Jump to content
IGNORED

Jaki CD do Amplifona WL60? Proszę o poradę;

SETHH1

Recommended Posts

Witam

Składam w małym pokoju(ok 10m2) kącik stereo, którego podstawą jest Amplifon wl60, może ktoś poradzić jakiś dobry CD z drugiej ręki, który ładnie zgra się z wzmacniaczem? Lubię dźwięk ciepły, wysokie które nie kłują w uszy, ładną scenę :)

Myślałem o jakimś starszym Pioneerze, NAD'zie itd, ale nie mam styczności z tymi sprzętami;

W tej chwili kolumny to Mission M34i, ale docelowo mają być jakieś ciekawe monitory;

Będę wdzięczny za sugestie;

pozdrawiam

W niewielkich pieniądzach kupisz rotela np 951, 971, nady po czasie nie lubią czytać płyt choć dźwiękowo są dobre i tanie. Kolumny m34 miałem bardzo dawno i są co najwyżej przeciętne. W Piątek byłem u kumpla moim manleyem zeby sobie porównał ze swoim amplifonem - On ma zestaw amplifon tacd i wt40 wszystko na lampkach mullarda i kondensatorach mundorf silver oil (bardzo kosztowna inwestycja ale warto bo dzwiek po tych modyfikacjach przynajmniej o klasę leszy niż z seryjnych urządzeń). Gra mu to rewelacyjnie w klasyce i wolnym jazzie chyba lepiej niż mój manley z naimem a co ciekawe graliśmy na tanich monitorkach akustyka hdmx a potem na proac response 1sc. W obydwu przypadkach piękna scena i dużo muzyki. Pozdrawiam.

Dzięki za odpowiedź;

Tylko piszesz o sprzęcie poza moim zasięgiem:)

Szukam czegoś najchętniej z drugiej ręki do około 1tyś, z możliwością późniejszych upgredów/modyfikacji; Lubię ciepłe brzmienie, bez wyostrzeń;

Co sądzicie o Cambridge Audio Azur 640C v.2?

pzdr

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.