Skocz do zawartości
IGNORED

Klub audio GDAŃSK


mikel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Super, jak nie będzie padać to nawet w kapciach mogę się wybrać, a będą jakieś spotkania odsłuchowe dla szerszego grona organizowane?

 

Pozdrawiam,

Wiesz, jeszcze ciężko mi powiedzieć, bo dopiero się urządzamy - a jeszcze trochę sił kosztuje prowadzenie salonu w Malborku, ale myślę, że jak czas pozwoli to coś ciekawego zorganizujemy - np warsztaty - nasz stary pomysł (do teraz niewykorzystany) - wpływ jakości prądu na brzmienie :) A oprócz tego, będziemy mieli w ofercie kilka ciekawych, nieznanych na trójmiejskim rynku marek, więc będzie czego słuchać i w czym wybierać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Dnia 5 lipca 2011 roku oficjalnie rusza nowy salon Hi-Fi i High End w Gdańsku :)

 

Salon Premium Sound znajduje się na ul. Trawki 7 (przy samej ulicy Słowackiego)

Wprowadziliśmy do oferty wiele nowych, nieobecnych do tej pory na trójmiejskim rynku marek takich jak: Bladelius, Roksan, PMC, Xavian, Exposure, Roksan, Conrad Johnson, Raysonic, lada chwila dołączy Bryston i wiele wiele innych.

 

Prace jeszcze trwają, ale jutro już powinniśmy być gotowi ze studio. Wieczorem wrzucę jakieś spy shots jak to wszystko wygląda ;)

 

Zapraszam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Dnia 5 lipca 2011 roku oficjalnie rusza nowy salon Hi-Fi i High End w Gdańsku :)

 

Salon Premium Sound znajduje się na ul. Trawki 7 (przy samej ulicy Słowackiego)

Wprowadziliśmy do oferty wiele nowych, nieobecnych do tej pory na trójmiejskim rynku marek takich jak: Bladelius, Roksan, PMC, Xavian, Exposure, Roksan, Conrad Johnson, Raysonic, lada chwila dołączy Bryston i wiele wiele innych.

 

Prace jeszcze trwają, ale jutro już powinniśmy być gotowi ze studio. Wieczorem wrzucę jakieś spy shots jak to wszystko wygląda ;)

 

Zapraszam!

 

Chciałbym powiedżieć iz parę razy odwiedziłem ten salon i poznałem obsługę,bardzo sympatyczni i kompetentni.Ściągają coraz lepsze i ciekawsze klocki,teraz mają prezantację BRYSTONA i głóśników PMC z wyższej półki,naprawdę profesjonalne pomieszczenie odsłuchowe i jest fajna zabawa.

Chciałbym zaznaczyć iż w żaden sposób nie jestem związany z firmą a piszę to, bo w trójmieście do tej pory praktycznie poza TOPHIFI nic nie było nie wspominając że przez te wszystkie lata nie dorobili się choćby choćby namiastki sali odsłuchowej.

Może to jest miejsce w którym audiofile z trójmiasta i okolic mogli by sie czasami spotkać,podyskutować i czegoś ciekawego posłuchać.

Pozdrawiam

sheykk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium Sound są przede wszystkim bardzo nowi w Trójmieście, a przez to ze świeżym spojrzeniem oraz ofertą. Przełamują dotychczasową supremację wiadomych trójmiejskich salonów audio, którym oczywiście należy się także należne uznanie, cześć i szacunek.

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam trójmiejskich i nie tylko poszukiwaczy dobrego brzmienia.

Bardzo nam miło i dziękujemy za słowa uznania dla naszej działalności. Oczywiście nadal chcemy się rozwijać, mam nadzieję, że z korzyścią dla trójmiejskiego audio.

 

Co do spotkania w ramach klubu Gdańsk, to myślimy o tym intensywnie i przygotowujemy się do zapowiadanych już wcześniej warsztatów z prądem…

 

Obecnie mamy stale pod prądem prezentację BRYSTON i PMC i… No cóż, trzeba posłuchać. Brzmienie tego zestawu, gdzie jednym ze źródeł jest odtwarzacz plików w dodatku nagranych w wysokiej rozdzielczości 24/96 robi wrażenie nawet na nas, mimo że HIFI jest dla nas chlebem powszednim.

 

Pozdrawiamy.

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam trójmiejskich i nie tylko poszukiwaczy dobrego brzmienia.

 

Obecnie mamy stale pod prądem prezentację BRYSTON i PMC i… No cóż, trzeba posłuchać. Brzmienie tego zestawu, gdzie jednym ze źródeł jest odtwarzacz plików w dodatku nagranych w wysokiej rozdzielczości 24/96 robi wrażenie nawet na nas, mimo że HIFI jest dla nas chlebem powszednim.

 

Byłem, usłyszałem. Oj zrobiło wrażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj byłem i siedziałem z dwie godzinki. Powiem szczerze, że warto się wybrać. Wybór kolumn i wzmacniaczy spory. Prawie połowa tego co można spotkać na audzioszole w Warszawie, tu stoi na stanie. Nie wiem jak to wygląda na pomiarach, ale widać że dużo pracy zostało włożone w przygotowaniu pokoju odsłuchowego. Wielki szacun! Jak będzie inny sprzęt grał proszę o wiadomość, na pewno odwiedzę jeszcze raz chętnie:)

 

Źródło: http://www.audiostereo.pl/trojmiasto-czy-cos-sie-dzieje_12298.html/page__st__350__gopid__2269094#entry2269094

Copyright © Audiostereo.pl

Edytowane przez dolphin123

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem, sluchalem PMC w polaczeniu z Brystonem i polecam ;) Akustyka pomieszczenia bardzo dobrze wykonana. Zero podbicia na niskiej srednicy, basie,czy jakis dziur spowodowanych modami pomieszczenia. Muzyka zaprezentowana przez dystrybutora doskonale prezentowala mozliwosci sprzetu. Takze warto sie wybrac, szczegolnie ze tylko do soboty jest taka okazja ;) . W razie czego gdyby ktos sie spoznil, to jest masa innego roznorakiego sprzetu takze jest w czym wybierac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

udało nam się za zgodą dystrybutora przedłużyć prezentację BRYSTON i PMC do 17 września. Jak ktoś jeszcze nie zdążył,

albo się podobało i chce więcej to ostatnie 7 dni zostało.

 

zapraszamy

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

Ponieważ temat jest omawiany teoretycznie, a potrzeba działania chciałbym zaproponować swoje lokum na spotkanie audio. Jest to salon o powierzchni ok. 20m2 z aneksem kuchennym przed adaptacją akustyczną. Ze swej strony mogę zaoferować miejsce dla maksymalnie 4 osób. Sprzęt, który w chwili obecnej posiadam do zabawy to wzmacniacz Densen DM-10, subwoofer REL Storm III, dwa przetworniki NOS firmy MHDT: Constantine i Paradisea 3, kable głośnikowe Einstein, QED Silver Anniversary, interkonekty Nameless Black, QED silver, XLO 100 pro, QED signature digital, gramofon Pro-ject Debut III, stabilizator obrotów Speedbox II oraz jako źródło Squeezbox Touch (pliki flac w formacie 16/44,1 khz lub 24/96 khz). Mam jeszcze przez chwilę monitory Dali Ikon 2, ale właśnie je sprzedałem i za chwilę wyjadą z domu i nie wiem, co wpadnie na ich miejsce.

 

Odnośnie podobnych spotkań dla większej ilości osób, mam możliwość załatwienia pomieszczenia o powierzchni jakichś 50m2 na Uniwersytecie Gdańskim na cykliczne spotkania (np. raz w miesiącu na wybrany dzień tygodnia). Oczywiście pomieszczenie w żaden sposób nie jest dostosowane do odsłuchów, ale przy wspólnym wysiłku i niewielkich składkach mogłoby stanowić namiastkę stałego klubu audio. Chyba, że ktoś zaproponuje coś gotowego, co znacznie ułatwiłoby sprawę.

 

Czekam na odzew zainteresowanych osób. Mój telefon to 501 833 143. Pozdrawiam.....

 

Ponieważ w samym Gdańsku nie ma tak wiele zainteresowanych osób proponuję, jeśli to nie urazi czyichś uczuć korzystać z wątku z Klubem Trójmiasto mimo mniejszej ilości wpisów.

 

http://www.audiostereo.pl/klub-trojmiasto_72745.html

Na sprzedaż: kable głośnikowe Dynaudio Ocos + konwertery 4/ 8 ohm,  projektor JVC X5000, oprogramowanie do kalibracji video Calman Home Enthusiast  plus kolorymetr, procesor video eecolor box do korekcji 3d lut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Cześć.

 

Szukam kogoś z trójmiasta lub okolic kto posiada kolumny Bowers & Wilkins 805 i byłby na tyle uprzejmy i dał by mi możliwość posłuchania jak to gra. Mam zamaiar w przeciagu 2 tygodni kupić takie i jestem ciekaw czy warte są tych pieniędzy czy lepiej rozejrzeć się za czymś innym :)

Edytowane przez Bartek_Gdynia

SONY - TA-F500ES, TA-F770ES, TA-F800ES, TA-N80ES, TA-E80ES, ST-S770ES, ST-S500ES, CDP-X559ES -2x. NAKAMICHI - OMS-5E, OMS-7E. YAMAHA - M4 - 2x, C-4, C-6, T550. Bowers & Wilkins 602.S3. sorento.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmyślalem też nad Focal Mini Utopia. Słuchałem ich jakiś czas temu i mnie poprostu urzekły. Dla portfela też była by to utopia ale grały poprostu bajka... Były do kupienia miesiac temu na słynnym portalu aukcyjnym w całkiem przyzwoitej i jeszcze dla mnie znośnej cenie.

SONY - TA-F500ES, TA-F770ES, TA-F800ES, TA-N80ES, TA-E80ES, ST-S770ES, ST-S500ES, CDP-X559ES -2x. NAKAMICHI - OMS-5E, OMS-7E. YAMAHA - M4 - 2x, C-4, C-6, T550. Bowers & Wilkins 602.S3. sorento.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W znosnej cenie to poszły ostatnio na ebayu niemieckim Piegi P10 za 8000 zł.

Na sprzedaż: kable głośnikowe Dynaudio Ocos + konwertery 4/ 8 ohm,  projektor JVC X5000, oprogramowanie do kalibracji video Calman Home Enthusiast  plus kolorymetr, procesor video eecolor box do korekcji 3d lut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 lat później...
  • 2 tygodnie później...

Rok szkolny ledwie się zaczął daj chłopakom dojść do sprzętu. Ja właśnie odpaliłem swoje maszyny po bardzo długim czasie.

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie bedzie 100% - niestety takie hobby

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ten klub chyba już padł, a szkoda.

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.