Skocz do zawartości
IGNORED

Harman Kardon PM660 ?


ulumulu1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Spotkal sie ktos kiedys z Harman Kardon PM660 ? Na forum praktycznie nic o nim nie pisze poza moze 2 opiniami ze to dobry wzmachol. Ktos mial takie cos i moze o nim popowiadac? Mam okazje go nabyc ale nie wiele wiem? Podobno najlepszy ze starych harmanow jest model PM655 ciekawe jak sie ma do 660 prosze o jakies info. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest ciekawa prezentacja zdjeciowa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-24281-100008531 1260139680_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ludzie badzcie bardziej rozmowni testowaliscie mase wzmacniaczy macie doswiadczenie a inni niestety go nie maja. Roznice miedzy PM660 a PM655? Czego warto szukac do 400zl? Stare topici sa juz nieaktualne czeto a do tego i tak nikt tamnie zaglada no pomozcie. Help

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A roznice w tych wzmacniaczach co podaje? Yamahe szukam obecnie jej nie widze ale moze bedzie pozniej. Problem z Ymaha jest taki ze gra typowo jasnym suchym dzwiekiem ja mam jasne kolumny i moze wyjsc z tego nieudane polaczenie. Wole troche bardziej ocieplone brzmienie z miekszym obszernym basem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Yamaha gra jasnym ale nie suchym dzwiekiem. Suche sa Denony z serii x60 i x80. Harman Kardon to dzwiek dosc podobny wiec uwazam ze do jasnych kolumn powinienes szukac czegos innego. Nie kieruj sie tym jaki dzwiek HK oferuje obecnie bo stare konstrukcje (na szczescie) nie maja z nim nic wspolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem tez nad tym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ale nie wiem czy model 660 nie jest lepszy od niego. Polecano nada 302 i 310 ale to chyba bedzie slabsze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to polec mi cos innego ale konkretnie. Ktos sprzedaje lampe mante v5 moze taka alternatywa? Chociaz basu moge nie uswiadczyc?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie kupic Harmana Kardona PM655 wersje europejska za 450zl mysle ze to niezla cena. Co do wersji vixi przeznaczonej na rynek amerykanski to wyczytalem ze rozni sie sekcją selektora VIDEO. W zasilaniu ma 4x8200uF a wersja europejska 4x10 000uF.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) link ze zdjeciami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

caleb66

7 Gru 2009, 19:49

O mnie » Ignoruj » PW »

stat: 41 / 83 / 1

 

harmany nie brzmia dobrze odpusc se ta marke

 

 

 

Tak to jest jak sie nie ma zielonego pojecia a probuje sie udawac znawce czasem pitoli sie glupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harman ardon gra jasno :D bo padne :D miałem wzmaki harmana takie jak: 6500, 6100, 6600, 640, 655, 655vxi, 650, 650vxi, 645, 635, 610. I O ANI JEDNYM Z NICH NIE MOGE POWIEDZIEC ZE GRAŁ JASNO !!! ONE NIE GRAJĄ JASNO, GRAJĄ DZWIEKIEM LEKKO ZMATOWIONYM, ZAWSZE Z DUZYM BASSEM, JEGO KONTROLA ZALEZY JUZ OD MODELU, NIE WSKAZĘ TU NAJLEPSZEGO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Vixi jest lepszy duzo? Opinie sa takie ze lepszy od ax-900 wiec model bez vixi bedzie pewnie na jej poziomie mam racje? Ciekawe dlaczego vixi jest lepszy jak ma slabsze mf?:P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladne te stare harmanki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez parę lat grałem na HK PM 655 (bez vxi). Kupiłem go za 400 zł i uważam że to był jeden z najlepszych zakupów mojego życia. Jaki tam suchy jaki tam jasny. Kapitalny miał bas. Ładnie kontrolowany. Super wzmacniaczyk. Mocy nie miał jakoś bardzo wiele - bodaj 2*60 W, ale niedostatku nie czułem. Myślę że będziesz zadowolony. Jeśli nie to i tak wiele nie wtopiłeś....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.