Jump to content
IGNORED

Harman Kardon PM660 ?

ulumulu1988

Recommended Posts

Witam

Spotkal sie ktos kiedys z Harman Kardon PM660 ? Na forum praktycznie nic o nim nie pisze poza moze 2 opiniami ze to dobry wzmachol. Ktos mial takie cos i moze o nim popowiadac? Mam okazje go nabyc ale nie wiele wiem? Podobno najlepszy ze starych harmanow jest model PM655 ciekawe jak sie ma do 660 prosze o jakies info. Pozdrawiam

Tu jest ciekawa prezentacja zdjeciowa

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Hidden Content

A roznice w tych wzmacniaczach co podaje? Yamahe szukam obecnie jej nie widze ale moze bedzie pozniej. Problem z Ymaha jest taki ze gra typowo jasnym suchym dzwiekiem ja mam jasne kolumny i moze wyjsc z tego nieudane polaczenie. Wole troche bardziej ocieplone brzmienie z miekszym obszernym basem.

Guest discomaniac71

(Konto usunięte)

Yamaha gra jasnym ale nie suchym dzwiekiem. Suche sa Denony z serii x60 i x80. Harman Kardon to dzwiek dosc podobny wiec uwazam ze do jasnych kolumn powinienes szukac czegos innego. Nie kieruj sie tym jaki dzwiek HK oferuje obecnie bo stare konstrukcje (na szczescie) nie maja z nim nic wspolnego.

Guest discomaniac71

(Konto usunięte)

caleb66

7 Gru 2009, 19:49

O mnie » Ignoruj » PW »

stat: 41 / 83 / 1

harmany nie brzmia dobrze odpusc se ta marke

Tak to jest jak sie nie ma zielonego pojecia a probuje sie udawac znawce czasem pitoli sie glupoty.

Guest discomaniac71

(Konto usunięte)

ulumulu1988

9 Gru 2009, 10:23

O mnie » Ignoruj » PW »

stat: 165 / 155 / 0

sorry PM665 nie "655"

Szkoda ze nie Vxi.

harman ardon gra jasno :D bo padne :D miałem wzmaki harmana takie jak: 6500, 6100, 6600, 640, 655, 655vxi, 650, 650vxi, 645, 635, 610. I O ANI JEDNYM Z NICH NIE MOGE POWIEDZIEC ZE GRAŁ JASNO !!! ONE NIE GRAJĄ JASNO, GRAJĄ DZWIEKIEM LEKKO ZMATOWIONYM, ZAWSZE Z DUZYM BASSEM, JEGO KONTROLA ZALEZY JUZ OD MODELU, NIE WSKAZĘ TU NAJLEPSZEGO.

Przez parę lat grałem na HK PM 655 (bez vxi). Kupiłem go za 400 zł i uważam że to był jeden z najlepszych zakupów mojego życia. Jaki tam suchy jaki tam jasny. Kapitalny miał bas. Ładnie kontrolowany. Super wzmacniaczyk. Mocy nie miał jakoś bardzo wiele - bodaj 2*60 W, ale niedostatku nie czułem. Myślę że będziesz zadowolony. Jeśli nie to i tak wiele nie wtopiłeś....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.