Skocz do zawartości
IGNORED

Plazma 42 Panasonic TX-P42C10Y + Pioneer DCS370 lub Yamaha PC E-810


peterek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Brat posiada ww. telewizor, potrzebuje kupić jakieś niedrogie kino nowe do max 2200 zł.

Zastanawiamy się nad tanszą alternatywą Pioneer DCS-370 zestaw 5.1 (niestety nie dane nam było nigdzie go znaleźć i posłuchać ) lub Yamaha Pianocraft E810+ sub(wersja droższa 2.1 ). Stąd mam kilka pytań :

 

1 Czy ktoś się zetknął z ww. kinem pioneera ? Wiem ,ze nie dzieli sygnału na 5.1 ze żródła zew. ale i tak pójdą tylko filmy z dvd )chodzi mi oto jaka jest jakość dźwięku i czy w cenie 1100 można kupić lepiej brzmiący zestaw.

 

2. Co do Yamahay Pianocrafta. Słyszałem w markecie i nawet wśród tego zgiełku dźwiek był naprawde porządny więc w tej cenie kupno kina domowego z głosnikami m-audio , koda , prismy itp odpada. Pytanie . Skoro Yamaha nie ma hdmi to proszę mi powiedzieć jeśli ktoś ma tak podłączoną yamahe obraz na plaźmie 42 będzie dobrej jakośći czy niezbędne jest hdmi i upscaling (ten model chyab tylko do 720 p ?

 

3. Czy obraz z kina pioneera ( które posiada hdmi i upscaling ) bedzie lepszy niż z yamahy?

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może również warto się przyjrzeć nowym zestawom kina od Panasonic'a - stanowiło by fajny komplet z plazmą, całkiem fajne te nowe ich kina. HDMI do odtwarzania DVD nie jest potrzebne spokojnie sprawdzi się component i upscaling do 720p z progresywnym skanowaniem. Ja jednak jeżeli ma to już być kino domowe to kierował bym się w stronę zestawu 5.1, a nie w stereo E-810, mimo że to bardzo fajny sprzęcik. Za jakieś 3tyś. to widziałem już fajne zestawy kina z DVD i ampli Denon'a oraz kolumnami Wharfedale, ale nie miałem okazji ich posłuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.