Skocz do zawartości
IGNORED

Nie lubię sąsiada. Czy mam wolnosc wyboru: pobic go albo zdemolowac auto?


noster

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem artykuł:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zdumiała mnie glupota głównej bohaterki tegoż artykułu.

Jeste jasne, że aborcja to sredniowieczne barbarzyństo.Nie mowię tego jako katolik, ale jako czlowiek, który wie,że w XXI wieku trzeba byc debilem żeby zajsc w ciążę, której się nie chce. Niech nie opowiada bajeczek o tym że zawiodły srodki antykoncepcyjne. No i sprawa kolejna - aborcja to okaleczanie kobiety. Skoro już sumienie jej nei rusza, to niech chociaż nie opowiada, ze nie miała depresji, hustawek nastrojów, bo to zawsze hormonalny szok i fizyczne okaleczenie! Z której strony by nie patrzec to aborcja jest złem, któremu trzeba powiedziec STOP! Artykuł pewnie napisany przez srodowiska tzw. feministyczne, które jak wiemy działają na szkodę kobiet! Niektórzy tłumaczą że lepiej dokonac aborcji niż wyrzucic na smietnik. To tak jakbym usprawiedliwiał to, że pobiłem sąsiada tym, że przynajmniej auta mu nie zdemolowałem. Poza tym domagam się równouprawnienia! Nie dopuszczalne, żeby tylko kobiety uzurpowały sobie prawo do zabierania glosu w tej sprawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że jeżeli sąsiad ma ujadającego nocami psa albo pali plastikowe śmieci w piecu, najsprawiedliwszą karą byłby kolumbijski krawat z jajec. Chyba nieco bardziej humanitarne rozwiązanie niż rozszarpanie na strzępy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabił, bo była w ciąży

 

Mężczyzna podejrzany o zabójstwo 21-letniej ciężarnej dziewczyny z Morąga spędzi trzy miesiące w areszcie.

Sąd w Ostródzie nie miał żadnych wątpliwości. Dowody zbrodni są bardzo mocne. Zresztą sam podejrzany przyznał się do zabójstwa. Powiedział, że zamordował dziewczynę, bo nie chciała usunąć ciąży. 20-letniemu Martynowi K. grozi najwyższy wymiar kary.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zwróci życia Patrycji Gliscie (14 l.), ale przynajmniej sprawiedliwości stało się zadość. Wczoraj Jakub Wereszczyński (18 l.) został skazany przez olsztyński Sąd Okręgowy na 25 lat więzienia, za to, że zabił swoją dziewczynę.

 

Zrobił to, bo nie chciała usunąć ciąży. Najpierw ją udusił, potem zgwałcił jej już martwe ciało. Potem dla pewności, że dziecko, które nosiła pod sercem, nie przeżyje, kilka razy potężnie kopnął Paulinę w brzuch. Na koniec podpalił jej zwłoki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prokuratura oskarżyła 22-letniego Marka K. o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem, "dokonane z pobudek zasługujących na szczególne potępienie". Razem z nim przed sądem stanie jego przyjaciółka Monika K., która choć dowiedziała się o zabójstwie, nie zawiadomiła policji.

 

Z Martą spotkał się w domu Moniki K. Gdy dziewczyna potwierdziła, że jest w ciąży, uderzył ją patelnia, potem wałkiem do ciasta, ale nastolatka była cały czas przytomna. Dobił ją więc nożem, zadając 36 ciosów. Przez sześć godzin woził zwłoki w samochodzie. Do ich ukrycia wybrał żwirowisko, o którym wiedział, że niedługo zostanie zasypane, co praktycznie uniemożliwiłoby ich odnalezienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

"Niech nie opowiada bajeczek o tym że zawiodły srodki antykoncepcyjne."

 

 

Przepraszam, kolego, ale nie wiesz, o czym piszesz. Co oczywiście jest zrozumiałe w tym wypadku. W każdym razie ja przypadkiem wiem, że oboje dwoje dzieci mojej znajomej powstało na środkach hormonalnych antykoncepcyjnych, a jedno w dodatku (co zakrawa na fantastykę) również na spirali dopochwowej. Tak więc jak widać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO jak stosowaliscie spiralę to nic dziwnego, bo spirala to srodek aborcyjny a nie antykoncepcyjny. Po prostu lekarz partacz źle założył i spirala nei wywołała poronienia. Spirale powinny byc zakazane gdyz to nie jest antykoncepcja. Nie mogła zadziałac antykoncepcja bo jej nie bylo. Byl zawodny mechanizm aborcyjny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec panie REDAKTORZE sprawa się wyjaśniła. Wystarczy wiedza i wszystko staje się jasniejsze. Nie doczytales, nie przyjrzałes się zagadnieniu głebiej a chciałes mnie pstryknąc w nos. Nie udało się, bo braklo wiedzy.

Dlatego edukacja! edukacja! i jeszcze raz edukacja!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaden mezczyzna nie powinien sie wypowiadac tak o aborcji, jak o miesiaczce, porodzie, karmieniu piersia z ewidentnych powodow. Aborcja musi byc pozostawiona dyskrecji i wyborze kazdej indywidualnej kobiecie. W przypadku kobiet nieletnich, pomoc ze strony psychologicznej powinna pochodzic rowniez tylko od kobiet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy czują powołanie żeby wypowiadać się o innych i to jeszcze w moralizatorskim tonie. Po czym okazuje się, że w zaciszu domowym biorą kokę, przebierają się w sukienki, biją żony, psy dzieci i co tam jeszcze. Oczywiście szanujemy takich kaznodziejów ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

12-ty tydzień ciąży, ale skoro matka dziecka chce, to jest ono pełnoprawnym człowiekiem i sprawczyni wypadku może dostać nawet 12 lat.

 

Ciekawy sposób kwalifikacji człowiek - nie człowiek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz z netu:

"Nie piszcie tylko czasem, ze to sposób na aborcję bo ilość potrąceń znowu wzrośnie".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten temat zawsze bedzie powracał, z taką samą zajadłoscią co zwykle i do konca świata, bo do końca świata ludzie się beda zabijac, z chciwosci, nienawisci , a w tym przypadku wygodnictwa i egoizmu...jak się żyje troche na swiecie to sie widzi, ze ludzie nie sa ze sobą dlatego , ze cos ich łączy, mezczyzna nie kocha kobiety, i odwrotnie , a z jakiegos blizej nieokreslonego powodu mieszkaja ze soba, matka nie kocha dziecka , które sie w niej rozwija, ojciec dziecka najchetniej by je zabił czy tam jak to oni mówią 'dał na zabieg', nierozumne, pozbawione uczuc i odpowiedzialnosci bydlęta zawsze żyły na swiecie i trudno tutaj kolejny raz pietnowac takich ludzi bo to nic nie wnosi, mysle , że nacisk panstwa powinien być położony na wszelka pomoc kobietom w wychowaniu dziecka wbrew wszelkim przeciwnosciom, pisze tu o prawdziwej pomocy, a nie takiej jaka teraz proponuje, podobnie kosciol katolicki powinien raczej inwestowac w domy samotnej matki i pomoc kobietom , w ktorych jest dużo dobra, a nie czarne wolkswageny i konszachty z władzą dla kolejnych godnosci i apanaży...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że łączenie ruchów antyaborcyjnych li tylko z katolikami jest nieporozumieniem, czego przykładem jestem ja. Owszem, jestem katolikiem ale nie nazbyt gorliwym i praktykującym nieregularnie. Poza tym czesto wlasnie wsród starych babek które trzymając różaniec w ręku są osoby, które za cenę pewnej poprawnosci wolałyby pewnie, żeby pokątnie cichaczem dokonac zabiegu. Ot taka dulszczyzna, która od pobożności i bożej bojaźni stoi baaaaaarrrrrdzo daleko... Ale poczytajmy poniżej tekscik znaleziony w internecie:

 

"Obecnie z moim partnerem jesteśmy zaręczeni, szczerze mówiąc dopiero się zabierzemy za załatwianie formalności związanych ze ślubem ale ślub bedzie dopiero pod koniec przyszłego roku. Ponieważ w maju nastepnego roku urodzi nam się dzidzius to nie chcemy jakiegoś bardzo dużego wesela. Ale nawet zapraszając tylko Tych najbliższych wyjdzie nam ok 60-70 osób. Nie chcemy teraz na siłę legalizować naszego związku. Moja rodzina nie ma z tym problemów. Niestety rodzina narzeczonego a zwłaszcza jego rodzice są niestety innego zdania. Przyszła teściowa jest przewodniczącą koła różancowego w naszej parafii. Zaakceptowała fakt, że jestem w ciąży, jednak co mnie zadziwiło dziś jest Barbary więc ma im imeniny. Więc usłyszałam że lepiej aby mnie nie było na urodzinach gdyż będzie cała rodzina. A ona skrzętnie ukrywa moją ciąże. Oprócz niej wiedzą o tym tylko siostry mojego narzeczonego, ale ojca już też nie poinformowali. Wspomnę, że jednej siostrze sama powiedziałam i oczywiście były do mnie o to pretensje. Dalsze kuzynostwo narzeczonego też wie o mojej ciąży ( nie wszyscy) więc nie mam zielonego pojecia po co ta szopka. Kiedy pytała się czy zamierzam przyjśc to interesowała się bardzo ile przytyłam i czy widać już moją ciążę. Czy goście poznają że jestem w ciąży. Rozmawiałam z narzeczonym, że jest to dla mnie dziwna sytuacja, i z jednej strony chce mi się śmiać ale z drugiej ręce mi opadają. jednak on nie chce konfliktu z matką dlatego na razie po prostu nie pójdę na imieniny. Teściowa o ciąży wie już od dwóch miesięcy i mimo tego nadal próbuje ten fakt ukryć. stwierdziła że nie było oficjalnego poinformownia rodziny. Ja nie czuje sie w obowiązku aby oficjalnie ogłaszać moją ciążę dalszej rodzinie narzeczonego. Dodam że do tej pory w jego rodzinie nie ma takich zwyczajów aby sie ogłaszać. Nie uważam że jest to powód do wstydu. cieszę się z mojego maleństwa. Nie długo przyjdą święta i też nie wiem co będzie, zastanawiam się po prostu czy te święta sobie po prostu nie podaruje, bo już widać mój brzuch rośnie jak na drozdzach. Nie wiem czy to dobre ale rozważam aby po prostu jakoś do porodu odpuścić sobie kontakty z rodziną narzeczonego. Jeżeli po porodzie będą chcieli to sami przyjdą. Moja rodzina bardzo się cieszy a rodzina narzeczonego wręcz przeciwnie. Dodam że ja mam 26 lat a partner 34. Więc uważam że to dobry czas na założenie rodziny. Co sądzicie"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.