Skocz do zawartości
IGNORED

Pytania bez odpowiedzi ( Denon PMA-710AE)


LeBsteR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem nowym użytkownikiem i od niedawna interesuje sie tematem stereo. Mam dużą wiedze ogólnie na tematu audio wideo ale nie typowo w dziedzinie stereo która jest dla mnie zbyt szerokim i głębokim tematem do ogarniecia głownie dlatego ze sklep media markt nie jest sklepem audiofilskim tylko ogolnie pojmowanym sklepem ze sprzetem (jakims tam) audio który nie zawsze jest z górnej półki. Jestem od niedawna posiadaczem wzmacniacza Denon PMA-710AE i kolumn JBL ES 80... Pytania brzmią:

 

1)Jakie kable głośnikowe kupić do tego sprzetu?

2)Czy warto kupić odtwarzacz CD Denona DC-D 710 czy może juz blu-ray denona i zrobić z niego źródło? (wiem że odtwarzacze blu-ray maja dosc dobre przetworniki dzwieku)

3)Jakiej firmy kabel po kupnie "źródła" najlepiej kupic (chodzi o kabel 2xchinch-2xchinch by podłączyć cd lub blu-ray do wzmaka)

4)każda sugestia apropo wszystkiego innego (związanego ze sprzetem jaki posiadam) też bedzie mile widziana...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.