Jump to content
IGNORED

Elonkorjuu i podobna muzyka -gdzie kupujecie płyty CD i analogi.


maksym

Recommended Posts

Mam pytanie głównie do osób słuchajacych muzyki z lat 60-tych i 70-tych,głównie rocka progesywnego,folk-rocka,blues-rocka..Takie zespoły jak Killing Floor,Bakerloo,Grobschnitt,Indian Summer,Elonkorjuu,Blues Creation,Kin Ping Meh i inne z tego nurtu.W jakich sklepach internetowych kupujecie płyty,co możecie polecić sprawdzonego.Ja znalazłem w necie taki oto sklep

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ktos kupował tam płyty zarówno CD jak i analogi?

W sklepach w tzw,,realu" pozycje praktycznie nie do zdobycia,sprzedawcy np w MM robia duże oczy jak słysza nazwy takich zespołów.Będę wdzięczny za ewentualne namiary,zwracam uwagę na jakośc nagrań i rzecz oczywista cenę ,która w większości przypadków sprowadza nas na ziemię.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Zalecałbym ostrożność w kontaktach z Abraxasem.

Płyty bardzo często są zniszczone po prostu, a właściciel nie uwzględnia reklamacji z tytułu porysownia krążka czy wszędobylskich odcisków paluchów. Do tego odmawia w sposób mało kulturalny -

stąd dodatkowy stres dla pieczołowitego zbieracza.

Sugerowałbym więc - ewentualny odbiór osobisty.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Dziekuję za uwagę,temat rzeczywiście na forum już jest ,prawdziwa kopalnia wiedzy .Czytam,czytam,Panowie wielki szacunek dla wiedzy niektórych z Was,mam znajomego który ma bardzo bogata kolekcję takiej muzyki ale niestety zdecydowana większośc to MP3 bądż kopie.Chciałbym zebrać trochę tytułów w orginale i dlatego ponawiam pytanie =gdzie zaopatrujecie się w płyty?

Dziekuje za komentarz do sklepu Abraxas,ja z kolei mam złe wspomnienia z Megadisc.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Nie polecam Abraxas za to co wyżej napisano – zniszczone płyty, brak reklamacji i wulgarność właściciela. W Megadisc można natchnąć się na pirackie płyty. Przez wiele lat kolekcjonerzy zasili swoje kolekcje właśnie w takie wydania. Poza tym najdroższe ceny chyba od całego Świata. Rock-Serwis ostatnio sprzedaje rosyjskie niby licencyjne reedycje, tylko szlag trafia jak zamiast francuskiej Musea dostaje się ruską Mals za taką samą kasę.

Nie polecam też Psychodelicje, bo ceny z kosmosu, a może się zdarzyć, że dostaniemy inną okładkę i inną płytę.

Osobiście polecam zakupy na e-bay i Allegro, ale od uczciwych kolekcjonerów, którzy rzetelnie opisują swoje płyty. Jak mamy z takim do czynienia to nawet jeśli nie zauważy jakiejś ryski są gotowi do reklamacji, bądz rekompensaty. Tylko powtarzam muszą to być kolekcjonerzy, a nie handlarze. Widać to po tytułach jakie wystawiają i po opisach.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.