Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  25 członków

Anticable Klub
IGNORED

Klub zwolennikow anticable !!!


slaw123

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdza się całkiem nieźle. Ostatnio stawał w szranki z AudioQuestem PikPeaks za 3600pln i różnice nie były powalające, a na pewno nie uzasadniają różnicy w cenie. AQ był bardziej rozdzielczy i szczegółowy, kreował pracyzyjniejszą scenę i ukazał ograniczenia Antydruta na basie(głębokości,mocy i zwartości). Kabel miałem tylko przez dwa dni i dłuższy pobyt AQ w systemie i osłuchanie zapewne ukazało by więcej różnic o większej skali, ale cena na powrót ostudziła by zapędy:-)

Reasumując AntyCabel głośnikowy wyszedł z tarczą i w chwale. Ze swoją ceną może powalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qman AQ Viper zagrał lepiej od Anti-IC - miedzianego za 100$? To bym się nie zdziwił, ale jak lepiej od (srebrnego) Reference Anti-IC na Bullet Plug'ach to już bym się mocno zdziwił.

 

Mam AQ Bedrock'a i według mnie nie zagrał lepiej. AQ był zbyt neutralny co zabrało muzykalność i przyjemność ze słuchania, bardzo krótkie wybrzmienia, suche, matowe wokale dla mnie nic specjalnego. Natomiast jak ktoś szuka realizmu i neutralności, a w dodatku ma zbyt poluzowany bas to polecam AQ.

Pozdrawiam Mirosław Andrejuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem posiadaczem anty kabli - glosnikowych i IC. Wczoraj doszly do mnie antyIC na bulletach. Odbyly sie oczywiscie pierwsze odsluchy. Musze przyznac, ze w porownaniu do anty-IC na neutrikach to jest szok. Jest znacznie wiecej szczegolowo, poprawa sceny i ilosci powietrza pomiedzy instrumentami, bas zszedl jakby jeszcze nizej i jest taki bardziej zwarty, punktowy.

 

Wniosek dla mnie jest taki - jesli antydruty to na bulletach - nie warto zalowac tych paru groszy na lepsze wtyki, bo przyrost jakosci jest nieproporcjonalnie wiekszy niz cena jaka trzeba zaplacic za bullety. Juz kombunuje jak zakonfekcjonowac glosnikowego antydruta w banana bayonet eichmanna.

 

K.

------------------------------------------------------------------------------------------

Gdyby mi się chciało, tak jak mi się nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Staszek_s, 16 Gru 2009, 13:00

 

jak juz wpialem to nie mam zamiaru tego ruszac i mam nadzieje, ze nie sprawdze "awariogennosci" tego polaczenia...

------------------------------------------------------------------------------------------

Gdyby mi się chciało, tak jak mi się nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zetknąłem się trzy razy z anty na bulletach, z czego dwa razy z uszkodzonymi - twardy drut wyłamuje bardzo cienki bolec we wnętrzu wtyczki... Trzeba naprawde uważać. To nie krytyka kabelka jako takiego, to tylko obserwacja :)

 

P.S. Chyba jest aktualnie gdzieś anty w ogłoszeniach, właśnie tak samo uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie

 

Tez oczywiście posiadam AntiC, jak widzę każdy ma zwinięte kable głośnikowe w sprężynę, ja natomiast mam skręcone ze sobą dwie rzyły.

Czy warto te kable skręcić w sprężynę ??

Dźwięk się u mie otworzył po skręceniu ale może lepiej będzie jak będą sprężyste

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ja posiadam głosnikowego - bez konfekcji (gra z NAD 3400 i Usher s520) i jestem zdecydowanie zadowolony z jakości dźwięku i ceny.

Jednak po lekkiem przemeblowaniu wygląd tych kabli i ich zdolność do nieukładania się mnie trochę denerwuje bo sa na widoku.

Jest coś co byście polecili o podobnej charakterystyce dźwięku do okolo 150zł/m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam głosnikowego - bez konfekcji (gra z NAD 3400 i Usher s520) i jestem zdecydowanie zadowolony z jakości dźwięku i ceny.

Jednak po lekkiem przemeblowaniu wygląd tych kabli i ich zdolność do nieukładania się mnie trochę denerwuje bo sa na widoku.

Jest coś co byście polecili o podobnej charakterystyce dźwięku do okolo 150zł/m?

http://www.hifi.pl/gielda/kable-glosnikowe-100/65824.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Wczoraj stałem sie posiadaczem AC głosnikowych.... co tu duzo pisac?!

Róznica w brzmieniu in plus i to znaczna, "głuchy by usłyszał",wczesniej wisialy kable Chord Rumour 4 i az wstyd sie przyznac ,ze kiedys zaplacilem za nie kupe kasy a one w zamian meczyly moje ucho :)

Po podpieciu AC muzyka rozlala sie po pomieszczeniu.Dla mnie te kable to ewenement za grosze....

Edytowane przez malvern1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj stałem sie posiadaczem AC głosnikowych.... co tu duzo pisac?!

Róznica w brzmieniu in plus i to znaczna, "głuchy by usłyszał",wczesniej wisialy kable Chord Rumour 4 i az wstyd sie przyznac ,ze kiedys zaplacilem za nie kupe kasy a one w zamian meczyly moje ucho :)

Po podpieciu AC muzyka rozlala sie po pomieszczeniu.Dla mnie te kable to ewenement za grosze....

rumour jest fajnym kablem nie skupia się na basie podaje całe pasmo ładnie rozciągnięte dość precyzyjnie, jest równy detaliczny może ciut ogranicza dynamikę ,,

antycable przypadkiem nie tną góry?

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rumour jest fajnym kablem nie skupia się na basie podaje całe pasmo ładnie rozciągnięte dość precyzyjnie, jest równy detaliczny może ciut ogranicza dynamikę ,,

antycable przypadkiem nie tną góry?

 

Góra w AC jest wyrazna,w jasnych systemach moze byc za ostra ,ale w porownaniu z Chordem R. w moim systemie gra zdecydowanie czysciej ,wiecej jest w niej "powietrza".

Mam jeszcze na stanie kabelek XLO Er-11 (z tych tańszych:) )i w porownaniu z nim AC kladzie go na łopatki jesli chodzi o góre.Minimalny minusik to bas ,który jest mniej kontrolowany wzgledem XLO i Chorda R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.