Jump to content
IGNORED

Jakie macie komórki?

Therion

Recommended Posts

Samsung Omnia i900

Wady - niezwykle skomplikowany w obsłudze telefon na fatalnym Windows Mobile. Ma równie fatalny aparat 5mln px

Zalety - wszystkomający telefon. Jeżeli ktos kuma co nieco z tych rzeczy, to potrafi zamienić Omnię w mega narzędzie do pracy. Wszyscy inni będa zawiedzeni.

Omnia to w zasadzie minilaptop. Bardzo go lubię.

Polecam, ale tylko osobom kumającym cos więcej o obsłudze WM, komputerach itp.

I ważne (!) telefon z softem, który ma przy zakupie nie nadaje się do użytku. Dopiero nakładki robią z niego istnego potwora.

post-4025-100007135 1261607048_thumb.jpg

Moja druga komórka to SE C905

Wady: Są dwie. No co za debil wrzucił tam ten program do obsługi multimediów ?! Tragedia. W poprzednim fonie (K800) mialem super a tu jest tragedia.

Druga wada: dlaczego nie ma przycisku PLAY?! Jestem zły za to, że producent go zabrał.

Zalety: wszystko poza tymi dwoma wadami. Ale najważniejszą zaletą jest aparat - C905 robi świetne zdjęcia a dzięki wbudowanej lampie błyskowej równie świetnie wychodzą zdjęcia w ciemnych pomieszczeniach.

Telefon bardzo ładnie odtwarza muzykę (gdyby debile nie zabrali przycisku PLAY, to byłaby super

obsługa) nawet na firmowych słuchawkach.

Polecam wszystkim.

post-4025-100007133 1261608320_thumb.jpg

Nokia 6310i, to już moja druga, trzecia będzie taka sama. (:

Zalety:

- Wszelkie funkcje potrzebne do prowadzenia rozmów działają na 100%

- Barak aparatu fotograficznego

- Wyświetlacz monokolor

- Brak systemu operacyjnego

- Wiele, wiele innych

- Kultowy - dla kogoś może być to zaletą, dla mnie to obojętne

Wady:

- nie jest już produkowany ):

post-18469-100007131 1261611820_thumb.jpg

Ehh ile ja w wieku 16 lat telefonów przerobiłem, kilkanaście.Co miesiąc inny, najpierw był Siemens A50, C60,C65, SE miałem parę: T230,k750I,k800i,k810i,W960i, nokie N95, 3510, HTC S730.Ostatniego K810i utopiłem w morzu,a w W960i wyświetlacz pękł na pół i nie opłacało się go naprawiać. Teraz mam N73ME i na razie zostaje, no może potem przesiadka na SE Xperia albo Iphone :-)

Czyli razem 12 telefonów...

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

mam/mialem kilka komorek, zawsze w nieciekawym kolorze gray; zdjecia nie zamieszcze, bo nie jestem zainteresowany badaniami niszczacymi

Ericsson K750i, jedyny warty wspominania - wady: kiepski joystick, wrazliwy na brud, nie lubi noszenia po kieszeniach

Nokia 6630.

Zalety:

- symbian, który pozwala na zainstalowanie potrzebnych programów i innych bajerów, i ogólnie ułatwia życie;

- pancerność. Spada na podłogę kilka razy w tygodniu, wpadł do jeziora, kilka razy został zalany przeróżnym alkoholem, służy mi jako otwieracz do piwa. I działa nadal bez zarzutu;

- dość wytrzymała bateria (jak na telefon z sys. oper.), ma już 3,5 roku i jeszcze nie wymaga zmiany;

- dowolna ilość zapisanych smsów (ograniczona ilością pamięci wewnętrznej), w tej chwili w odbiorczej mam 1136 wiadomości;

- wygodna klawiatura;

- jest spory, a ja lubię czuć telefon w ręce;

- nikt obcy nie pozmienia ci ustawień w telefonie, bo mało kto potrafi nawet wejść do menu ;)

Wady:

- nie jest tak ładny jak 7610;

- mógłby mieć trochę lepszy wyświetlacz (320x240 byłoby idelanie);

- czasem przydało by się trochę szybsze działanie;

- yyy...

Ogólnie jak dla mnie to bardzo dobry telefon. Ma wszystko, czego potrzebuję, i nic więcej. No i ta wytrzymałość na moje użytkowanie.

Zdecydowanie polecam. Chociaż to dość stary model, więc pewnie mało kto już takiego sprzętu używa.

post-16108-100007095 1261652444_thumb.jpg

apropo Omni - przed miałem HP iPaq (to samo się działo). Działa to jak windows czyli - czym mniej na tym zainstalujesz tym dziala szybciej i lepiej.

Bzdura że dopiero po zainstalowaniu czegoś tam da się na tym coś zrobić. Omnia ma wszystko praktycznie na pokladzie, a za każdym razem jak istalowałem jakąś nakładkę czy coś to najpierw było ok a potem trzebabyło resetować telefon bo się srał, albo odinstalowac te smieszne nakładki.

Poza tym telefon bardzo wporządku i jedną jedyną wada jest brak rysika w obudowie - i to boli

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.