Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  208 członków

Pro-Ac Klub
IGNORED

Klub marki ProAc


zentaur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

60cm od tylnej ściany 70 cm.od boku a co do skręcenia to próbowałem juz wszystkiego teraz jak na fotkach lekko skręcone do środka oś na twarzy lub nie skręcone wcale, 280 cm. do celu / ale jak zamieniłem kolumny tj. twiterki na zewnątrz to można było je mocno dogiąć i było fajowo zostały w końcu tak jak widać u mnie to chyba optimum jakie da się uzyskać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

nasza "ukochana firma" chyba chce nas wydy****, dowiedzialem sie wlasnie od sprzedawcy, ze wprowadzaja podwyzki na swoje produkty rzedu 11% i wiecej. mialem pozyczony center studio na czas realizacji zamowienia, ale przy takiej polityce rezygnuje z zakupu. niech sobie podwyzsza nawet i o 50%. niestety klub proac stanie sie klubem bardzo elitarnym.

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witajcie koledzy !!!

 

Jest mi wstyd, że dopiero teraz dołączam ale lata szukałem dobrych kolumn.

 

Przeszedłem już przez B&W od serii 700 po 800, Focal 1027Be a żadna z nich nie może równać cię z PROAC.

 

Posiadam od 2 lat Proac Response D15. Grają one ze wzmacniaczem lampowym UNISON Research S6.

 

Polecam !!! - niesamowite uzupełnienie. Kolumny dostały tak daleką im łagodność i aksamitność brzmienia nie tracąc na detaliczności i dokładności przekazu.

Jestem w trakcie poszukiwania perfekcyjnego źródła i już wiem , że będzie to grający również w czystej klasie A - NAD M5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiotrJ, 15 Maj 2010, 20:51

 

"...

wytarłbyś trochę ten kurz w otoworach BR :) OO i kolorek taki sam jak moje.

..."

 

Kurzu może trochę było lecz to co widać na zdjęciach to odbicie od lampy błyskowej telefonu komórkowego, którym mój Syn robił te zdjęcia. Niemniej jednak, przed chwilą dla pewności przetarłem otwory bass reflex'u.

 

pozdr, donic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie,

Stałem się szczęśliwym posiadaczem PraAc Response One SC ;)

Powoli nadchodzi czas wyboru wzmacniacza i źródła. Temat wałkowany na zagranicznych forach setki razy ale na AS nie znalazłem praktycznie nic o synergicznych połączeniach.

Pisałem z jednym z forumowiczów, który używa Naim'a, ale chciałbym poznać również inne opinie.

Jeżeli ktoś posiada doświadczenie z 1SC to bardzo proszę o sugestie.

Pozdrawiam

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

squad05, 30 Maj 2010, 00:28

 

>Witam serdecznie,

>Stałem się szczęśliwym posiadaczem PraAc Response One SC ;)

>Powoli nadchodzi czas wyboru wzmacniacza i źródła. Temat wałkowany na zagranicznych forach setki

>razy ale na AS nie znalazłem praktycznie nic o synergicznych połączeniach.

>Pisałem z jednym z forumowiczów, który używa Naim'a, ale chciałbym poznać również inne opinie.

>Jeżeli ktoś posiada doświadczenie z 1SC to bardzo proszę o sugestie.

>Pozdrawiam

 

 

Manley stingray i połączone to albedo monolith. Rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich,

 

niedawno kupiłem ProAki Response 2,5. Przesiadłem się z Castle'i Avon. Nie będę orginalny jeżeli stwierdzę, że różnica jest duża (choć to w dalszym ciągu porządne angielskie brzmienie). Proszę o przyjecie mnie do klubu, bo chyba mozna zaryzykować twierdzenie, że ja i ProAc sie już nie rozstaniemy :). Fotki systemu przyślę jak włożę kolce, gdyż ich nie było. Tak na marginesie zna ktoś na pamięć średnicę gwintu: 6 czy 8 mm? Moje Castle stały na 5 mm szpilkach, do obecnych są za cienkie.

W jednym z wcześniejszych postów była mowa o ustawieniu kolumn, by twittery były za zewnątrz. Po kilku roszadach stwierdzam, że bardziej pasuje mi dżwięk, gdy są ustawione bliżej środka, dźwięk jest mniej "nerwowy"i bardziej wyważony, bez zbytniej utraty sceny (tylko że kolumny na razie stoją bezpośrednio na ziemi),

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz z czym Ci grają. Ćwiczę od paru lat Studio 125 i teraz zastanawiam sie właśnie nad 2.5

 

Wzmacniacz: zbalansowany zintegrowany "Dubiel accoustics 2A3" lampa.

CD: Stary Philips CD-473, 742 albo coś takiego, po przeróbce z dodaną lampą (wygląda jak wygląda ale rozwala wielkie nazwiska)

 

Te dwie rzeczy są produktem Pana B. Dubiela z Opola (http://dubieltubeamps.pl)

 

Gramofon: Rega Planet z wkładką BenzMicro MC.

 

Kable głośnikowe- srebro (Argentum +: Dubiel).

Interkonekty: miedź (Kondo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!!!

To mój pierwszy post na tym forum.

Ostatnio przez parę lat używałem ProAc Tablette 50, a od dwóch lat używam Studio 130.

Niemal do wejścia do sklepu na ulicę Nowogrodzką nie bylem pewny z jakimi kolumnami wyjdę. Pod uwagę brałem również Studio 100, które też mi bardzo pasowały.

Z takich czy innych powodów zdecydowałem się na Studio 130 i jestem nimi oczarowany.

To jest to o co mi chodziło i tak naprawdę dopiero teraz słyszę kontrabas akustyczny w nagraniach jazzowych z lat 50-tych i 60-tych.

Oczywiście zapisuję się do klubu ( który to już będzie numer klubowicza )

 

 

img0017el.jpg

img0016jz.jpg

 

Tuż po zakupie spontanicznie został wrzucony filmik na YouTube.

Do tej pory ma już prawie 11tys. odsłon. Od tamtej pory wiele się zmieniło tak ze proszę to traktować z przymrużeniem oka.

Pozdr. d.

 

http://www.youtube.com/watch?v=jccZiDtyYvQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.