Skocz do zawartości
IGNORED

Nowa Płyta Leszka Możdżera - kiedy???


tomhe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

Mam "live in Sofia" kupione w sklepie, i wcześniej przysiągłbym, że to nie Polonia wydała. Myślałem, że Not Two. Ale jak tak, to muszę sprawdzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj chłopie spokojnie, połowa forum czeka na nowego Leszka solo, to ktoś da znać, że jest.

Empik zresztą ma dużą inercję w ściąganiu nowości, pewnie nikt tam nawet nie wie, że LM nagrał nową płytę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo. Zapewne okładkę już znacie, ale pozwolę sobie zamieścić. Fani Leszka muszą się jeszcze uzbroić w nieco cierpliwości. Premiera płyty już 15 czerwca!

[obrazekLUKASZ-127204_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój - okładka jest super. taka "kantorowska". i przy tym smieszna. wiec czego chciec wiecej? jest dowcip, jest artysta, jest "nawiązanie" i jest siekiera. JEST WSZYSTKO co trzeba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Leszkowi okładka bardzo sie podobała. Ale może się nie zna na sztuce? Powiem jeszcze, że podobnych zdjęć (wszystkie autorstwa Rafała Masłowa) w booklecie będzie nieco więcej. Wszystkie w podobnym, bałtyckim klimacie. Uszanujcie chociaż poświęcenie Artysty! On naprawdę sporo czasu spędził w wodzie, a sierpniowy Bałtyk bywa zimny! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w empiku na nowym swiecie w wawie pytalem i wytatulowana pani z przebitym wszystkim wyrecytowala: mozdzer, mozdzer - mam tu takiego - zatem pewnie ta płyta się pojawi u nas. a ja odpowiadam na to: SRA.... na empik:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Artur Rychlik

Czy coś wiadomo na temat innych nowości Leszka?

Byłem ostatnio na koncercie w klubie "Ucho" w Gdyni. (Leszek Możdzer Trio - grali muzykę Kreftwerk). Kumpel rozmawiał z Leszkiem Możdżerem i dowiedział się, że jest szansa na jeszcze inne płytki. (np. zapis koncertu SOPOT JAZZ - 2003 - Leszek Możdżer - TRIO - ten koncert "powalił mnie na kolana" - byłem poprostu zachwycony)

 

Pozdrawiam

tomhe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie fotomontaż. Naprawdę siedział godzinę - dwie w wodzie, w Bałtyku, a na dodatek było przeraźliwie zimno. Zdarzył się też mały wypadek...aparat też się wykąpał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba się niepotrzebnie tak poświęcał,

bo zdjęcie wygląda na fotomontaż ;-)

przynajmniej na kompie, zobaczymy jak będzie w realu

 

odkąd wytworzyłem sobie w moim umyśle przekonanie, że ta okładka to faktycznie taki

zamierzony, jajcarski kicz to jakby bardziej łaskawym okiem na nią patrzę

a nawet mi się zaczyna podobać ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>tomhe

Jeśli chodzi o inne nowości Leszka Możdżera to nie bałbym się o zbyt długi przestój. Teraz wejdzie "Piano". Wszyscy liczymy na pozytywny odbiór płyty. Zdradzę tylko, że dziennikarze, którzy mieli już okazję zapoznać się z materiałem, są zachwyceni. Mam nadzieję, że Forumowiczom także przypadnie do gustu. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie nie wygląda na fotomontaż - jest normalnym, pewnie średnioformatowym diapozytywem do światła dziennego, naświetlonym z uzyciem lapmy błyskowej (lub kilku lamp - brawo dla Masłowa, że tego nie widać - być może uzyto tylko blendy) i filtra polaryzacyjnego. pewnie slajd jest niedoświetlony o 0,3-1 przesłony, być może wołany nie standardowo. pozdr i brawo dla masłowa za okładkę i dla możdzera za cierpliwość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że okładka podobała się Możdżerowi absolutnie mnie nie przekonuje... przepraszam ale to że jest wybitnym pianistą, nie oznacza że ma wyrafinowany gust (nie chodzi o stan faktyczny, ale o brak zalezności pomiędzy jednym a drugim). Jeżeli już miał być kicz to wolałbym jakieś kiczowate nawiązanie do okładek z lat 60-tych z Blue Note względnie do fotografii Francisa Wolffa. Ale to tylko moje zdanie :)

 

 

Pzdr.

 

PS Póki co okładka podoba się artyście i fotografom :-P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem Waszych zarzutow wobec tej okladki, ze kicz, ze cos tam...

jest cool, doslownie (dla pianisty) i w przenosni, mozna podziwiac autentycznosc przy mozliwosci latwego fotomontarzu na kompie.

siedzi facet w wodzie, z nauszkami, jest niebiesko, jest fajnie. dobra okladka, dobry pomysl.wyroznia sie na tle innych, ta sie kojazy przynajmniej mi, z latami 70ymi, jakies pinkfloydowe klimaty...sam niewiem, niewazne, ale kiczu nie dostrzegam. piekne kolory naszego rodzimego morza i nieba, artysta gladko ogolony z ciekawym frycem - to wszystko jest ciekawe, nie kiczowate. jeszcze muzyki trza posluchac, moze okladka jakos szczegolnie do samej muzy, do tego konkretnego nagrania pasuje :), moze to tez metafora, ze powoli pianista staje sie artysta dojrzalym, wynurza sie z tego morza jak jakas nowa istota w ewolucji muzycznej:)

interpretacji moze byc sporo, bez info od artysty (moze jak Norwid, nie mial nic glebszego na mysli zawsze, ot tak dla jaj...), ale samo oddzialywanie plastyczane jest jak najbardziej pozytywne. taka niebieska okladka, a kolory naturalne, z naszej przyrody (foze podpicowane filtrem czy na kompie). podobne odcienie byly na Farat AMJ.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kicz to by byl, gdyby znowu siedzial gosc przed swoim instrumentem, a caly obraz lekko "zamglony" lol, na podlodze liscie jesienne czy cos takiego... o, to jest kicz, do tego nuda. tutaj mamy cos swierzego, jak mjuzik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Ano właśnie, temat zdaje się generalnie dotyczy płyty, tj. w domyśle zawartości? Rozumiem że póki nie ma zawartości, dyskutowana musi być okładka. Jednak mam nadzieję że treść muzyczna wzbudzi przynajmniej tyle samo emocji, he he.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że narazie możemy sobie podyskutować tylko o okładce :( względnie obserwować tajemnicze miny "producentów" :))) A poza tym to chyba nikt nie twierdził że okładka jest ważniejsza od zawartości? A może coś opuściłem? :)

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.