Skocz do zawartości
IGNORED

Klub audio GDAŃSK


mikel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów i dołączam do klubu.Chętnie przywiozę coś ze swoich gratów jeśli jakieś spotkanie dojdzie do skutku i chciałbym spytać czy ktoś mógłby udostępnić głośnikowy sonus oliva,chciałbym sprawdzić jak zagra z resztą kabli S.O w moim systemie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tego tematu nie zauważyłem.

 

Miałem dość dużo sprzętu grundiga. Byłem w sklepach audio gdzie był sprzęt po 7 tys za kolumnę. Odsłuchiwałem trochę, nie wiem czy to akustyka pomieszczenia zła, czy co, ale nie potrafię znaleźć nic co gra lepiej od mojego zestawu.

 

Czy jest ktoś kto by mi polecił sprzęt który gra lepiej ?

 

(pytam tych co słyszeli grundiga i słyszeli coś lepszego, a dodać muszę , że "lepszego" dalej musi mieścić się w normie HiFi, nie żeby wokal kobiety trząsł mi bebechami z częstotliwością 35hz, chociaż to na pewno miły i ciekawy efekt, no ale...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grundig... w sumie też od niego zaczynałem i nadal używam jednego lekko zmodyfikowanego CD jako transportu ( nie, nie, to nie 9009 ;)), reszta Grundigów leży czy raczej stoi w stosach pod ścianą ;). Byłem zadowolony jednak teraz, z perspektywy widzę, czy raczej słyszę, że to czego wtedy słuchałem to jednak klasa średnia zaledwie. Musisz próbować i dużo słuchać, innymi słowy ćwiczyć. Jeśli się jest nieosłuchanym to trudno ocenić klasę sprzętu który góruje zdecydowanie na tym osłuchanym. W druga stronę działa to samoistnie, okrutnie i bezwzględnie ;). Jest tak, z budżetowych kloców... bicza nie ukręcisz, zostają dwie drogi. Pierwsza to oszczędzać, nie jeść, nie pić, zapomnieć o kobitkach i kupić coś z wyższej półki. Druga to, no jedzenie można sobie darować, pić, umawiać się z kobitkami i zająć się modyfikowaniem tego co masz. Ja oczywiście wybrałem druga drogę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Grundig... w sumie też od niego zaczynałem

 

Hehe. Dzięki za odpowiedź, ale pomyliłem fora. Miałem napisać do klubu starych grundigów i się zastanawiam od paru dni jak mi mógł posta z tamtąd skasować ;)

Ale teraz już jasne.

I dostałem odpowiedź nawet. Widać popularne te grundigi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Czy jakaś litościwa dusza zaprosi mnie w końcu na słuchanie? Z rewizytą u mnie, ew. z przywozem klocków? Moje kłębowisko kabli nie nadaje się mianowicie do przemieszczania.... wstyd to będzie pokazać, ale gwarantuję, że nie słuchać.... chyba :). Tak za dwa tygodnie kiedy wrócę z katowania wątroby hiszpańskim winem. Mam w planie wyprowadzić się niebawem z miasta, na łono natury i to może być dla mnie ostatnia szansa! Potrzebuję testów porównawczych dla inspiracji... mam zaplanowanych sporo dokonań, ale dźwięk wydaje mi się tak uroczy, że nie mogę się zmusić do pracy ;). Dopuszczam szerokie spektrum gatunków muzycznych i ew. używek :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Witam, Wejherowo sie klania , bedzie u mnie dzis odsluch klockow , na razie tajemnica sam dokladnie nie wiem co?? beda tylko a moze az trzy osoby ....po spotkaniu moze cos skrobniemy co z czym i jak sie trawilo pozdrawiam :)

Edytowane przez slaw123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jak to nic? :) Było miłe spotkanie bodajże w... 2004 roku ;) Powyżej koledzy też coś piszą o spotkaniu sprzed roku chyba.

 

Ponieważ oprócz mojego sprzętu nie mam okazji do posłuchania innych systemów, może zorganizujemy jakieś spotkanie odsłuchowe? Ja ze swojej strony mogę zaoferować klocki klasy budżet (trzy końcówki Rotela, trzy przedwzmacniacze, jedną integrę, dynki dm2/7 i bowersy 603).

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Jeżeli jakiś właściciel pomieszczenie jest chętny je udostępnic dla dobra ogółu, to uważam, że powinien ustalić termin spotkania, a chętni na pewno się zgłoszą.

Jeżeli spotkanie miałoby się odbyc deklaruje przywleczenie swojego 30kg lampiaka.

Witam z miejscem dla kilkunastu osob ??? kto takim pokojem dysponuje ale jest rozwiazanie mozna takie pomieszczenie wynajac np Hotel Murat w Redzie Pieleszewo .....pokryc koszt wynajecia sali pewnie nie duzy , mozna przy okazji piwko , kawe lub cos mocniejszego wypic a co do sal , jest nowo postawiony budynek ponad 1000m( sala) powierzchni , mozna podzielic na mniejsze czesci np po 100m , akustyka dobra , mozna by bylo przytargac nie tylko sprzet ale i ustroje ( winda jest ??? ) jesli by bylo duzo chetnych napewno by takie spotkanie wypalilo pozdrawiam Slawek

Edytowane przez slaw123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z Gdańska i okolic. Czy znacie kogoś kto podjąłby się oczywiście odpłatnie sprawdzenia mojej końcówki mocy Ugoda bo niestety coś sknociłem i nie chce mi działać :-( a tak bym chciał jej sobie posłuchać. Pozdrawiam i liczę na odzew.

Jeśli nie jest za póżno napisz na priv. mam dobry namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Jest też Klub TRÓJMIASTO , choć doprawdy nie wiem po kiego go krzysiek założył ... może jest z gdyni i patriotyzm lokalny połączony z emocjami wzięły górę ;o)

Edytowane przez matee

... żeby był jakiś porządek i sens tego wszystkiego nieznanego i tajemniczego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Hello :)

Pomyślałem sobie, że zacne grono melomanów z Trójmiasta chciałoby wiedzieć, że w mieście otwiera się nowy salon audio :) W końcu dojrzeliśmy do tej decyzji, aby przenieść się do Gdańska i w połowie czerwca otwieramy nasz salon. Trochę ciekawych marek będziemy mieli w ofercie - staraliśmy się dobrać m. in. te marki, których naszym zdaniem brakowało w tak dużej aglomeracji :) Do dyspozycji będzie pokój odsłuchowy 30m kw. oraz - co ważne - sporo miejsc parkingowych przed salonem.

 

A... bym zapomniał - adres to ul. Trawki 7 (przy skrzyżowaniu z ul. Słowackiego) - Gdańsk Wrzeszcz :)

 

Pozdrawiam,

Marcin Ch.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A... bym zapomniał - adres to ul. Trawki 7 (przy skrzyżowaniu z ul. Słowackiego) - Gdańsk Wrzeszcz :)

 

Pozdrawiam,

Marcin Ch.

 

Witam,

Super, jak nie będzie padać to nawet w kapciach mogę się wybrać, a będą jakieś spotkania odsłuchowe dla szerszego grona organizowane?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.