Skocz do zawartości
IGNORED

Yamaha Pianocraft e810 - dziwne odczucia i niesmak


HietalaFan

Rekomendowane odpowiedzi

Temat trochę stary, ale dorzucę swoje 3 grosze.

I to nawet niezwiązane z Yamahą, a konkurencyjnym produktem - miniwieżą Onkyo cs-325. Według mnie gra to podobnie do Piano, nie słyszę różnicy szczerze mówiąc, więc kupiłem to, co było tańsze :)

Męczyłem się z tym onkyo ze dwa lata, aż w końcu zmieniłem głośniki na Tannoye M2. Radość muzyki powróciła. Oni w tych mini zestawach po prostu dodają kijowe, syczące hałaśniki. Wokal człowieka rozrywa od środka na strzępy, a bas jest słyszalny dopiero po mocnym podbiciu - ale wtedy dudni więc i tak jest do dupy.

Nie żadne kable, wygrzewanie ani nawet zaklęcia nie pomogą. Pomogą nowe kolumny. Ale ja nie jestem audiofilem więc sie nie znam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Witajcie,

 

Dałem 2 m-ce temu mojego Pianocrafta e 810 do serwisu, bo napęd zaczął bardzo głośno pracować, nie raz tłumiąc mi dźwięki przy cichszym słuchaniu muzyki. Sprzęt wczoraj wrócił do mnie, ze zmienionym napędem.

 

Problem jest innego formatu. Wcześniej jak chciałem wyłączyć sprzęt, to naciskałem StandBy i wyłączały się oba segmenty. Teraz już sam wzmak....

 

Zaznaczę, że kabelek łączący DVD i Amplituner jest zamontowany. W czym tkwi problem???

 

 

Zdrów,

Tylko nie mów, że u Ciebie działa normalnie tzn że nie włącza się napęd jak włączasz pilotem ampli??? Chłopie napisz coś więcej,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.