznie ze smrodem spalenizny, ale moze akurat nie te czesci ktore padly w tym.

boje sie oddawac do osiedlowego serwisu, ale jak nikogo nie znajde to bede musial. na elektronice nie znam sie wiec bardzo prosze o pomoc. ewentualnie skad wziac schemat, coby ulatwic panom z osiedlowego serwisu?

 

kontakt [email protected]

dziekuje za wszelkie info

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawialem juz ze sprzedawca i bierze koszty na siebie, wiec rzczej uczciwy czlowiek. w kazdym razie zamierzam oddac do serwisu osiedlowego, choc wolal bym prywatna osobe z forum.

sprawdzilem wyjscie sluchawkowe i dziala ok wszystko, wiec to problem gdzies dalej. moze masa? podczas transportu moglo sie oderwac cos... bo koncowka by sie chyba nie uszkodzila od wsztrzasow, choc nie wiem...

ponawiam pytanie czy ktos by chcial sie podjac naprawy tego wzmacniacza w warszawie, prawdopodobnie uszkodzonego podczas transportu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki mały serwis przy ulicy Dolnej.Facet zajmuje się naprawą sprzętu m.in. vintage'owego z specjalizacją Akai. Naprawiał mi i robił konserwację Sansui, zrobił na mnie wrażenie pasjonata. Jeśli chcesz mogę podać Ci jego telefon na priva.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być i problem z masą - mam takiego technicsa vintage, modelu nie pamiętam - był kupiony z uszkodzonym jednym kanałem stk-a, po wymianie był sprawdzany na stole ze zdjętą osłoną górną i za cholerę nie chciał grać, silny szum jak u ciebie i coś tam przez ten szum przebijało dzwięków - po założeniu wieka wszystko ok, okazało się że ta jedna śróbka od wieczka miała na to wpływ - pokrywa była połączeniem dwóch punktów masy !!!, trudno w to uwierzyć ale takie pomysły mieli panowie z technicsa. Może u ciebie jest podobna błahostka - pooglądaj czy jakiś kabelek sie nie wypiął lub czy sie coś nie rozkręciło w podróży.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za wszelkie odpowiedzi. za schemat rowniez:)

tez mysle ze to jakas blachostka z masa, sprzedawca sie zarzekal ze wszystko bylo idealnie.

dogadalem sie z nim ze odesle wzmacniacz a On odda komus do poprawienia zimnych lutow itp. moje straty to wysylka w 1 strone. choc wolalbym zeby juz nie krazyl wzmak po kraju, ale to chyba najrozsadniejsze rozwiazanie...

 

chetnie wezme namiar do serwisu na dolnej bo mieszkam obok, poprosze na mail wyzej.

Ile moze chciec taki Pan w serwisie za poprawienie zimnych lutow i konserwacje? bo mam jeszcze 2 wzmacniacze do konserwacji,np starego sony es530 w ktorym trzeszcza przelaczniki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>cubi -Ile moze chciec taki Pan w serwisie za poprawienie zimnych lutow.

czasem znalezienie zimnego lutu kosztuje wiecej niz wymiana najdrozszego podzespolu .

ale mozna zaniesc sprzet i ustalic ze decyzje o naprawie podejmie sie po wstepnych ogledzinach sprzetu przez fachowca ,wtedy nienarazisz sie na niespodziewanie wysoki koszt naprawy a cene za ogledziny latwo ustalic na niskim poziomie .to jedyna skuteczna metoda by sie zabezpieczyc idac do nieznanego fachowca.Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Mógłbym również poprosić o podesłanie mi serwisówki do PM-64??

 

Siedzę właśnie nad nią ale u mnie na 90% poszedł STK-3102II. Efekt jest taki,że buczy jeden kanał niezależnie od źródła,głośności itp., a buczeć przestaje jak się schłodzi układ.

 

Z góry dziękuje za pomoc z serwisówką:)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.