Jump to content
IGNORED

Potencjometr siły głosu do SONY TA-F590ES

peczek5v

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Mam wielki problem dotyczący potencjometra siły głosu do modelu Sony TA-F590ES gdyz podczas transportu paczka musiala niezle "dostac w gosc" poniewaz poniewaz ów potencjometr jest niesprawny a wyglada na to jakby paczka upadla wlasnie tam gdzie jest potencjometr. Prawy kanal gra a lewy wogole i widac ze potencjometr jest pekniety. Wzmacniacz jest na pilota wiec potencjometr jest z silniczkiem a nigdzie nie moge takowego dostac. Jest mozliwosc ze kupie taki potencjometr lub jego zamiennik? Gdzie mam szukac lub moze macie jakies dojscia gdzie moglbym dostac ta czesc? BArdzo prosze o pomoc.

Pozdrawiam Luki

Nie olal sprawy tylko pracuje i nie ma czasu czasem usiasc do komputera. Ogolnie chodzi o to ze wzmacniacz sprzedalem i go juz nie mam i podczas transportu to sie stalo i na prosbe kupujacego zalozylem ten temat. Niestety nie zapodam zdjec gdyz nie moge ich zrobic a kupujacy widac nie kwapi sie zeby mi je wysłać :/ Zacytuje to co mi napisał w e-mailu :"Je to potenciometer firmy ALPS s parametrami 120K ma 4 nožki vstempne" Nabywca jest czechem stąd taki lamany polski. Tylko tyle udalo mi sie od niego dowiedziec a chcialbym mu pomoc.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.