Jump to content
IGNORED

ktore cd z nizej wymienionych?

ostal1985

Recommended Posts

chce kupic sobie cd na kilka lat

ktore cd jest najlepsze?

philips 304 mk 2 bez modyfikacji

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CAL

Hidden Content

revox

Hidden Content

arcam 82

Hidden Content

arcam 1

Hidden Content

budzet to ok 700zl

Niestety ale kupno używanego CD z myślą o jego użytkowaniu przez kilka lat jest raczej pobożnym życzeniem. Nawet w najlepszych żródłach przepalają sie lasery. W gorszych firmach - tragedia. Mówię na podstawie 20 lat doświadczeń z CD. Lepiej zaoszczędzić (lub raty) i kupić firmowe nowe źródło.

opteron, 12 Gru 2009, 09:18

>dokładnie cal jest świetny, ale trzeba mieć na uwadze że tam jest SOAD70A i one czytają wszystko w

>każdym kolorze i każdej prędkości nagrania, z opisu aukcji można wnioskować ża napęd dogorywa.

Facet dokłada gratis cedeka Technicsa z takim samym laserem.

tak wiem, pytanie w jakim stanie jest ten drugi, wiesz... nowych już dawno niema. No i po zakupie i tak będzie musiał to wymienić w krótkim czasie. Inna sprawa że to świetne mechanizmy i pochodzą dłużej niż chyba wszystkie obecnie produkowane.

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

jescze jedno ale....sluchamu muznyki na cyrusie 5 i koncowke cyrus XPA wiec moze cd tez cyrus?

jak uwazacie czy lepiej cyrus pcm II(cdm 4/11) czy ten CAL

Hidden Content

kupilem CAL wymienilm elektrolity...mam tez philipsa 304 mk2 po modzie i powiem sczerze ze cal gra ladniej...najlpsze porownanie mam jak jeden i drugi cd onsluze identyczna plyta tloczona cd i wbije 1 utwor a cedeki podlacze do aux1 i aux2 mojego cyrusa...304 jest troche bardziej zmulona i ni ma wykopu...chyba cal to jest moj zloty srodek na dzien dzisisejszy...dziekuje za pomoc bo dokonalem wysmienitego zakupu...

jeszce dokonam chyba jednej zmiany...gdyz mam cyrusa 5 + koncowke cyrus xpa...napedza to kolumny dr.hubert orazw tle za szafa subwoofer bose acoustimass ktory dla mnie jest wzorem milego niemulacego i niekierunkowego basu...zwrocilem uwage iz CAL dziala niczym chirurg - po prostu go nie ma...mialem kiedys audiolaba 8000s w wersji UK i musze sobie porownac z takim mojego cyrusa bo czuje z edo CAL audiolab lepiej bedzie pasowal...chirurg do chirurga czyli bedzie 2 wiec wieksze prawdopodobienstwo uslyszenia tylko tego co jest na plucie cd bez zadnych zmian i dodatkow...kolumn zmieniac nie planuje gdyz sa naprawde dobre - porownywalem z wieloma pozycjami i mi pasuja wyjatkowo..poza tym lakier fortepianowy poprawia atmosfere wnetrza...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.