Jump to content
IGNORED

Cena zestawu Accuphase - prosze o pomoc

D4ncer

Recommended Posts

Podobno w Accu ciągle mają bez problemu dostępne lasery do 75V - sprzedają jednak tylko do oficjalnych serwisów, po podaniu numeru seryjnego. Info z pierwszej ręki.

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

No i co z tego ile co kosztuje na Zachodzie ??? Napisałem ile jest maksymalnie warty 10 letni odtwarzacz CD i jestem o tym przekonany. CD to nie wzmacniacz (McIntosh od 1949 produkuje swoją 275), postęp w odtwarzaniu dźwieku jest widoczny (a raczej słyszalny). A że firmy przenosza produkcję do Chin, partaczą robotę, tną koszty i oszukują klientów... To inna historia ("głupi" Rotel sprzed 10 lat to poezja w porównaniu z tym czymś teraz..).

modrzew47, 8 Gru 2009, 11:00

>Elberoth

>Podobno ludzie na księżycu byli?Też info z pierwszej ręki!

Rozmawiałeś z Armstrongiem ?

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

modrzew47, 8 Gru 2009, 16:42

>Elberoth

>Nie,nie rozmawiałem z Armstrongiem.Z tymi co byli przed nim.

W takim razie to co innego ! Są w tym kraju odpowiednie instytucje, które będą Ci w stanie pomóc. Albo i nie.

D4ncer, 8 Gru 2009, 21:14

>Panowie, jeszcze jeden "okaz" na choryzoncie.

>

>MC INTOSH MCD 1000 - cos wiecej o tym odtwarzaczu? (i w tym momencie wbijam na googel)

To sam transport.

jarek123456,

Jak będziesz miał możliwość to porownaj DP-400 z legendą Accu DP-75V i zobaszysz wtedy jaka to "bajka". Pomimo, że DP-75V to już "stara" konstukcja i jest pewien problem z laserem, to wiele drogich wibitnych konstukcji nie da jej radę (np. DP-500 nie dał rady).

Jeżeli chodzi o cenę DP-75V to niestety CD-ek ten "trzyma" cenę, wiem, bo sam niedawno kupowałem i później sprzedawałem ten klocek, i niestety trzeba dać pomiedzy 12 -15 kzł (zależy od np. "desperacji" sprzedajacego i kpujacego).

Jak się dobrze człowiek "zakręci" to i ten laser znajdzie na necie.

Pozdrawiam

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.